• GoHome Professional
oglasi.rs do 140 m2 do 1800 eura/m2 pogodan što ma - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs do 140 m2 do 1800 eura/m2 pogodan što ma - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 140 m2 do 1800 eura/m2 pogodan što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 140 m2 do 1800 eura/m2 pogodan što manji" pronađeno 774 nekretnina - prosečna cena 858 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 85000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u blizini stare Mirijevske crkve, početak Mirijevskog bulevara, osnovne škole Despot Stefan Lazarević i nekoliko marketa, i autobuskih stanica sa nekoliko linija. Stan se nalazi u zasebnom objektu, tako da izgleda kao kuća. Ispred ulaza u stan postoji oko 10 m2 natkrivenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2. Lokal se sastoji od ulaznog dela, jedne velike prostorije, sa prostorom za kuhinju i kupatila. Pogodan za razne delatnosti(kancelarisko-administrativni poslovi, magacin....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109774.Izdaje se odličan, multifunkcionalan poslovni prostor od 65 m2 u prizemlju zgrade na Novom Naselju. Sastoji se od tri prostorije i dva toaleta. Useljiv je odmah. Pogodan je za razne delatnosti poput IT firmi, ordinacija, agencija, škole, salona. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep poslovni prostor u blizini Čaira. Površine je 65m2, nalazi se na III spratuz. Čine ga: ulazni hodnik, jedne veća prostorija, jedna manja, toalet i terasa. Grejanje je na struju, postoji mogućnost i za EG. Nalazi sa na dobroj lokaciji i pogodan je za različite delatnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 65,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivan i veoma funkcionalan poslovni prostor površine 65m2. Nalazi se u neposrednoj blizini pešačke zone, u blizini SUP-a, na visokom prizemlju stambene zgrade i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnike, dela za kuhinju, tri prostorije i kupatila. Poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan – Voždovac, novogradnja Izdaje se kompletno namešten stan površine 65 m², u novijoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 2). Stan je renoviran, odmah useljiv i nije na poslednjem spratu, niti stan u kući. Grejanje je na gas, a dodatno poseduje terasu i interfon. Pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi na Margeru.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase.Grejanje je centralno. Ima klimu.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 65,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Zoni 3, površine 65m2. Prostor se sastoji od ulaznog hodnika,velike glavne prostorije, jedne višenamenske prostorije i mokrog čvora. Prostorije se nalaze na poslednjem spratu. Grejanje je na struju. Na idealnoj je lokaciji pa je pogodan za raznorazne delatnosti.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Grocke, na svega 2 km od centra, sa odličnom saobraćajnom povezanošću i brzom vezom ka autoputu i glavnim pravcima. Površina kuće: kuća u izvornom stanju Plac: ravan, ograđen, bogat zelenilom, idealan za porodicu, odmor ili uzgoj Pomoćni objekti: ukupno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Konjarniku smešten na trećem spratu novije stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i potpuno namešten pogodan za udoban život. Nalazi se u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, što omogućava odličnu povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 66,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru Niša. Površina prostora je 63m2. Nalazi se u suturenu zgrade do same ulice. Prostor čini jedan ulazni hodnik, hol, četiri prostorije, dva toaleta, kuhinja i ostava. Grejanje je etažno. Nalazi se na idealnoj lokaciji u samom centru pa je pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 650 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE DVOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA DRUGOM SPRATU, ZGRADA IMA LIFT 66m2 PET FRIENDLY DVE SPAVACE SOBE ,TERASA,VELIKI DNEVNI BORAVAK,KUHINJA I TRPEZARIJA POGODAN ZA PORODICE SA DECOM INFORMATIKA 13000 din CENA 650eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dobrog rasporeda i sastoji se od: velike dnevne sobe sa izlazom na lođu, hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom iz koje se ulazi u dnevnu sobu, kupatila, veće spavaće sobe sa izlazom na drugu lođu, manje sobe i ostave. Lođe su zastakljene, prozori pvc. Podne kuhinjske pločice....

