• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 duplex

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 duplex" pronađeno 339 nekretnina - prosečna cena 1.619 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 188.000 €, 94,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi koju predstavljamo je duplex troiposobne strukture površine 94,07m2 koji se nalazi na IV spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa lftom. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase a drugi nivo čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, SPENS površine 103m2. Stan je Duplex-bez kosina u zgradi bez lifta. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak Spensa i Keja. U ceni je nameštaj u stanu.U podrumu je prostor za bicikle kao i izdvojen prostor koji pripada predmetnom stan.Tražena lokaciji. Svi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 duplex'
130.000 €
206.000 €
260.000 €
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan sa velikim potencijalom, na Ceraku, Prištinska ulica, na 1/1, duplex, od 75m2, a uknjiženih 39m2. Na prvom nivou stan se sastoji od dnevne sobe koja ima izlaz na prelepu terasu sa prelepim pogledom na zajedničko dvorište koje pripada zgradi. Kuhinja i trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. +++ Agencijska oznaka 1060040, Novi Sad, Nova Detelinara, 67m2, dvoiposoban, peti sprat .Ovaj duplex pruža vam luksuz dvostruke etaže, sa dovoljno prostora za vas i vašu porodicu. Na donjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 267.760 €, 134,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi koju predstavljamo je duplex troiposobne strukture površine 133,88m2 koji se nalazi na IV spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa lftom. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase a drugi nivo čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.490 €, 101,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex u izgradnji, u Veterniku, nedaleko od glavnog puta. Sama gradnja je odličnog kvaliteta, a ono što karakteriše sam stan jeste veoma lepa prostranost, sa izlazom na lepu i veliku dvorišnu terasu. Zgrada ,kao i sam stan će uskoro biti potpuno useljivi. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban duplex na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda od strogog centra grada - Podbara. Stan je veoma osvetljen, funkiconalnog rasporeda, pvc stolarija, velux krovni prozori, parket u odličnom stanju. Mirno okruženje, blizina svih sadržaja. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, četvorosoban, renoviran duplex 100m2 - Grbavica Opremljenost: Polunamešteno - internet, TV, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, rerna, šporet Orijentacija ka: jugoistok Pogled na: ulicu Godina izgradnje: 2000. Fenomenalan porodičan stan u srcu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta ispred, u blizini okretnice i marketa. Stan – duplex, kompletno renoviran (vodo i elektro instalacije, granitna keramika, vrhunske sanitarije, krov, izolacija, fasada). Podno grejanje. Dvostrano orijentisan. I nivo: velika dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.200 €, 104,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

