• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2300 eura/m2 podno grejanje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2300 eura/m2 podno grejanje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2300 eura/m2 podno grejanje opremljen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2300 eura/m2 podno grejanje opremljen" pronađeno 126 nekretnina - prosečna cena 1.978 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 122.420 €, 72,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 191.470 €, 113,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni troiposoban stan u zgradi od samo 3 stana što omogućava intimu i život u miru i komforu. Površine je 112,63m2, nalazi se na II spratu i čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, wc, kupatilo i terasa. Projekat ima za cilj da ponudi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.130 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.900 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 253.200 €, 105,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju penthaus stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.700 €, 49,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 1000032. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.200 €, 59,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Odličan, kompletno namešten, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj veoma svetao stambeni prostor luksuznih nota dizajniran je po najsavremenijim kriterijumima organizacije prostora. Odlikuju ga funkcionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s542 Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 57,46 m² u jednom od najpoželjnijih porodičnih naselja – 25. maj, koje obiluje parkovima, sportskim terenima i kompletnom infrastrukturom, a udaljeno je svega 10 minuta lagane šetnje od centra grada. Ovaj pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 93.600 €, 72,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93304, IV/V, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi se u zgradi novije gradnje, u mirnoj, neprometnoj ulici, te je izolovan od gradske buke, ali i nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, nov četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje nadomak zgrade NIS-a, Merkatora i Bulevara oslobođenja. Kvalitetno i do najsitnijih detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 101.280 €, 41,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 321.360 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Urbana vila sa 3 stana od 130 m2. Cena je sa pdv-om. Svetao i prostran dnevni boravak sa izlaskom na terasu. Kuhinja lepa kockasta i 3 spavaće sobe od kojih je jedna "master room" sa pripadajućim garderoberom i kupatilom. Visina plafona u celom stanu je 2.85m2 što prostor cini svetlijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 321.360 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo naselje, lux četvorosoban stan sa garažom, ostavom i teretanom+++Agenciska oznaka stana 1058387, Novo naselje četvorosoban lux stan. Stan je opremljen granitnom keramikom velikih dimenzija proizvedenom u Italiji sanitarijame poznatih svetskih brendova Velike staklene površine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 242.300 €, 98,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 133.200 €, 111,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 9116852,Novi Sad,Bulevar,I sprat, POSLOVNI PROSTOR NA IZUZETNO ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, nov, površina 111m2,pogodan za kancelarije, predstavništva, ordinacije, podno grejanje , klimatizovan, mali troškovi, u perfektnom stanju bez ulaganja , opremljen optičkim kablom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan u Beogradu, kod Hrama Sv. Save, sa velikom terasom od 80m², idealan za sve koji traže komfor i privatnost u centru grada. Struktura stana: Tri spavaće sobe Dnevni boravak Trpezarija Kuhinja Dva kupatila (renovirana sa mermerom) Terasa od 80m²,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 226.600 €, 90,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća, novije gradnje, bez ulaganja. Prodaje se kompletno nameštena. Lepo, sa ukusom opremljena tako da je dovoljno da unesete Vaše lične stvari i da se uselite. Sastoji se od lepog, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u garderober....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam extra komplex urbanih vila na vrlo traženoj lokaciji. Blizina Bulevara, pošte, marketa, autobuskih stajališta, urgentnog centra. Zgrada radjena od vrhunskog materijala i opreme. Svi stanovi opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama, ugradjeni elektronski podizači....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno i luxuzno opremljen NOV neuseljavan dvosoban stan površine 40m2. Stan ima odvojenu kuhinju (u potpunosti opremljenu novom belom tehnikom) i spavaću sobu (nov ležaj) kao i dnevni boravak sa trpezarijom i terasu. Podno grejanje na gas u svim prostorijama sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov neuseljavan veoma lepo sređen stan. Stan je potpuno opremljen sa novim uređajima. Podno grejanje na gas sa kalorimetrima, troslojna stolarija sa roletnama na elektro pogon. Inverter klima u obe prostorije. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban moderno opremljen stan na Novoj Detelinari u ul Janka Čmelika. Površina stana je 43m2, nalazi se na 2 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Podno grejanje na gas sa kontrolom potrošnje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u Igmanskoj. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom i povšine je 38m2. Po strukturi je jednosoban i sastoji se iz ulaznog dela, višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i terasu. Grejanje u stanu je etažno (podno grejanje na gas), a poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, RUMA, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se NOV komplet namešten trosoban stan 65m2 u centru Rume sa parking mestom. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN NOVIM NAMEŠTAJEM I NOVOM BELOM TEHNIKOM- NOVO NEKORIŠĆENO! Lokacija- Stanka Paunović Veljka 125. Odličan raspored prostorija. Stan poseduje veliku dnevnu sobu, kuhinju i....