• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan četvorosoban stan od 72m2 u modernom kompleksu za stanovanje, Fruske vile(Karagača). Stan se nalazi u zatvorenom kompleksu koji je pod video-nadzorom. Izuzetno pozicioniran kompleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120162, II/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan namešten dvosoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom i uknjižen je. Zgrada je novija i stan ima dve terase. U blizini je Lidl kao i autobuske linije. Odličan za život. Telefon. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Ne zahteva ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa malom trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Uredna dokumentacija, uknjižen. Pozicioniran kontra od ulice i time sklonjen od buke. Bez obzira na spratnost,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 83m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan na dve etaže u novoizgrađenoj zgradi. Odličnog je rasporeda i čine ga sledeće prostorije: Prva etaža - ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim delom, uvučena i odvojena kuhinja, kupatilo i terasa; Druga etaža:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98082, II/V, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Doma Zdravlja. U blizini nekretnine se nalazi i tržni centar Delta Planet, Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122785, I/, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan u maloj zgradi na Telepu. Stan je na prvom spratu. Ulica je mirna i pored zgrade ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 109.000 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Zemun Polju na odličnoj lokaciji prodaje se stan uknjižen na 52m2, a mereno ima 60m2, na visokom prizemlju, trostrano orijentisan stan sa dve spavaće sobe i velikim open space prostorom. Na 100m je autobuska stanica 704,707,708,709, a u blizini svih neophodnih sadržaja, škola, vrtići,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan bez ulaganja sa ugradnim nameštajem koji ulazi u cenu stana,zastakljenom terasom sa roletnam na daljinsko upravljanje,odlično održavan. U sastav stana ulazi i ostava koja se nalazi iznad stana u tzv. tavanskom prostoru.Zgrada ima dva lifta (mali i veliki).Zrada....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen (2838)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>