• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen podru - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen podru - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen podrum pala cena

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen podrum pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 89.000 €
12.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 153.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 170.000 €
03.10.2025 - 165.000 €
07.11.2025 - 160.000 €
05.12.2025 - 155.000 €
26.12.2025 - 153.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar 3. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi održavan, trosoban stan, u izvornom stanju, u zgradi sa urađenom izolacijom. Zapadno je orijentisan, ka parku. Prostorije: ulazni hodnik, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3. 0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 84.000 €
21.09.2025 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 172.500 € na 150.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 172.500 €
27.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 92.000 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.000 €
20.04.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 92.000 €, 66,99 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 99.000 €
19.05.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen podrum pala cena (50)
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen podrum (404)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>