~~NOVO U PONUDI~~ Duplex u izgradnji na Telepu, na odličnoj lokaciji, u blizini Limana 4. Zgrada sa liftom i grejanjem na gas, okružena zelenilom. Za kupce prve nekretnine, povrat PDV-a. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija nas nazovite. Kontakt: Ag. Šifra:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 205.000 €, 104,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Lep duplex na odličnoj lokaciji. Blizina TC Stadion sa svim njegovim sadržajima. I nivo: hodnik-dnevni boravak-trpezarija-kuhinja-ostava-kupatilo~spavaća soba-terasa. II nivo: 2 spavaće sobe-kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 223.850 €, 114,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se četvoroiposoban duplex - 114.80 m 2 u potkrovlju. 1.950 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Rok izgradnje - decembar 2026. godine. Opremljenost u stanovima: * PVC petokomorna stolarija * Sigurnosna ulazna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 158.600 €, 81,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KEJ , LEP DUPLEX STAN +++Agencijska oznaka 1062391. Troiposoban stan koji nije korišćen . Nalazi se ublizini keja , osnovne škole , kvantaša. U donjem delu je dnevna sa kuhinjom, terasom i stepeničtem za gornji deo , kupatilo i soba , u gornjem delu su dve sobe i kupatilo. Stan je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 93.940 €, 48,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji, dvorišno orijentisan. Iznad stana je duplex. Rok izgradnje je početak 2024. godine. Pozovite naše agente za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.500 €, 128,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana je 1098208. Novi Sad – grbavica/Futoška ulica. Duplex – neobičan stan traži odgovarajuće kupce. Stan je na III spratu, dve etaže, 95m2 + 45m2, donji deo – velika dnevna soba, mala spaća soba cca10m2, kuhinjsko trpezarijiski deo, kupatilo i lepa terasa. Gornji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 136.990 €, 70,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 70m2. Stan je dvoetažni duplex bez kosina. Odlično ogranizovan prostor. Dva mokra čvora, tri spavaće sobe, komotan dnevni boravak sa izlaskom na prelepu terasu. Stanu pripada i dva parking mesta od toga jedno natkriveno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 195.700 €, 100,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam predivan troiposoban duplex na super lokaciji - Nova Detelinara . U blizini je železnička stanica, market, pijaca, pošta, apoteka Na prvom nivou stan poseduje velik dnevni boravak iz kog se izlazi na zatvorenu terasu . Kuhinja u sklopu sa trpezarijom odvojena od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 168.300 €, 86,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan četvorosoban duplex stan površine 86 m², na poslednjem – 6. spratu zgrade sa liftom, u traženom delu Novog Naselja.Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Funkcionalan raspored. Stan se nalazi na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 154.500 €, 79,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednistvena nekretnina nadomak Dunava, novog Kej Garden kompleksa, kao i samog centra grada. U pitanju je duplex od 79m2 u ulici Filipa Višnjića. Zgrada je novije gradnje, održavana i uredna. Stan je u potpunosti renoviran. Kosine u stanu ni malo ne remete funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 68,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban duplex na savršenoj lokaciji za život a tako i za izdavanje. Oko zgrade imaju svi potrebni sadrzaji za život. Za vise informacija pozovite. 066/051199 Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 132.870 €, 68,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban duplex na savršenoj lokaciji za život, a tako i za izdavanje. Oko zgrade postoje svi potrebni sadržaji za ugodan život. U dvorištu obezbeđen parking za stanare zgrade. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 198.790 €, 99,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, blizina Pesacke zone, DunavaAgencijska oznaka stana 1098274. Porodicna cetvorosobna nekretnina koja pruza komfor. Duplex stan, koji na prvoj etazi poseduje dve spavace sobe, komforan dnevni boravak, kuhinju sa ostavom, povrsine 75m2. Gornja etaza funkionise kao posebna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3,5. soban namešten duplex bez kosina na 4. spratu od 5.spratova. U donjem delu ,hodnik sa američkim plakarom, posebna prostorija - walk in garderober,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom ,kupatilo,spavaća soba,francuski balkon. Gore dve spavaće sobe,kupatilo i zatvorena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 96,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

547769- Komforan duplex na TOP lokaciji! Odlično održavan i prodaje se kompletno namešten! Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa uvučenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa, a na gornjoj etaži komforna spavaća soba, spavaća soba sa kupatilom i fantastična terasa koja ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 88,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN NEUSELJAVAN DUPLEX, BULEVAR---Agencijska šifra 1000066. Trosoban dupleks stan koji se nalazi na 6. Spratu novije zgrade ( lift ide do 5. Sprata ) na odličnoj lokaciji između Bulevara i Sajma, idealan kako za život tako i kao poslovni prostor. Uknjižen je 1/1, na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 169.950 €, 88,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan trosoban duplex stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, spavaća soba, toalet i kupatilo, a na drugoj etazi prostor koji možete da napravite po vašim potrebama. U stanu niko nije živeo od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 169.950 €, 88,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican duplex na Bulevaru Oslobodjenja,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 128.750 €, 64,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se veoma lep i funkcionalan troiposoban duplex u Veterniku. Na donjem nivou je jednoiposoban (dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, terasa, hodnik i kupatilo. Stepenice za gornji nivo su iz hodnika. Gornji nivo je dvosoban (dve spavaće sobe i kupatilo) Stan ima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 107,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz kojeg se izlazi na prostranu terasu, manje sobe i kupatila. U dnevnom boravku....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan duplex na traženoj lokaciji. Za više informacija pozovite agenciju! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 176.550 €, 92,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se troiposoban duplex - 93.9 m 2 , u potkrovlju. 1.880 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 89,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex na odličnoj lokaciji na Bulevaru oslobođenja, sve prostorije komforne, odličan raspored. Povoljna cena. Za više informacija pozovite,kontakt: Dušan Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban duplex stan u Petrovaradinu u ul. Mostarskoj SA KOMPLETNIM NAMEŠTAJEM I BELOM TEHNIKOM Površina stana je 92m2, nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom. Na donjem nivou se nalaze: Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Na gornjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican duplex na mirnoj lokaciji. Stan je odlican , sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarja, parket. Lokacija 5 minuta od centra,blizu svih bitnih objekata ! Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 114.896 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan stan od 57m2, bez ikakvih ulaganja, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.930 €, 59,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, kompletno sređen stan od 59m2, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu. Na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.900 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 339)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>