• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što skuplji" pronađeno 2 560 nekretnina - prosečna cena 1.761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • parking
    • prizemlje
    • novogradnja
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 292.300 €, 129,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog cetra grada i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj lokal ukupne površine 129m2 čine “open space” prostor, dve kancelarije i dva toaleta. Klimatizovan. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 284.000 €, 124,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101547, VII/VII, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Ulica je izdvojena od gradske vreve a opet odlično povezana sa centrom grada, a nadomak je glavnog čvora gradskog saobraćaja „Dušanovca“ koji spaja zapadni i južni deo grada, i sportskog centra Šumice. Stambeno poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 283.000 €, 124,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99535, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlično povezana sa centrom grada, a nadomak je glavnog čvora gradskog saobraćaja „Dušanovca“ koji spaja zapadni i južni deo grada, i sportskog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što skuplji'
270.000 €
268.200 €
268.000 €
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, 120 m2 grejne površine + terasa, uknjižen na 89 m2, 31 m2 pripojeno stanu. Sa terase se pruža prelep pogled na panoramu Beograda. Stan je bez ikakvih ulaganja. U blizini osnovna škola, vrtić, pijaca, SC Voždovac, bazeni, Banjička šuma. Više linija gradskog prevoza povezanih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 130,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji, u strogom centru, pogled ka Rimokatoličkoj crkvi imena Marijinog (Katedrali), sa jedne strane i Petrovaradinskoj tvrđavi sa druge strane. Stan je uknjižen na 79m2, gornji deo je na legalizaciji. Fenomenalan prostor, ogroman dnevni boravak iz dva nivoa, funkcioniše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 120,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094114 Trosoban stan salonskog tipa uknjižen u idealnim delovima, nalazi se u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka , dve prostrane sobe, dva mokra čvora, kuhinje sa trpezarijom, dve manje ostave i velike terase. Stan je....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 267.000 €, 125,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112158, 10a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Predstavljamo vam priliku da svoj novi dom pronađete u mirnom kraju Barajeva, u ponudi je kuća izvanrednih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 116,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude stan na dva nivoa, u Bulevaru Kralja Aleksandra na Vračaru. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, na prvom nivou i tri spavaće sobe sa kupatilom i lođom na drugom nivou. Stan je uknjižen na 116m2 korisne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 259.000 €, 132,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, uknjižen stan. Na mirnoj lokaciji u blizini vrtića, škola, prevoza i marketa. Funkcioniše kao dve zasebne stambene jedinice a uz minimalna ulaganja može se izdvojiti i treća stambena jedinica. PROSTORIJE: I NIVO - predsoblje, hodnik, dve kuhinje, dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 259.000 €, 118,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93249, III/IV, dupleks, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Atraktivan stan sa još atraktivnijim pogledom. Novija zgrada. Dva kupatila. Dve terase. U cenu je uračunato garažno mesto. Sa stvarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Trg Komenskog. Odličan, uknjižen četvoroiposoban tripleks stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenda Ovaj stambeni prostor čine tri etaže.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran petosoban stan u srcu Grbavice, nadomak Futoške pijace i Bulevara oslobođenja. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom ali odlično povezanom delu Grbavice, predstavljamo vam izuzetno komforan petosoban stan idealan kako za porodičan život, tako i za kancelarijski....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan stan na tri etaže, na mirnoj lokaciji na početku Grbavice, a u neposrednoj blizini Futoške pijace.Stan na prvoj etaži poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostavu,kupatilo sa tuš kabinom, hodnik i lepu terasu. Druga etaža su dve spavaće sobe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Trg Komenskog. Uknjižen, veoma komforan četvoroiposoban tripleks stan (na tri nivoa) na tihoj, a atraktivnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine tri etaže. Prvu etažu čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 254.900 €, 121,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zasovoljstvom prezentuje stan na fenomenalnoj gradskoj lokaciji-Savamaloj! Neverovatna gradska mikrolokacija obogacena BW kao novijim dodatkom! Sam stan je u izvornom stanju sto omogucava adaptaciju po afinitetu. Sastoji se iz velikog open space koncepta dnevne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan zapadne osunčane orjentacije. Krov izolovan kamenom vunom od 30cm, 40cm debeli zidovi, ispod poda betonska ploča od 60cm. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini a škola na 350m. Samo 150m od reke i 700m od Trga republike. Kao vlasnici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 254.000 €, 127,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo stan uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi u zgradi izgrađenoj 1910 godine, pod zaštitom države kao spomenik kulture. Renoviran je 2022. Promenjene vodovodne i elektro instalacije, keramika i sanitarije, PVC stolarija. Krov je kompletno rekonstruisan. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78048, V/, lift, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 250.000 €, 123,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dupleks na odličnoj lokaciji Banovog Brda. Funkcioniše kao dve stambene jedinice, po strukturi trosobnih stanova. Prvi nivo čine: predsoblje, dva mokra čvora, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe i terasa. Drugi nivo čine: Predsoblje, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjizen Dupleks odlicnog rasporeda Dole veliki dnevni boravak plus odvojena kuhinja sa trpezarijom Gore 3 spavace sobe sa izlazom na veliku terasu 2 sprat Video nadzor Obezbedjenje na ulazu u kompleks Kontakt na tel 0694416635 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 250.000 €, 132,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks na odličnoj lokaciji. Grejanje na toplotne pumpe, svetao stan, dvostrano orjentisan. 2 mokra čvora, 2 terase, 2 francuska balkona. Zgrada sa liftom. Kompletna infrastruktura, stan za svaku preporuku. Stan je uknjižen na 26m2, čeka se rešenje iz Katastra nepokretnosti koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 250.000 €, 109,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 109m uknjižen bez tereta Mogućnost proširenja krovne terase 50m Ulica kisačka Blizina škole,vrtić,ambulanta sve u krugu 400m Spratnost 4 Grejanje gas - kotlarnica Lift nema u toku je proces realizacije i ugradnje. 4,5 soban stan Soba u potkrovlju ima svoje kupatilo sa tuš kadom....

