• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura 3.spra - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura 3.spra - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura 3.sprat što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 opremljen do 66000 eura 3.sprat što veći" pronađeno 74 nekretnina - prosečna cena 272 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Duvaništu, u zgradi sa liftom na trećem spratu. Stan je površine 48m2 i sastoji se iz ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Grejanje je centralno, ali računi nisu visoki. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov dvosoban stan na sjajnoj lokaciji. Prostire se na površini od 47m2, a nalazi se na trećem spratu u zgradi sa dva lifta. Nekretnina je opremljena novim i modernim nameštajem,poseduje terasu koja je dvorišno orijentisana što Vam omogućava mir i maksimalno uživanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110778. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan, na 3. spratu novije zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Podbare. Uz stan je obezbeđeno i parking mesto, koje nije uključeno u cenu zakupa stana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Useljiv od 15.07.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih zbivanja, u Cetinjskoj ulici, na trećem spratu u zgradi od pet spratova, sa liftom, nalazi se ovaj kompletno renoviran, manji dvosoban stan od 45m2. U stanu je etažno grejanje na struju, ima i mermoterm i klimu. Kompletno je opremljen za udoban život. Od bele tehnike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 370 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Stan ima 45m2, nalazi se na trećem spratu, sastoji se iz odvojene kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je renoviran i do sada nije useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 290 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 45m2 na trećem spratu u zgradi sa dva lifta u blizini Zone III. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 44,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan na minut od Banjskog parka i šetališta, površine 44m2, na 3. spratu stambene zgrade, kompletno opremljen. Cena stana je 70.000 eura.ž Kontakt: 065/90 73 165 Terasa, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 30.800 €, 44,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada je novijeg datuma, građeena devedesetih godina u odličnom stanju, nalazi se nedaleko od Balkanske ulice, ulaz i fasada u perfektnom stanju. Stan se nalazi na trećem spratu,bez spoljnih zidova ušuškan i topao, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz hodnika iz koga se ide u sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen 1,5-soban stan od 44m² u Avenija Garden kompleksu Na trećem spratu savremene zgrade sa liftom, u prestižnom i dobro organizovanom kompleksu Avenija Garden, izdaje se kompletno opremljen 1,5-soban stan površine 44m². Stan je funkcionalnog rasporeda, moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110903. Izdaje se lep, kompletno opremljen novim nameštajem jednoiposoban stan 3. spratu nove zgrade sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan poseduje parking mesto.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Partizanskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi na trećem spratu od ukupno četiri. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta. Potreban depozit i agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Centar grada 🏙️✨ U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti za one....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.520 €, 41,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u Vojvode Stepe, u blizini Autokomande Stan je jednoiposoban kvadrature 41m2 Struktura stana - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (sa garderoberom u koji se ulazi - walk in closet), kupatila i terase Stan se nalazi u novoj, luksuznoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 40m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Postoji parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kod škole Ućitelj Tasa. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 40 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u Igmanskoj. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom i povšine je 38m2. Po strukturi je jednosoban i sastoji se iz ulaznog dela, višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i terasu. Grejanje u stanu je etažno (podno grejanje na gas), a poseduje....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 200 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan u Duvaništu. Nalazi se na trećem spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 37 m2. Stan je opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Stan je lepo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Velika garsonjera, po principu modernog studia, smeštena u potkrovlju zgrade na trećem spratu. ukupna površina je 36. m ali je knjiženo na 29. m2 zbog kosina - predsoblje, mali deo za ručavanje i boravak, maksimalna iskoriščenost prostora, što je za garsonjeru velika prednost. Nema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajan jednoiposoban stan u srcu Grbavice. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Prostire se na površini od 36m2. Opremljen je potpuno novim, kvalitetnim nameštajem i kompletnom belom tehnikom. Sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje nalazi se u krugu zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 550 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Gavrila Principa, na svega nekoliko minuta hoda od Knez Mihailove i Saborne crkve, izdaje se salonski stan u predratnoj zgradi sa prelepim enterijerom. Nalazi se na trećem spratu (od ukupno četiri), izuzetno je svetao i poseduje terasu koja se prostire duž čitavog stana. Stan....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 35 m², smešten na trećem spratu u mirnoj ulici, u blizini Bulevara oslobođenja i Grbavice. Odlična lokacija, sa svim gradskim sadržajima na dohvat ruke, pogodna kako za studente, tako i za zaposlene. Kompletno je opremljen i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban apartman u Vili Elza – Zlatibor Prodaje se funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban apartman površine 32.18 m², smešten u prestižnoj Vili Elza, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru. Apartman se nalazi na 3. spratu (ima lift),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen 1.5 stan od 32 m² na trećem spratu zgrade u mirnom delu Medaka 3, okrenut ka parku i zelenilu. Stan poseduje centralno grejanje, kablovsku, internet, klimu, protočnu toplu vodu, TV, frižider, veš mašinu, usisivač, peglu, dasku za sušenje,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se opremljena garsonjera u centru grada u ul Kisačkoj. Površina stana je 30m2 nalazi se na 3 spratu bez lifta Etažno grejanje na gas, klima, veš mašina, tv, terasa Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Useliv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 220 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera površine 25m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije sa kuhinjom i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljena nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljena i orijentisana.....