• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura" pronađeno 1 762 nekretnina - prosečna cena 600 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 65000 eura (malo jeftiniji)
    • 72000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan troiposoban salonac u Resavskoj ulici, nadomak Tašmajdana. Stan je potpuno namešten i opremljen. Prostorije: antre kao manja soba, kupatilo sa tuš kabinom, kuhinja, ostava, lodja, 3 sobe od kojih je jedna spavaća, drugo kupatilo sa kadom. Parking....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 51.000 €, 28,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, moderno opremljen apartman u jednom od najlepših hotela na Kopaoniku, nadomak svih važnih sadržaja. Hotel ima četiri zvezdice, zatvoreni bazen, spa i wellnes centar, igralište za decu i restoran koji nudi jela lokalne kuhinje. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 51.000 €, 45,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na Vojničkom trgu,površine 45m2. Smešten je na petom spratu zgrade sa liftom. Strukturu čine hodnik, trpezarija sa kuhinjom,ostava,soba,kupatilo i terasa.Grejanje na plin. Stolarija drvena, podovi prekriveni parketom i pločicama. Stan se prodaje komplet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, Bulevar cara Lazara. Odličan, veoma komforan, kompletno renoviran trosoban stan na 15. spratu zgrade sa liftom. Blizina škole, vrtića, Limanske pijace, Doma zdravlja, ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Ovaj svetao i prostran trosoban stan čine veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 50.700 €, 65,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan luksuzno opremljen stan na samom Keju! Kompletno je renoviran od poda do plafona, opremljen potpuno novim i kvalitetnim nameštajem. Ima lepu, dvorišno orijentisanu terasu. Riblja pijaca je na 5 minuta hoda a u blizini su kafići, restorani, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 50.700 €, 29,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, dvosoban stan 29m2 u izgradnji u mirnom delu Petrovaradina, u prirodnom okruženju. Zgrada ima mali broj stanova. Stan se nalazi u prizemju zgrade, po strukturi je dvosoban. Poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i hodnik. Zgrada je kvalitetno građena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran trosoban stan sa dve terase – Liman 4, Bulevar cara Lazara Izdaje se svetao i funkcionalan stan na 15. spratu solitera u srcu Limana 4, jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je nedavno kompletno renoviran, sa pažljivo odabranim materijalima i modernim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118882, III/VI, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Svetao i kompletno opremljen stan od 56m² na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Vračaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLETNO OPREMLJENO - NOVO - ODLIČNO ZA IZDAVANJE! Stan-garaža površine 28m2, u dvorištu zgrade. Dva identična stana, jedan do drugog. Svaki je površine 28m2 i po strukturi garsonjera. Grejanje je na inverter klimu, niski troškovi. Mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA. Lepo opremljena garsonjera sa galerijom na Limanu 2. Visoki plafoni,pvc stolarija, dobra keramika. Ispred ima dosta parkinga, blizina škole i autobuskih stanica. Nekretnina koju definitivno vredi pogledati!! Za više informacija pozovite nas. Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, komforan dvosoban stan u mirnom delu grada. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom koja se koristi tek godinu dana. Sve je potpuno novo, što se vidi i na slikama. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom, komforna spavaća soba sa plakarom i francuskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com AGENCIJSKI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana garsonjera na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, površine 25m². Stan je moderno opremljen i prodaje se sa svim stvarima u njemu, što ga čini idealnim za useljenje ili kao investicija. Trenutno, u stanu se nalazi podstanar koji plaća 350 evra, te postoji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.100 €, 34,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj šarmantni namešteni stan pruža idealnu priliku za udoban boravak na Zlatiboru, jednoj od najpoželjnijih destinacija za odmor u Srbiji. Smešten u zgradi staroj samo dve godine, ovaj stan površine 34 m2 nudi modernu udobnost i praktičnost, uz blizinu svim važnim sadržajima ovog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može da se....