• GoHome Professional
porasla cena 160 m2 zadnjih 14 dana do 160000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cena 160 m2 zadnjih 14 dana do 160000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cena 160 m2 zadnjih 14 dana do 160000 eura

  • Za upit "porasla cena 160 m2 zadnjih 14 dana do 160000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 805 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 917 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • uknjižen
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 139.000 € na 154.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOČIN, 154.500 €, 151,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 139.000 €
13.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjižen, novogradnja. Na prodaju odlična novija kuća u Čereviću. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjižena. Telefon ******. Cena je sa agencijskom provizijom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.000 € na 154.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, CEREVIC, 154.500 €, 151,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 139.000 €
15.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjizen, novogradnja. Na prodaju odlicna novija kuca u Cerevicu. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu i trofaznu struju. Uknjizena. Telefon ******. Cena je sa agencijskom provizijom. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cena 160 m2 zadnjih 14 dana do 160000 eura'
145.000 €
145.000 €
 
+7%

Promena cene sa 135.000 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 158,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 145.000 €
22.08.2025 - 140.000 €
30.11.2025 - 135.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Paliću u mirnoj ulici nedaleko od samog centra prodaje se novosagrađena spratna kuća površine 158m2 na placu od 798m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, malom ostavom, trpezarijom sa terasom, kupatila i dve spavaće sobe identičnog raporeda na obe etaže. .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 135.000 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 158,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 145.000 €
22.08.2025 - 140.000 €
30.11.2025 - 135.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>