• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji us - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji us - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji useljiv prizemlje do 60000 eura Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji useljiv prizemlje do 60000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji se od višenamenske prostorije, izdvojene manje kuhinje i toaleta Grejanje je centralno.. Uknjižena površina 31 m2. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep lokal u Bulevaru kralja Aleksandra sa izlogom (u pasažu) u blizini Arhitektonskog fakukteta. Lokal je kompletno renoviran, plocice, kupatilo, rasveta i postavljena je inverter klima tako da su troskovi minimalni. Postoji mogućnost spajanja sa lokalom pored (48m2) pa....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 65.000 €, 45,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s532 Prodaje se lep savršeno skockan stan površine 45 m², koji se nalazi na visokom prizemlju zgrade u širem centru Mladenovca. Stan je kompletno i pažljivo namešten, sa stilom i ukusom, i spreman je za useljenje – bez dodatnih ulaganja! Raspored prostorija je funkcionalan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 64.200 €, 107,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Centru grada. Nalazi se na svega 100 metara od Gradske kuće, a 50 metara od Pozorišta i nove fontane. Lokal je prizeman, ukupne površine 60 m2 i ima veliki izlog, grejanje je podno, podovi su obloženi kvalitetnom keramikom. Useljiv odmah. Braće Radić,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 56.080 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Brzo useljiv jednoiposoban stan u prizemlju manje nove zgrade,kniži se kao garaža a ulaz u stan je redovan( iz ulaza zgrade).Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu.,uredna dokumentacija.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 56.080 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov jednoiposoban odmah useljiv stan na prizemlju manje nove zgrade, sa velikom pripadajućom velikom ograđenom dvorišnom terasom .Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,uredna dokumentacija(knjiži se kao garaža)Podno grejanje na toplotne pumpe.Parking za stanare.U cenu je uračunata....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U novoj zgradi,nov lokal u sirovoj fazi,odradjeno grejanje,podna košuljica,malterisanje,grejanje je na kalorimetre pa su i troškovi mali Lokal je pogodan za razne delatnosti,useljiv,cena 1000 e+ depozit + ag.provizija. Kontakt 0645543444 BULEVAR OSLOBOĐENJA, Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na Voždovcu, u blizini Vojvode Stepe. Odmah useljiv. U prizemlju zgrade, sa obezbeđenim mokrim čvorom i funkcionalnim enterijerom. Pogodan za otvaranje manjih kancelarija, salona, prodavnica ili drugih uslužnih delatnosti. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji useljiv prizemlje do 60000 eura (156)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>