• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen prize - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen prize - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen prizemlje što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen prizemlje što veći" pronađeno 251 nekretnina - prosečna cena 1.644 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, Centar, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 na 62m2. Podrumski deo: jedna prostorija sa izdvojenim delom za čajnu kuhinju i toalet. Prizemni deo: hodnik, mala kuhinja, kupatilo. Sprat čine hodnik, terasa, spavaća soba sa izlazom na galeriju. Prilaz stanu kapija sa kolskim ulazom. Pripadajuće parking mesto....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 61,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093350 - Novi Sad - Centar, na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju, uknjižen. Ulični deo je malo ukopan. Stan se sastoji o hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i kuhinje sa izlazom u dvorište. Stan je u odličnom stanju,, bez ulaganja, kompletno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar. Struktura kuće: prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom iz koje se izlayi na terasu, soba i stepenište,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju poslovni prostor u samom centru Zlatibora Na odličnoj lokaciji u strogom centru u neposrednoj blizini hotela Mona, jezera i trga Poslovni prostor se nalazi u prizemlju novije zgrade sa 5 spratova Ima 60m2 Trenutno funkcioniše kao dva nezavisna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 127.310 €, 60,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan lokal u centru grada. Lokal se nalazi u Železničkoj ulici u prizemlju na samo nekoliko metara udaljenim od ulaza u zgradu. U katastru je uknjižen na 29m2 i 31 m2 a uživo su spojeni u jedan. Trenutno je u radu salon venčanica, ali kako je jedan deo lokala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 124.600 €, 59,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Rumenačkoj ulici ! Stan je odličnog rasporeda (iz hodnika u sve prostorije), stanje je izvorno i nalazi se na visokom prizemlju (visina 1. sprata) Komforne sobe, dvorišno orijentisan i uknjižen. Poseduje biciklanu i ostavu! Za više informacija, pozovite !KONTAKT.060/423-30-33....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.660 €, 59,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Novom Naselju. Stan je u prizemlju,uknjizen na 59m2 + 6 m2 u procesu legalizacije i uknjizbe.Takodje stanu prioada i terasa od 8m2(tako da je ukupna kvadratura 73m2).Stan je u blizini skole,vrtica ,igralista i autobuskih stajalista u mirnom delu za porodican zivot.Takodje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 100.425 €, 59,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lokal čine prizemlje ukupne površine 41m2 i suteren 18m2. Prizemlje čini jedna celina, mala čajna kuhinja i toalet; dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvoetažni stan na Petlovom brdu, smešten u mirnoj ulici sa parkingom preko puta. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbI 🏡 Donji nivo (8 m²) se nalazi u prizemlju. Prostor idealan za kancelariju, atelje, mali lokal ili čak mini studio – savršeno za one koji rade....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je uknjižen na 59m2, Nema tereta, ni zabeležbi, 1/1 vlasnik prodaje bez agencije i posrednika. Stan ima: dve odvojene sobe, svaka ima zasebnu terasu, poseduje kuhinju sa trpezarijom i špaizom, hodnikom, kupatilom, kompletno sređen. Ima i podrum (svoju ostavu u prizemlju zgrade)....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 82.400 €, 58,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru Inđije površina 58 m2 visoko prizemlje dnevna soba/jedna spavaća soba/kuhinja/kupatilo/hodnik/terasa podovi parket i keramika/ PVC stolarija uknjižen podrum od 5m2 trofazna struja / voda / grejanje na gas/ podno i na radijatore parking u dvorištu zgrade agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kompletno, moderno/neutralno renoviran dvoiposoban stan na Detelinari. - struja, voda, keramika, podovi, spoljna i unutrašnja stolarija. . . . . - sastoji se od dve prostrane sobe (17m2 i 14m2), centralno pozicioniranog dnevno/trpezarijskog dela (14.5m2) sa kuhinjom (6m2), kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE -FUTOŠKI OPUT- TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1064119. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade . Zgrada stara 14 godina , nalazi se u blizini Lidla na Futoškom putu i uvučena je od glavnog puta . Stan je uknjižen , brzo useljiv . Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 49.000 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u centru naselja sa odličnom infrastrukturom. Stan se nalazi na visokom prizemlju dvospratne zgrade, u blizini osnovne škola, vrtića, autobuskog stajalište, prodavnice Po strukturu stan je dvosoban sa komfornom terasom od 7m2. Uknjižen i brzo useljiv. Vredi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100253, PR/, klima, uknjižen. Apartman je pretvoren iz poslovnog prostora. Prizemlje 28,5m2 i suteren 28,5m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.300 €, 57,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1092533- Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Adicama. Svugde iz predsoblja. Prizemlje,terasa-dvorište za uživanje ipred stana na koju se izlazi iz spavaće sobe, grejanje etažno na struju-kotao i radijatori. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - centralni deo naselja, komforan dvosoban stan površine 56m2 koji funkcioniše kao dvoiposoban + lepo ograđeno dvorište 2 ara + podrumsku prostorija 15m2. Cena : 110. 000 Evra. Stan se nalazi u prizemlju porodično stambene zgrade sa četiri stana. U stanu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 56,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Boleč, Osmog marta, 60m2 (49m2+11m2 terasa) ------------------------------------------------------------------------- 60m2 (49m2+11m2 terasa), 2.5, PR/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, telefon, uknjižen Stan se nalazi u prizemlju potpuno renorivarne zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 54.000 €, 56,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u centru Vrbasa, od 56 kvadrata, visoko prizemlje. Uz stan ide i podrum. Dvostrano je orjentisan, grejanje na struju, TA pec. Uknjizen je . Stan je u solidnom stanju, ali veoma funkcionalnog rasporeda. Parking zajednicki ispred zgrade. Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.660 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063279 - uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja. Na tavanu ostava i u prizemlju biciklana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Karaburmi – Kompletno renoviran i opremljen! Prodaje se uknjižen stan 1/1, površine 54 m² (42 m² grejni deo + 12 m² terasa), u prizemlju višespratnice sa odličnom izolacijom i niskim troškovima. Visina plafona: 2.37 m. 🔹 Struktura: Dnevna soba + 2 manje spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 115.000 €, 54,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1101140 - Uknjižen dupleks u dvorišnom delu zgrade, u visokom prizemlju u Centru grada. Odličan za izdavanje, nisu potrebna ulaganja. Na donjoj etaži je dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja, trpezarijski deo, soba i kupatilo. Na gornjoj etaži galerija i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 97.000 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Resnik, Dr. Aćima Medovića, dvosoban stan , prizemlje, CG, lođa, podrum, uknjižen, 54 kvm.Cena 97.000 Eur.Kontakt: 060/655-59-59 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Karaburme, ispod Zvezdarske šume, u delu poznatom i pod nazivom Ćalije, prodaje se dvosoban stan četvorostrane orijentacije. U prizemlju je manje zgrade, korisne površine 54m² na koliko je i uknjižen. Suv, svetao i funkcionalan, na podu laminat, kupatilo i stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju – Karaburma/Mirijevo Ušuškan i prijatan ovaj dvosoban stan nudi savršen balans između privatnosti, tišine i zelenila, i blizine svi potrebnih gradskih sadržaja. Smešten u prizemlju porodične stambene zgrade (Pr+3), sa pripadajućim dvorištem, idealan je izbor za one....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 87.550 €, 54,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA. U prelepom okruženju, na placu punom zelenila, a samo 500 metara od glavnog puta za Čortanovce ( i autobuske stanice) nalazi se ova kvalitetno zidana vikend kuća. U prizemlju se nalaze kuhinja-trpezarija, velika ostava i kupatilo a na spratu su 3 sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju, u suturenu kvalitetne, novije zgrade. Zgrada je zidana na blagoj kosini, tako da je ovaj stan u odnosu na teren prizemlje. Površina stana je 54m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 89.700 €, 53,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dve velike sobe, kuhinje sa trpezarojom, špajza i terase. Stolarija je PVC, renovirano je kupatilo sa tuš kabinom, na podu je parket. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 120.500 €, 53,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za prodaju kompletno renoviran, namešten dvosoban stan – Nova Detelinara, Janka Čmelika, Novi Sad Prodaje se moderan i potpuno renoviran dvosoban stan površine 53 m² + 4 m² ostave, ukupne korisne površine 57 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 109.000 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Zemun Polju na odličnoj lokaciji prodaje se stan uknjižen na 52m2, a mereno ima 60m2, na visokom prizemlju, trostrano orijentisan stan sa dve spavaće sobe i velikim open space prostorom. Na 100m je autobuska stanica 704,707,708,709, a u blizini svih neophodnih sadržaja, škola, vrtići,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 84.200 €, 52,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 77.250 €, 52,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal za prodaju u širem centru , dobra lokacija +++ Agencijska oznaka nekretnine 8091715, Novi Sad, Salajka .Oglašavamo prodaju novijeg i uličnog lokala na uglu dve ulice u širem centru grada ,ukupne korisne površine 52 m2, u dva nivoa,uknjižen u prizemlju 36 m2 i galerija 16 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 57.700 €, 52,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u Durlanu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti zbog svoje strukture i komfonih prostorija. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 52m2. Sastoji ulaznog dela, dve sobe i kupatila. Nalazi se u prizemlju. Prostorije su komforne....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je novije, kvalitetne gradnje, napravljen po savremenim standardima. Stan je sledeće strukture: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 113.300 €, 51,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran dvosoban stan u starijoj gradnji, u bloku zgrada uvučenih i ušuškanih od ulice+++Agencijska oznaka stana 1064052, Novi Sad, Sajam, 51 m2, dvoiposoban ( renoviranjem lako postaje dvoiposoban), visoko prizemlje. Pravi dvosoban stan, prostran i odličnog raspreda. Kuhinja sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 113.300 €, 51,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran dvosoban stan u starijoj gradnji, u bloku zgrada uvučenih i ušuškanih od ulice. Agencijska oznaka stana 1100900, Novi Sad, Sajam, 51 m2, dvoiposoban ( renoviranjem lako postaje dvoiposoban), visoko prizemlje. Pravi dvosoban stan, prostran i odličnog raspreda. Kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjižen, renoviran, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kuću na lokaciji Slavujev venac u širem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijićevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuća je renovirana , fasada....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 51.550 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan 50m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi u prizemlju kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe ,kupatila i kotlarnice. Na podovima je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo potpuno nov dvoiposoban stan sa terasom od 11m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Asfaltirana ulica, ograđeno dvorište. Mogućnost kupovine parking mesta ispred zgrade po ceni od 5.000 eura. Uknjižen je na 49m2, 1/1 i odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 73.500 €, 49,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 251)

<< <1 2 3 4 5 6> >>