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 531446 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor u 31 m2 sa spavaćom sobom u novogradnji na Petrovaradinu. Kompletno namešten i opremljen stan, sve kao na slikama ostaje u postojećoj ceni stana. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na lepoj lokaciji na Klisi. Zgrada novijeg datuma. Stan nov, useljiv, kompletno opremljen. Grejanje podno (toplotne pumpe) , nisi režijski troškovi. Dosta parking mesta u okolini. U blizini svi neophodni sadržaji za život.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 27m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centar Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih kvadratura i struktura 27m,33m,41m,46m,53m,prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 50.000 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam simpatičnu garsonjeru u zgradi koja je useljena pre par meseci a na svega 5-6 minuta do Dunavskog parka! Ova kompaktna garsonjera je kompletno opremljena a tako se i prodaje. Odlična je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Radijalcu, centralno grejanje, podovi obloženi laminatom i keramikom, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od jedne prostrane sobe, kuhinje, kupatila, ostave, terase, i ima pripadajući podrum, prodaje se komplet opremljen. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Otvoren za ponude, sa ili bez posrednika! Prodajem uknjižen stan (garsonjeru) u širem centru Novog Sada (socijalno), 28m2 (27,79), suteren, delimično opremljen - vidi slike, na bukvalno 1000 koraka od Miletićevog spomenika (gradsko jezgro). Pogodno za učenike, studente, kancelariju,....

 
 
 
  Apartman, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman "Todor" – Srebrno jezero Prodaje se kompletno opremljen apartman od 35m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Srebrnom jezeru – svega nekoliko minuta hoda od šetališta i plaže. Detalji: Površina: 34m² Apartman se prodaje potpuno namešten – sve stvari su nove....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s463 Na prodaju izuzetno funkcionalan stan površine 55 m2 koji se nalazi u mirnom i privlačnom naselju Tozinom voću, gde ćete uživati u miru i tišini, a opet ćete imati blizinu svih potrebnih sadržaja. Autobuska stanica, vrtić, škola, prodavnice, veliki marketi i centar grada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je garsonjera na odličnoj lokaciji u blizini parka Sveti Sava. Površine je 25m2, nalazi se na IX spratu stambene zgrade sa liftom koji ide do VII sprata. Sastoji se iz ulaznog hodnika,kombinovane sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Garsonjera je opremljena nameštajem....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam simpatičnu garsonjeru u zgradi koja je useljena pre par meseci! Ova kompaktna garsonjera je kompletno opremljena a tako se i prodaje. Odlična je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje. ID: 541331 - kon.tel 069/2244173 Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dugoročno se izdaje renoviran, kompletno opremljen dvosoban stan. Funkcionalan raspored stana, iz predsoblje se ulazi u sve prostorije. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, prirodna ventilacija u odvojenoj kuhinji sa trpezarijom, spavaća soba sa francuskim ležajem i američkim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s298 Na prodaju je nov, funkcionalno organizovan stan površine 39 m², koji se nalazi u elegantnoj zgradi sa liftom, u popularnom naselju Tozino voće u Mladenovcu. Stan se nalazi na poslednjem spratu i opremljen je krovnim prozorima koji prostoru daju posebnu svetlost i šarm.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 50.000 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 49.850 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mala ususkana garsonjerica u Petrovaradinu. Nova, opremljena novim aparatima i namestajem spremno ceka svog novog vlasnika. Daleko od gradske buke, a u okruzenju koje se kvalitetno urbanisticki razvija. Odlicna kao investicija. Sve informacije na broj 0611436777 Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 49.000 €, 25,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje ili život u mirnom kraju! Prodaje se kompletno nameštena i odmah useljiva garsonjera na drugom (poslednjem) spratu u manjoj stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX Apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, NOV u novoj vili, Vila Harmonija na odlicnoj lokaciji do glavnog puta. Apartman je kompletno opremljen, po strukturi jednosoban, povrsine 26 m2. Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Etazno grejanje sa norveskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 688)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>