• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 lift zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 lift zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 lift zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 lift zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se stan ( dupleks) u centru grada , površine oko 80 kvm na licu mesta,(uknjiženo na 42 kvm ) na prvom i drugom spratu, grejanje podno na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od : prvi deo ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i toaletom) i sprat ( spavaća soba....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manji, funkcionalan stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Bolnice i Medicinskog fakulteta. Raspored prostora donosi dobar osećaj širine i praktičnosti, pa stan lako ispunjava potrebe za svakodnevni život ili izdavanje. Kvadratura iznosi 25....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u naselju Stanovo, površine 38 kvm ( na licu mesta 42 kvm ), na trećem spratu sa centralnim gradskim grejanjem, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Stan je uknjižen ( upotrebna dozvola ) cena: 70.000 eura .

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 67.106 €, 38,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 do 2100 eura/m2 lift zadnjih 7 dana što manji (122)
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 lift što manji (7251)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>