• GoHome Professional
podrum barem 70 m2 porasla cena što skuplji do 150 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podrum barem 70 m2 porasla cena što skuplji do 150 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podrum barem 70 m2 porasla cena što skuplji do 1500 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "podrum barem 70 m2 porasla cena što skuplji do 1500 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+33%

Promena cene sa 525.000 € na 700.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 700.000 €, 450,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 395.000 €
05.06.2024 - 525.000 €
05.04.2026 - 700.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, cela. Prelepo, moderno sredjena, renovirana kuća sa prelepim dvorištem punim zelenila i fontanom, kuća....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 470.000 € na 530.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Salajka, 530.000 €, 329,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 470.000 €
15.03.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103299, 4.5a, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na placu od 450m2 dve stambene jedinice odmah useljive.U blizini cetar,vrtic,osnovna skola,srednja skola,igralista,ambulanta,za sve porodicne pogodnosti u mirnom delu salajke. Parking za dva vozila ispred....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 385.000 € na 401.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 401.700 €, 688,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 385.000 €
17.05.2026 - 401.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u Somboru. Tik uz pešačku zonu i sami centar grada ali dovoljno izmešten od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini parka, više....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 309.000 € na 329.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VODICE, 329.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 309.000 €
24.04.2026 - 329.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121516, 8a, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 249.000 € na 295.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, IRIG, 295.000 €, 650,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 249.000 €
27.02.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prostranu kuću smeštenu u najlepšem delu Iriga, na mirnoj lokaciji idealnoj za porodični život ili bavljenje turizmom. Kuća je udaljena svega 900 m od centra Iriga, oko 3 km od manastira Novo Hopovo, a u neposrednoj blizini nalazi se i poznata vinarija Kovačević.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 230.000 € na 260.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 260.000 €, 251,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 162.000 €
27.03.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 225.000 € na 257.500 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 257.500 €, 263,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2024 - 225.000 €
21.04.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Suteren+prizemlje+potkrovlje. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 216.300 € na 236.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 236.900 €, 148,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.08.2025 - 230.000 €
22.08.2025 - 231.750 €
26.09.2025 - 216.300 €
20.03.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE: PORODIČNA KUĆA U PETROVARADINU -PUCKAROŠ – KOMFOR I FUNKCIONALNOST NA DVE ETAŽE !!! LOKACIJA: Petrovaradin, Puckaroš, Novi Sad – mirna i atraktivna stambena zona u blizini svih sadržaja. Karakteristike nekretnine: Porodična kuća ukupne površine cca 148 m2. Tri etaže –....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 227.000 € na 232.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 232.000 €, 199,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.08.2025 - 227.000 €
20.03.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! 🏠 JEDINSTVENA PRILIKA: Dva stana po ceni jednog na Petlovom brdu! Tražite dom za veliku porodicu, investiciju za izdavanje ili kombinaciju stana....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 170.000 € na 205.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 205.000 €, 240,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 170.000 €
29.03.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u mirnom delu naselja Erdoglija. Kvalitetna gradnja, moderan dizajn, sve ono sto ovu kucu cini posebnom. U osnovi 128m2. Uglavnom su korisceni prirodni materjali-drvo, granit Koncipirana tako da dve porodice mogu potpuno nezavisno ziveti u njoj . U prvom delu kuce: trpezarija,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum barem 70 m2 porasla cena što skuplji do 1500 eura/m2 (71)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>