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu spratnu kuću u Kaću, koja se prostire na 120m2 u osnovi i isto toliko na spratu, a poseduje i tavan u sivoj fazi koji ima prozore sa obe strane etaže. Podrum se proteže celom etažom kuće, a u sklopu podruma je garaža koja ima dvoje vrata i ulaz je sa....

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 122,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 249.000 €, 114,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan penthaus površine 114 m², smešten u novijem, uredno održavanom kompleksu na Zvezdari, nadomak stare okretnice tramvaja i Aviv Parka. Ovo je stan koji pruža udobnost, privatnost i moderan stil života, kako za porodicu, tako i za savremene pojedince ili parove. Grejna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.200 €, 121,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, odličan trosoban salonski stan u centru grada. Izuzetno svetao. Renoviran, ali sa sačuvanim autentičnim vratima, prozorima, kao i gipsanim detaljima na plafonima. Zbog lokacije i koncepcije stana, interesantan i za poslovni prostor! Prizemlje, ostava, IDS 81219. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 247.200 €, 121,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan, izuzetno visokih plafona sa originalnom stolarijom i ornamentima na plafonima. Stan za ulaganje, sa velikim potencijalom.+++Agencijska oznaka stana 1055839, Novi Sad, Centar, 121 m2, trosoban, prizemlje. Stan uvučen od ulice, u neverovatnom miru, visoki plafoni, ukrasi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 247.200 €, 113,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007244.Prodaje se luksuzno namešten, komforan četvorosobni stan (113 m2) na 4. spartu nove zgrade sa lifom na Bulevaru patrijarha Pavla. Sastoji se od tri komforne spavaće sobe, prelepim dnevnim boravkom sa trpezarijom i luksuzno opremljenom kuhinjom, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Stan se prodaje komplet namešten kao na slikama. Perfektan petosoban porodični stan na odličnoj lokaciji. 525839 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.050 €, 113,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep stan u Novom Sadu, dvostrano orjentisan sa prelepim pogledom na grad. Stan je uknjižen na 113m2, dok bruto ima 124m2 i može na kredit da se kupi. Sastoji se od dva nivoa povezani sa kvalitetnim drvenim spiralnim stepenicama. Na donjem nivou nalazi se prostran....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 240.000 €, 130,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve kuće u Kragujevcu, naselje Bresnica, novije gradnje, bez ulaganja i obe odmah useljive, kao i garaža. Kuće i garaža su uknjižene po posebnom zakonu, i u vlasništvu su 1/1, dok je vlasništvo na placu sa obimom udela 344/390. Grejanje podno. Prva kuća se sastoji od prizemlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118938, V/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 104,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105115, I/IV, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, ostava, pogodan za pp. Odličan 3,5 soban stan pogodan za poslovnu delatnost i stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, Riblje pijace, parkirališta. osnovne škole i Zmaj Jovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 239.000 €, 125,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki stan napravljen od dva manja, u dokumentaciji se vodi kao dva zasebna stana, prvi je uknjizen na 47m2, mereno 53m2 i drugi je uknjizen na 58m2, mereno 72m. Stan ima dva ulaza, dva hodnika,dve velike sobe od 27m2 i 30m2, dve manje sobe i po dve mini sobe, kuhinju, toalet sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 238.500 €, 111,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odličan stan u Skojevskom naselju. - Uknjižen stan, uredna dokumentacija. - Mirno okruženje sa puno zelenila. - Kompletno renoviran stan. - Uredna zgrada sa liftom. - Izuzetna lokacija za porodičan život. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, 4 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 238.500 €, 105,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan (duplex 111kvm) u trećoj grupaciji Skojevskog naselja najbližoj Košutnjaku, crkvi Svetog Luke, najbližoj autobuskom stajalištu (linije 23,53,57,50,37). U zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje iz 1980-ih godina, pozicioniranoj u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.900 €, 112,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban dupleks u kvalitetnoj zgradi iz 2018. godine. Dobar raspored, u osnovi se nalazi dvosoban stan, dok su na gornjoj etaži preostale dve sobe. Fantastična terasa s pogledom na Frušku goru! Peti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, IDS 84902. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 235.870 €, 108,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007128.Troiposoban dupleks stan koji se nalazi na 4.spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u centru Novog Sada. Stan je odlične strukture i renoviran je, tako da ne zahteva dodatna ulaganja. UKNJIŽEN, BEZ TERETA I ZABELEŽBI. Terasa, Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 562)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>