• GoHome Professional
porasla cena do 240000 eura zadnjih 7 dana što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cena do 240000 eura zadnjih 7 dana što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cena do 240000 eura zadnjih 7 dana što veći 80 m2

  • Za upit "porasla cena do 240000 eura zadnjih 7 dana što veći 80 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.924 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • lift
    • parket
    • 2.sprat
    • duplex
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 161.320 € na 165.680 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 165.680 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 155.220 €
04.03.2026 - 156.960 €
19.04.2026 - 161.320 €
20.05.2026 - 165.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na II spratu ukupne površine 87,20m2, II sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 185.440 € na 200.050 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.050 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 185.440 €
23.05.2026 - 200.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 86 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 170.150 € na 207.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 207.000 €, 85,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 170.150 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan 85m u izgradnji Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 85m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cena do 240000 eura zadnjih 7 dana što veći 80 m2'
99.000 €
99.000 €
160.000 €
 
+19%

Promena cene sa 138.680 € na 164.800 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.09.2025 - 138.680 €
23.05.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 90.000 € na 100.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SIĆEVO, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 90.000 €
20.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica površine 80m2 u vikend naselju Sićevo, koja se nalazi na ograđenom placu površine 1340m2 (13.4ar). Vikendica je u odličnom stanju, bez ikakvih ulaganja, sa voćnjakom i prelepim pogledom na Sićevačku klisuru. U dvorištu vikendice postoji izvor sveže pijaće vode....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 90.000 € na 100.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SIĆEVO, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2023 - 85.000 €
29.03.2024 - 87.500 €
06.03.2026 - 90.000 €
20.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo prelepu vikendicu u vikend naselju Sićevo. Kuća renovirana,nova kuhinja,kupatilo,fasada plac 13 ari ograđen,voćnjak,travnjak,cveće i na samom placu izvor hladne,pitke vode koja se koristi u kući. Kuća je komplet sređena, ima veliku terasu sa koje....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.400 € na 221.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 221.400 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 185.400 €
20.05.2026 - 221.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj izuzetno funkcionalan četvorosoban stan od 90m² nudi savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti. Stan je dupleks strukture, pri čemu donja etaža obuhvata prostrani dnevni boravak, modernu kuhinju, toalet i jednu spavaću sobu. Na gornjoj etaži nalaze se dve komforne spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 132.600 € na 136.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 136.500 €, 78,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 132.600 €
22.05.2026 - 136.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102223- Cena je 136 500e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u Centru Veternika. Stan se sastoji iz prostanog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, ostave i velike terase. Grejanje je etažno na gas, svoj kotao. To je polovina uknjiženog....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 190.000 € na 211.300 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 211.300 €, 76,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 190.000 €
22.05.2026 - 211.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep stan u novogradnji, na prvom spratu, površine 76m². Stan je kompletno opremljen, neuseljavan i spreman za svog prvog vlasnika.Odličan raspored prostorija pruža maksimalnu funkcionalnost i komfor, dok prostrana terasa sa prelepim pogledom daje poseban pečat ovoj nekretnini....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 178.000 € na 193.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 193.500 €, 75,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 193.200 €
16.07.2025 - 185.500 €
24.08.2025 - 178.000 €
22.05.2026 - 193.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan dvoiposoban stan na TOP lokaciji, Bulevar Evrope, površine 75m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve sobe, kupatila, hodnika, ostave i dve terase. Jedna terasa zatvorena PVC stolarijom sa pogledom na Bulevar Evrope, druga otvorena sa pogledom na dvorište.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 115.438 € na 123.684 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 123.684 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 115.438 €
22.05.2026 - 123.684 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 1. spratu, južno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, vešernice, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i terase. Na samo 4km od....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 90.000 € na 100.000 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 100.000 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 90.000 €
23.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 74m2 (plus terasa), na Bagljašu, na odličnom mestu u blizini škole, vrtića, pijace, marketa Stan je na petom spratu u zgradi sa dva lifta i dvostrano je orijentisan, komotan i svetao. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.400 € na 144.200 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 137.400 €
22.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri odvojene sobe u funkciji spavaćih soba (svaka je pravilnog oblika i približne kvadrature), zastakljene lođe i renoviranog....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.080 € na 153.720 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 153.720 €, 73,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 131.760 €
19.04.2026 - 139.080 €
20.05.2026 - 153.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 73,20m2, na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>