• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 duplex

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 duplex" pronađeno 300 nekretnina - prosečna cena 1.550 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • podrum
    • renovirano
    • parket
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.500 €, 84,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 84m2. Stan je duplex bez kosina. Poseduje dva mokra čvora i dve terase. Savršen raspored prostorija. Prodaje se komplet namešten. Odlična lokacija u blizini Škole, Vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Obezbeđen parking. Centralni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 46,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOIPOSOBAN DUPLEX, GRBAVICA--- Agencijska šifra 1000045.Dvoiposoban dupleks stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji na uglu pa je idealan kako za život tako i kao poslovni prostor, ili za rentiranje. Sastoji se od blagog suterena, (prvo se penje 3 stepenika u zgradu a zatim silazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 140 m2 do 1900 eura/m2 duplex'
147.800 €
200.000 €
170.000 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari u blizini sajma, prodavnoca, škola, doma zdravlja i svih drugih važnih gradskih sadržaja.Stan se sastoji od dve etaže u donjoj se nalazi hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa i veliko kupatilo sa kadom.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 93.000 €, 50,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni duplex stan, u prizemlju kvalitetni zgrade, 50m2 dvorišno orijentisan, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan poseduje na donjoj etaži, dnevni boravak i odvojenu kuhinju. manju sobu, kupatilo, hodnik i na gornjoj etaži se nalazi prostrana spavaća soba. Od parking mesta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan u Petrovaradinu, 50m2, sa parking mestom, povoljno! +++ Agencijska oznaka 1063768 Na prodaju duplex stan u Petrovaradinu, 50m2 + 6m2 terase. U cenu je uključeno i parking mesto! Stan ima sopstveni ulaz i nalazi se u dvorištu stambene zgrade, u najboljem delu Petrovaradina,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.840 €, 86,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban duplex površine 86m2 u izgradnji koja se nalazi u Petrovaradinu sa rok za završetak radova jul 2025. Ovaj stan odlikuje idealan raspored i odličan kvalitet gradnje i opreme, pružajući sigurnost i udobnost. Za sve dodatne informacije, slobodno se obratite našim agentima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 143.000 €, 77,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87644, IV/IV, klima, telefon. Prodaje se duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj duplex stan se nalazi u mirnom naselju Gornji grad, u Zemunu, na odličnoj lokaciji sa pristupom svim bitnim sadržajima, a opet dovoljno udaljen od glavnih saobraćajnih gužvi. Stan je uknjižen, a zbog specifične strukture zajedničkog dvorišta nije moguće kupiti ga putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican duplex na mirnoj lokaciji. Stan je odlican , sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarja, parket. Lokacija 5 minuta od centra,blizu svih bitnih objekata ! Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 109.400 €, 59,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban duplex, na prvom nivou je ulaz, stepenicama gore, i ostalo je na jednoj etaži, 2 spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, kupatilo. Moderno opremljen, nikoga ne ostavlja ravnodušnim! Sve preporuke! Za više informacija pozovite naše agente!!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.450 €, 86,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar ,uknjižen 4 stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 86 m².Stan je Duplex u novijoj zgradi.U ceni je ugradni nameštaj.Dva mokra čvora.Nalazi se u blizini Sajma i svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex na traženoj lokaciji, Bez ulaganja, Četvorosoban, 86m2, Nova Detelinara +++ Agencijska oznaka stana 1059254, Četvorosoban, 86m2, Nova Detelinara. Oglašavamo prodaju odličnog duplexa u zgradi novije gradnje. Stan je pozicioniran na petom spratu zgrade sa liftom, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 255.860 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Pozovite za više informacija. 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje : 064/8033-305 ili 021/2215-100 419329 Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Nije fixno. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 255.860 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Nije fixno.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220.630 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

535001-Odličan duplex stan na izuzetno traženoj lokaciji u gradu, na Novoj Detelinari. Na lokaciji svega neophodnog za svakodnevne životne aktivnosti i više od toga. Pozovite naše agente prodaje i postanite vlasnik ovog izuzeznog stana. Stojimo Vam na raspolaganju za još neophodnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u PETROVARADINU površine 50m2. Stan je dvorišni duplex. Terasa gratis ispred stana. Stan poseduje i parking mesto. Nalazi se u dvorišnom delu zgrade i maksimalno je iskorišten. Odlična komunikacija sa gradom. Svi ostali sadržaji su u blizini. Stan je prazan i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094382 Na prodaju uknjižen, duplex na trećem spratu u novijoj zgradu bez lifta. Nalazi se u blizini Železničke stanice. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, toalet. Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom. Stan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 78 m². Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom.Stan ima pripadajuće parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220.600 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, NOVA DETELINARA površine 119m2. Stan je Duplex. Nalazi se nadomak Master Centra. Odlično je organizovan prostor. U gornjem nivou spavaći deo sa mokrim čvorom. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.950 €, 87,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 197.760 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan duplex na Novoj Detelinari. Prazan, useljiv odmah. Donji deo duplexa dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i terasa, a na gornjem delu su tri spavaće sobe, kupatilo i garderober. Bez ulaganja. U blizini škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 255.000 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Nije fixno.ž 066/051199 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban duplex na Keju, kompletno renoviran, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, okrecen. Stan se nalazi u mirnom kraju, sa dosta zelenila, dvostrano je orijentisan. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 89,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex na odličnoj lokaciji na Bulevaru oslobođenja, sve prostorije komforne, odličan raspored. Povoljna cena. Za više informacija pozovite,kontakt: Dušan Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 112,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks na Novoj Detelinari. U ceni 2 parking mesta. Stan bez ulaganja. Idealan duplex sa četiri spavaće sobe, dva kupatila, ostavom, terasom. Porodičan stan, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 49,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Miljakovac, Čelebićka ulica. Renoviran, dvoiposoban dupleks na petom spratu u zgradi bez lifta, površine 49m², uknjiženo 34m². Centralno grejanje, klima. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorenekupoprodajne cene. Miljakovac, Celebićka street. Renovated, two-and-a-half-bedroom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 73,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u novijoj zgradi. Stan je bez ulaganja. Duplex, dole kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Gore predivne komforne 2 sp.sobe, kupatilo. Uknjižen! Keš-kredit! 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.300 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 81m2. Stan je Duplex. Dva kupatila.Ostaje kuhinja po meri..Mirna ulica u blizini glavne saobraćajnice Heroja Pinkija. Izuzetno funkcionalan. Novija gradnja. Parking u dvorištu. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 149.400 €, 82,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predlažemo da pogledate ovaj lep duplex sa dva ulaza na Belim Vodama u novijoj zgradi koja je održavana. Prvi nivo: dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, terasa, ukupne površine 34,10m2, ovaj deo stana je uknjižen. Drugi nivo: tri spavaće sobe i kupatilo, ukupne površine 48,20m2,. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou se nalazi dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 244.999 €, 135,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 135m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena. Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 70m2, od: Dnevni boravak, hodnik sa stepeništem, kupatilo, dve terase (manja od 1m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 210.000 €, 116,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban duplex sa odličnim potencijalom. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija, a sa izuzetno komforne terase pruža se fantastičan pogled. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! AGENCIJSKA ŠIFRA: 530014 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 57,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOIPOSOBAN duplex bez ulaganja sa tavanskim prostorom dimenzija 17m x 7m u blizini ulice Cara Dusana. Nekretnina uredno predata na ozakonjenje. IDS 77814. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.000 €, 88,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN noviji četvorosoban duplex na odličnoj lokaciji u blizinu Bulevara oslobođenja i OŠ Petefi Šandor. Stan je duplex i u donjoj etaži ima dve sobe, kupatilo i wc sa tuš kabinom, kuhinju i terasu. Gornja etaža duplexa nije pregrađena, a može se pregraditi u dve ili čak tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 215.000 €, 119,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 119m2. Stan je Duplex. Prodaje se komplet namešten.Dva kupatila ,2 terase Odlična lokacija. Blizina Pozorišta, Pešaćke zone kao i svih ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno je funkcionalan. Prelepog i otvorenog pogleda. Izvrsna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.000 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 86m2, TROSOBAN Prodaje se nov, nikad useljavan duplex u ulici Novosadskog Sajma. Poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i većinski odvojenom kuhinjom, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo, toalet, ostavu pored kuhinje i terasu. Jedna soba poseduje malo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 86m2. Stan je u izgradnji, tipski duplex bez kosina sa parking mestom i dvorištem. Cena stana sa pdv. Manji objekat sa svega tri stambene jedinice. Nalazi se u blizini Najlon pijace. Svi ostali sadržaji su u blizini. Odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan duplex stan uknjižen na 86m2, u blizini Železničke stanice.Stan se nalazi u zgradi sa liftom iz 2001.godine i grejanje je na gas. Poseduje u donjoj etaži dnevnu sobu sa kuhinjom i kupatilo,a na gornjoj etaži se nalaze tri spavaće sobe,dnevna sa kuhinjom i kupatilo. Prodaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 300)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>