• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan uknjiž - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan uknjižen do 160000 eura najnovije što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan uknjižen do 160000 eura najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ZLatiboru, na samo 600 m od centra, prodajemo novoizgradjeni poslovni prostor, povrsine 74m2. Prodaje se sa garazom povrsine 24m2. Ukupna povrsina prostora sa garazom je 98m2. Izdata upotrebna dozvola. Lokal je uknjizen. Prostor poseduje toalet, kompletno je sredjen, izdaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor, na šetalištu, u prizemlju stambene zgrade, u okruženju brojnih važnih trgovina i ustanova. Ukupnu površinu od 100 m2 korisnog unutrašnjeg prostora čini 70 m2 u prizemlju i 30 m2 na galeriji. Nalazi se na prometnoj ulici, na atraktivnom mestu, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 pogodan uknjižen do 160000 eura što skuplji (154)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>