• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura" pronađeno 1 759 nekretnina - prosečna cena 600 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 65000 eura (malo jeftiniji)
    • 72000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • nenamešten
    • za studente
    • 3.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na dobroj lokaciji. Cena 1000 eura. Tel.0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen troiposoban stan na odlicnoj lokaciji. Stan kompletno i veoma lepo opremljen svim sto je potrebno za potpunu udobnost stanovanja. Stan poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje i poseduje dve terase. Stan poseduje dnevnu sobu, dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 69.000 €, 90,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje a da budete blizu centru onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se prizemna kuća u blizini Mašinske ambulante, sa zajedničkim dvorištem od 20m2. Kuća je dvoiposobne strukture površine 90m2 i sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 69000 eura'
68.800 €
68.400 €
68.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Uknjižena površina je 35m2, nalazi se na prvom spratu (od pet spratova). Po strukturi je jednoiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Objekat je nove, kvalitetne....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 68.000 €, 27,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Doživite idealan spoj prirodnog planinskog okruženja i bogatog životnog sadržaja u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na manje od deset minuta lagane šetnje od jezera! U našem kompleksu možete da ispunite ceo dan, od opuštanja i uživanja u spa centru i bazenima, do šetnje trim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,konforan, kompletno opremljen stan,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,predsoblje,3 sobe, kupatilo, toalet, terasa,dvorišno orijentisan mirno,uveden je internet u stanu,dozvoljeni su kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran,prijatan i ušuškan stan u Cvijićevoj ulici, prekoputa Lidl marketa, i na samo par kilometara od centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju održavane zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog dela, tri spavaće sobe, dnevnog boravka i trpezarije, izdvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 67.500 €, 90,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Vračaru u blizini Hrama. U salonskoj zgradi izdaje se potkrovlje na visini četvrtog sprata. Zgrada ima lift. Od prostorija ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom - jedinstven prostor, veliko kupatilo. Moderno koncipiran prostor. Kuhinja je opremljena.....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 67.438 €, 48,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 730 U ponudi jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novim Banovcima, 48.17m2. Poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Nalazi se u kompleksu River Park koji se gradi na glavnoj ulici u blizini autobuskih stajališta, većih marketa, škole,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen studio sa terasom 32 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Studio je namenjen za boravak do 4 odrasle osobe. Apartman se prodaje sa nameštajem, tehnikom i posudjem. Nalazi se u resortu sa wellnes i spa centrom,....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 67.000 €, 80,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121011, 4.58a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikendica u kojoj možete živeti tokom cele godine. Kuća ima korisnih cca.80m2. Uknjižena....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u ulici 17. oktobra, prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 29m², smešten na 4. spratu uredne stambene zgrade bez lifta.Stan je funkcionalno organizovan kao jednoiposoban: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, fizički odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Fantastičan trosoban stan na lokaciji Železnička stanica. Nekretnina je kompletno renovirana, opremljena luksuznim modernim nameštajem. Idealan za porodično stanovanje, velika dnevna soba, dve odvojene spavaće sobe. Oko zgrade dovoljno parking mesta, zelenila. Za više....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 67.000 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep apartman u srcu Kopaonika, smesten u luksuznom kompleksu Kraljevi Cardaci. Idealan za odmor i izdavanje (samostalno ili u dogovoru sa hotelom), potpuno opremljen i spreman za uzivanje u svim pogodnostima kompleksa: spa, bazen, restoran, konferencijska sala, blizina ski staze.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam lepu garsonjeru u mirnom delu grada. Garsonjera je opremljena i ima terasu sa pogledom na Frušku goru. Za više informacija nas pozovite. Kontakt: 0652813132 0652813133 Ag Šifra: 1000614 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa garsonjera sa grejanjem na gas. Opremljena i u mirnom delu grada. Ima terasu sa pogledom na Frušku goru. Vredi pogledati! Za više informacija nas pozovite. Kontakt: Ag Šifra:1000614 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa.