 
 
 
  Stan, RUMA, 65.000 €, 67,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Povoljno prodajem stan u Tivolu, površine 66 m2, na trećem spratu. Stan se sastoji iz predsoblja, kupatila, spavaće sobe sa izlazom na terasu, velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i špajzom, i još jedne sobice napravljene od terase. Stan je pogodan za porodicu. Ima podrumske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 700 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao dvosoban stan na Konjarniku, na odličnoj lokaciji kod Slapove pumpe. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan je kako za porodice, tako i za pojedince koji traže kvalitetan i udoban prostor za život. Struktura stana: Velika i svetla dnevna soba Odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN NA PALILULI – 67 m², 3/5 SPRAT, LIFT, PARKING Izdaje se stan površine 67 m² na Paliluli, u zgradi sa liftom i obezbeđenim parkingom u sklopu dvorišta (nema garažno mesto). Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 i pogodan je kako za poslovni prostor, tako i za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.570 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, komforan trosoban stan na Adamovićevom naselju.Stan se nalazi u prizemlju zgrade, ima zaseban ulaz iz dvorišta. Sastoji se iz ulaznog hodnika,dnevne, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila. Prodaje se prazan i pogodan je za život i za izdavanje. Odlična....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 68,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na Maloj Vagi od 68 m2 pored ulice. Zgrada je starije gradnje, lokal je kompletno renoviran, stalno je izdat. Nalazi se u jednoj od najfrekventnijih ulica u gradu. Pogodan je za različite delatnosti od apoteka, trgovina do kladionica. Ovo je topla preporuka Bulevar....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 68,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom i pogledom na pešačku zonu i ulicu, lako pristupačan budućim klijentima. Renoviran, prostran, sa posebnom pogodnošću izlaza u zatvoreno zadnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban stan na drugom spratu na Bulevaru Oslobodjenja u blizini Futoske pijace&Dalton zgrade. Potpuno novo/nekoristeno, sa dva mokra cvora i kompletnom kuhinjom. Pogodno za IT sektor, kancelarijski prostor. . . Mogucnost dogovora za cenu. Internet Terasa Klima Energetski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 68,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan stan kao poslovni prostor površine 68m2 u centru grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade. Grejanje je centralno. Ima dva toaleta. Lepo je osvetljen i orijentisan. Nalazi se na idealnoj lokaciji pa je pogodan za raznorazne delatnostil. Izdaje se ozbiljnim....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109605, SUT/. Izdaje se lokal u centru Novog Sada u pešačkoj zoni, pogodan za bilo koju delatnost. Lokal je u suterenu kuće, 4 stepenika ispod nivoa. Cena zakupa po dogovoru, zavisi od delatnosti. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100%....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne delatnosti, nalazi se u stambenoj zgradi i uz njega ide pripadajući podrum površine 25 m2, pogodan za ostavu, ali se može koristiti i u druge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 79.000 €, 70,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor blizu samog centra grada, pogodno za bilo kakvu vrstu trgovinske delatnosti. Objekat poseduje toalet i zasebne kancelarijske prostorije.Sve nekretnine zaprimljene od strane SU NEKRETNINA-a BONUS možete pogledati na www.sunekretninebonus.rs .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban prazan stan, koji je pogodan za poslovni prostor. Na slikama je stan opremljen ali se izdaje prazan. Mesečni troškovi su oko 12000 dinara. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru u prizemlju kuće, sa zasebnim ulazom i obezbeđenim pristupom, vlasnici žive u inostranstvu. Površine je 70m2, sastoji se od hodnika, tri odvojene prostorije i dva kupatila. Grejanje je putem norveških radijatora. Na spratu kuće nalaze se dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 30, 67.900 €, 70,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade u Bloku 30. Sastoji se iz dva nivoa, 70 m2 u prizemlju (tri kancelarije, toalet) i 30 m2 suterenskog dela (jedna kancelarija, kuhinja, toalet), sa izlazom na garažu. U slučaju iznajmljivanja sa 30 m2 suterenskog dela, cena zakupa je 1200e.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118830, II/, terasa, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Makenzijeva, Sprat, Namešten.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 600 €, 70,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lokal u prometnoj ulici, na 200 metara od Grand Telepske doline i 500 metara od Futoskog puta ulica Cetinjska. Lokal je pogodan za razne delatnosti, parking mesta za njega su obezbeđena. Za vise informacija pozvati 063 /838-34-52 Zoran Cetinjska 13, Prizemlje, Potreban depozit,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Struktura stana: prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i trpezarijski deo, dve terase, kupatilo i dodatni wc. Stan je potpuno namešten svim neophodnim elementima – dovoljno je da donesete lične stvari i uživate u ovom prelepom prostoru. Lokacija: U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MAJUR, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal – Petrovaradin, ulica Preradovićeva Lokal se izdaje na odličnoj lokaciji, u prometnom delu Petrovaradina. Prostor je prethodnih 15 godina bio u zakupu kao laboratorija, te je održavan i u odličnom stanju. Pogodan je za razne delatnosti (zdravstvene, kozmetičke, kancelarijske....