• GoHome Professional
podrum barem 70 m2 do 260000 eura porasla cena zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • podrum barem 70 m2 do 260000 eura porasla cena zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - podrum barem 70 m2 do 260000 eura porasla cena zadnjih 7 dana dvorište

  • Za upit "podrum barem 70 m2 do 260000 eura porasla cena zadnjih 7 dana dvorište" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 1.396 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 230.000 € na 260.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 260.000 €, 251,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 162.000 €
27.03.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 135.000 € na 186.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 186.000 €, 118,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 186.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi višespratna kuća u Josićkom naselju. Kuća sa pomoćnim objektima se nalazi na velikom placu, površine od čak 1227m2. U dvorištu se nalazi kuća, objekat za psa, dvojna garaža ( radionica ), pomoćni objekat za drva, čardak, i nastrešnica. Plac je pravilnog oblika, sa kolskim....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 135.000 € na 186.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 186.000 €, 118,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 186.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>