• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji du - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji du - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji duplex porasla cena

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji duplex porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 249.000 € na 260.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260.000 €, 124,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. . Dvorišno orjentisan sa pogledom na grad, peti sprat,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 241.100 € na 246.850 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 246.850 €, 115,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 218.150 €
25.07.2025 - 223.850 €
01.12.2025 - 241.100 €
27.02.2026 - 246.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvoroiposoban duplex - 114.80 m2 u potkrovlju.2.100 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost u stanovima:* PVC petokomorna stolarija* Sigurnosna....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 185.500 €, 110,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 175.000 €
22.05.2026 - 185.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna novogradnja, spratnosti Po+P+4, u mirnom delu Panteleja u blizini crkve, što je dodatna prednost za sve one koji traže tišinu i privatnost. Prodaje se duplex stan površine 110m2, koji se nalazi u suterenu i prizemlju. Prilikom gradnje koriste se materijali vrhunskog....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 139.000 € na 149.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 149.000 €, 128,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 139.000 €
10.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Veoma lep i prostran dvostrano orjentisan duplex u izgradnji. Stan je u završnoj fazi radova. Izuzetno je lepe strukture i podeljen na dva nivoa. Na donjen nivou se nalaze dve odvojene prostorije a moguće je pregraditi i dobiti i još jednu sobu kao i kupatilo i 2 terase. Na gornjem....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 107.200 € na 108.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 108.900 €, 87,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 107.200 €
17.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUŽNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Blizina Dunava i šetalista. Blizina 2 osnovne škole! Stan "Elegancija"....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 83.000 € na 88.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRNJAČA, 88.000 €, 52,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 83.000 €
16.07.2025 - 79.000 €
11.08.2025 - 77.000 €
22.10.2025 - 83.000 €
19.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan duplex u naselju Kotež ukupne površine 52,41 m2 (u prvom nivou-potkrovlje 1 ukupne površine 38,20 m2, drugi nivo-potkrovlje 2 ukupne površine 14,21 m2). U procesu legalizacije. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji duplex porasla cena (22)
  • oglasi.rs do 140 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji duplex (483)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>