• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen parki - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen parki - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen parking što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen parking što veći" pronađeno 1 025 nekretnina - prosečna cena 1.612 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 78 m². Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom.Stan ima pripadajuće parking mesto u dvorištu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094382 Na prodaju uknjižen, duplex na trećem spratu u novijoj zgradu bez lifta. Nalazi se u blizini Železničke stanice. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, toalet. Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.560 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno prijatan stan ukupne površine 78 kvadratnih metara, pažljivo projektovan kako bi odgovorio na sve potrebe savremenog života. Smešten u kvalitetnoj novogradnji, ovaj stan kombinuje moderan dizajn, funkcionalan raspored i udobnost doma. Dnevni boravak otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 160.850 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Duvaništu, na četvrtom spratu stambenog kompleksa, na lokaciji savršenoj za porodični život zbog blizine svih vitalnih infrastrukturnih objekata, 78 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojenog degažmana sa dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 78,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban stan u blizini centra grada, na par minuta od pešačke zone. Površina stana je 78 m2 korisne površine plus dve terase. Stan se nalazi na devetom spratu stambene zgrade sa dva lifta, izuzetno je osvetljen i ima iz svih soba i terasa prelep panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 94.760 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepo uređena kuća, novije gradnje blizu centra Turije. Kuća ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, veliku spavaću sobu, od koje se mogu izvesti dve spavaće sobe, kupatilo, veliku ostavu i veliku natkrivenu terasu za odmor i uživanje. Kuća ima ugrađenu aluminijumsku stolariju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 93.000 €, 78,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama. Stan je odličnog i funkcionalnog rasporeda u donjem delu su dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan u blizini parka Čair u Rajićevoj ulici u zgradi starije gradnje sa liftom, na četvrtom spratu, uknjižene površine 78m2 sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe sa francuskim ležajem,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.000 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan, na top lokaciji u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak nekretnine se nalazi i tržni centar ,, Delta Planet '', Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 158.600 €, 77,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep trosoban i uknjižen stan u novoj manjoj zgradi u manje prometnoj ulici, na 6 minuta udaljenosti od centra grada.Stan je u novoj zgradi sa ekonomičnim centralnim grejanjem na gas. Stan ima lep dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom, dve komotne spavaće sobe, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 158.620 €, 77,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan, urađen vrhunskim materijalima i ima funkcionalan raspored. Dvorišno je orijentisan, što garantuje tišinu i privatnost. Zgrada ima parking za stanare u dvorištu. Stan je uknjižen 1/1, postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 77,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, iza Šojke. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 99.000 €, 77,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju. Sastoji se od ulaznog, prijemnog dela, dve velike prostorije, kupatila,ostave i terase. Uknjižen je kao stan. Stan je u izvornom stanju potrebno....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 36.000 €, 77,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća 77m2 legalizovano na placu od 734m2.Plac je iz 2 parcele vlasnik 1/1, kuća nema tereta. Kuća je za renoviranje ali je useljiva. Podovi su laminati i pločice, stolarija drvena, kuća je od čvrstog materijala. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji. Potpuno renoviran stan. Stan u osnovi 50m2 sa terasom 56m2 i tavanski prostor sredjen 22m2 sa minimalnom visinom do 1.4m ukupno 40m2. Prodaje se sa namestajem. Pravi porodican stan. uknjizen. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 140.910 €, 76,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Limanu 4. Stan se nalazi na svega par minuta od škole, vrtića, Dunava. U okruženju se nalazi igralište, košarkaški tereni i dosta zelenila. Stan je uknjižen, bez tereta i postoji mogućnost kupovine i putem stambenog kredita! Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 76,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan trosoban stan pozicioniran na najlepšem delu Novog naselja. Zgrada okružena zelenilom sa dosta parking mesta. Svi neophodni sadržaji za moderan urban život u neposrednoj blizini: škola, vrtić, banka, dom zdravlja, marketi, kao i dobra povezanost sa ostalim delovima grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 130.900 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, blizina LIPOV GAJA, površine 77 m². Stan je nov, uknjižen odmah useljiv. Cena stana sa PDV-om. Manji objekat sa svega nekoliko jedinica. Parking mesto uz stan. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Vredi videti. Terasa, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje. Stan je na dva nivoa. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, dnevne sobe, spavaće sobe na drugom nivou i velike terase.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.500 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Veternicke rampe. Mirna ulica, pogodna za porodicno stanovanje. Uz stan se dobija numerisano parking mesto u dvoristu zgrade. Stan je uknjizen i useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite! (Element Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 75m2, na jednoj od najlepših lokacija u gradu, u centru sa pogledom na Sabornu crkvu, u neposrednoj blizini parka Čair. Stan je jugoistočne orjentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji na petom spratu sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban dupleks stan sa mokrim čvorom na svakom nivou nalazi u mirnom delu ceraka u zgradi sa svega četiri stana.Svaka zgrada ima malo dvorište.U blizini se nalazi dom zdravlja,obdanište,škola,prodavnice i sve što je potrebno za svakodnevni život.Ima više gradskih linija.Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi sa liftom. Po strukturi je trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 75m2, u blizini Parka Sv. Save, na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi na osmom spratu sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlaskom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na trgu kralja Aleksandra. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u samom centru grada, na par minuta od pešačke zone, Pravnog i Ekonomskog fakulteta, osnovne škole Radoje Domanović. Odlična investicija za porodični život. Stan je uknjižene kvadrature 75m2. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, 75 kvadrata, u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti, jugoistočno je orjentisan. Nalazi se na osmom spratu, nije zadnji. Zgrada ima dva lifta, veliki i mali. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.990 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada iz zlatnog perioda gradnje 80-ih, iz 85-e godine. Prijatan i tih stan sa terasom za uživanje, dvostrano orjentisan. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo i park na 50m i vrtić na 250m a pijaca je na 400m. Mnoštvo uređenih besplatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.500 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 139.000 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094788 Uknjižen trosoban stan na Telepu u blizini Limana. Samostalan, lep, dvorišni stan, poseduje veliki dnevni boravak u sklopu kog se nalazi kuhinja sa ostavom i iz kog se ulazi u obe sobe, arhivu i kupatilo. Grejanje je etažno, kombinacija struja,gas. Stan poseduje....