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 67.000 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u ponudi koji je kompletno renoviran opremljen modernim nameštajem rađen po meri, prodaje se potpuno opremljen. Stan ima 35kvm sa dosta prirodne svetlosti. Zgrada ima video nadzor i veoma je održavana i uredna. Oko zgrade ima dosta zelenila kao i parking mesta koje koriste stanari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.950 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera na Novoj Detelinari, smeštena u mirnom i lepo uređenom okruženju. Stan je funkcionalnog rasporeda, moderno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zahvaljujući dobro iskorišćenoj kvadraturi predstavlja odličan izbor kako za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 22,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran opremljen, odličan, parking mesto+++Agencijska oznaka stana 1063011 Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, prvi sprat. Stan na jedinstvenoj lokaciji, blizina Univerziteta, Futoške pijace, centra grada…Pogodno smešten dnevni boravak, poseban kuhinjski prostor i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 18,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična ponuda. Opremljena garsonjera na fantastičnoj lokaciji, bez ikakvog ulaganja+++Agencijska oznaka stana 1064112, Novi Sad, Kej,15 ( zapravo 18 m2) m2, garsonjera, prvi sprat. Predivna ušuškana garsonjera od 18 m2 na prvom spratu, maltene komplet opremljena se prodaje. Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor u 31 m2 sa spavaćom sobom u novogradnji na Petrovaradinu. Kompletno namešten i opremljen stan, sve kao na slikama ostaje u postojećoj ceni stana. Postoje 2 stepenika za silazak u stan ali je u pitanju prizemlje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 66.950 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA , NOV, NAMESTEN STAN . Agencijska oznaka 1100269 Prodaje se nova garsonjera stara dve godine . Kompletno je opremljena i sve je u ceni. Trenutno se izdaje stan na dan , tako da je dobra investicija . Nalazi se u mirnoj ulici . Za više informacija pozvati na 0641709174 Mila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122794, IV/, klima, lift, nov, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu. Stan je po strukturi trosoban, potpuno je opremljen nameštajem i tehnikom za udobnu svakodnevnicu. U cenu zakupa uračunato je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 66.500 €, 34,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan koji je odlična investicija. Stan se nalazi u kompleksu koji je u izgradnji, kompleks će posedovati 6 stambeno-poslovnih zgrada, svaka zgrada će imati recepciju i u sklopu kompleksa će biti spa centar i bazen. Kompleks se nalazi u samom centru Vrdnika na 500m od banje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Uknjižena površina je 35m2, nalazi se na drugom spratu (od pet spratova). Po strukturi je jednoiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Objekat je nove, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN U CENTRU GRADA – MODERAN DIZAJN I VRHUNSKI KOMFOR Iznajmljuje se potpuno opremljen luksuzni stan u samom centru grada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i moderan stil življenja. Karakteristike stana: Površina: 55 m2 Struktura: open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 66.000 €, 66,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se luksuzno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. U neposrednoj blizini Knez Mihailove i Kalemegdana, svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Stan je orijentisan ka mirnom dvorištu, pružajući potpunu tišinu i privatnost. Stanari imaju na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 120,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 120m2, nalazi se na III spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Stan je namešten i opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 110,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kancelarijski prostor koji se izdaje u poslovnoj zgradi u centru grada. Površina prostora je 110m2 i nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od prijemnog dela, 4 kancelarije, kuhinje i 2 wc-a. Prostor je delimično opremljen kancelarijskim nameštajem. Zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.990 €, 36,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, jednoiposoban stan renomiranog investitora, na sve popularnijim Adicama! Stan je opremljen opremom visokog kvaliteta, poseduje sigurnosna ulazna vrata, podnu keramiku, PVC stolariju. Grejanje je na toplotne pumpe sto omogućava male troškove života. Rok izgradnje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.920 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan-apartman u sklopu kompleksa " TITOVA VILA ". Nalazi se u novogradnji i prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa se nalazi bazen, SPA-centar, igraonica, kongresna sala, estoran pa kupovinom ovog stana imate kompletne sadržaje za udoban odmor. Sam stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 80 m², na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini 10. Beogradske gimnazije. Stan se nalazi u srcu Bloka 21 – jedne od najuređenijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79874, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan, nadomak kule Beograd, tržnog centra Galerija, Savskog trga, šetališta U ulici postoji veliki Maxi supermarket, u čijem sklopu se nalazi apoteka,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju, gde se mnogi objekti i vile već godinama izdaju. Po strukturi je jednosoban, uknjižene površine 32m2. Nalazi se na visokom prizemlju u luksuznoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 46,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam modernu stambenu zgradu u izgradnji, koja se nalazi u jednom od najperspektivnijih delova Novog Sada – naselju Adice. Planirani završetak radova je oktobar 2026. godine. Zgrada se gradi uz primenu vrhunskih građevinskih materijala i savremenih standarda, uz poseban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan lokal u centru, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Pogodan je za razne uslužne delatnosti, kao što su razna predstavništva, advokatura, knjigovodstvo, kozmetički salon, stomatološka ili specijalistička ordinacija, i dr., . Nalazi se u stambeno- poslovnoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 685)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>