• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 što veći lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 što veći lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 što veći lift Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 što veći lift zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 127,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u centru grada nedaleko od opštine, površine 127 kvm + 33 kvm terase, na četvrtom spratu, grejanje na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od hodnika, dva kupatila, tri sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i dve terase duž celog stana. Stanu je potrebno sređivanje. cena:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 109,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran, četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, Zrenjanin, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Strukturu stana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Palmira Toljatija Sprat: 3 Spratnost: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor od 106m2 na trećem spratu, sa dva ulaza - što omogućava lakšu organizaciju rada. Sastoji se od tri zasebne prostorije, dve kuhinje i dva toaleta.....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2, smešten na I spratu zgrade bez lifta. Stan je veoma prostran sa dobrim i funkcionalnim rasporedom koji zadovoljava sve zahteve jedne porodice i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 do 2100 eura/m2 što veći lift zadnjih 14 dana (271)
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2100 eura/m2 što veći lift (7251)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>