• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen parki - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen parki - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen parking što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 uknjižen parking što jeftiniji" pronađeno 1 011 nekretnina - prosečna cena 1.612 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 na 62m2. Podrumski deo: jedna prostorija sa izdvojenim delom za čajnu kuhinju i toalet. Prizemni deo: hodnik, mala kuhinja, kupatilo. Sprat čine hodnik, terasa, spavaća soba sa izlazom na galeriju. Prilaz stanu kapija sa kolskim ulazom. Pripadajuće parking mesto....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 60.000 €, 122,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemlje kuće 122 m2 na Paliluli, ispod oficirskih vila. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Uz prizemlje ide i pripadajući deo dvorišta. Potrebna je adaptacija, kako spolja, tako i unutra. Uknjižen, mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 61.000 €, 38,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Ledenoj Steni. Površina stana 38,32m2 plus terasa koja ne ulazi u kvadraturu. Nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta, iznad ima još jedan sprat. Stan je organizovan tako da se na ovoj kvadraturi dobijaju dve nezavisne sobe. Ulazi se u mali hodnik, centralni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Crvenom Pevcu,na lokaciji pogodnoj za život studenata zbog blizine medicinskog fakulteta, 29m2. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta ( nije poslednji) i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije sa kuhinjom, kupatila i terase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 61.200 €, 93,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118623, 16a, spratna, struja, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, vikendica. Odlična, komforna vikend kuća na Fr.gori u kojoj možete boraviti tokom cele godine. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep ,uknjižen 1.0 soban stan u Novom Sadu, ADICE, površine 29 m². Stan je Potkrovlje. Gasno je grejanje. Ostaju klima, kuhinja i ugradni plakari u ceni. Dovoljno parking mesta ispred zgrade. Vredi pogledati. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ŽABALJ, 61.800 €, 55,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru Žablja, uknjižen, dvostrano orijentisan. Odlican pogled na glavnu ulicu i na dvoriste. Grejanje na gas. Uradjena termoizolacija spoljnih zidova i plafonа. Novi prozori u sobama sa roletnama i komarnicima. Stan je delimično renoviran i prodaje se polunamešten. Pozovite....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2. Lokal se sastoji od ulaznog dela, jedne velike prostorije, sa prostorom za kuhinju i kupatila. Pogodan za razne delatnosti(kancelarisko-administrativni poslovi, magacin....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 62.000 €, 100,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119960, 18a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 62.100 €, 36,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117211, NPR/, uknjižen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Odlična lokacija, useljenje za mesec dana, dobra investicija za izdavanje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.580 €, 31,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 63.000 €, 32,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u prizemnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji unutar naselja Zemun polje. Stan je u izvornom ali veoma dobro očuvanom stanju. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu železničke i autobuske stanice što mu daje izuzetan investicioni potencijal. Isključenje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru, u okviru naselja Karaula u ulici Andrije Jevremovića Jedna od najlepših lokacija na Zlatiboru na 15 minuta od centra i jezera Okruženo borovom šumom, u blizini vidikovca Karaula, izdvojeno od najveće gužve i buke Stan ima 30,82m2 Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, Zona I, površine 38 m2, na spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju, ordinaciju, magacinski prostor Uknjižen, svojina 1 kroz 1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 42,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u centru grada u Dušanovom bazaru. Lokal se sastoji od jedne veće prostorije, jedne manje i toaleta. Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (knjigovodstvo, agencije i slično). Površina lokala je 42 m2, nalazi se na prvom spratu. Uknjižen, svojina 1/1. Ovo je....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 63.000 €, 43,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u mirnom kraju Sremčice. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevno-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Vrlo funkcionalan stan, maksimalna....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 63.000 €, 47,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u potkrovlju stambene zgrade. Krovni prozor je u trpezarijskom delu dok su u ostalim prostorijama standardni prozori. Stan je u izvornom stanju,potrebna su ulaganja. Dvostrano orijentisan. Uknjižen,može da se kupi putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 63.000 €, 53,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjizen stan sa pripadajucim dvoristem,supom,pusnicom i ostalim pomocnim prostorijama.Za renoviranje.Blizina prevoza,useljivo. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 70m2+terasa 4m2, VPR/III, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking. Uknjižen. Stan salonskog tipa na odličnoj lokaciji u blizini Gazele, Skyline, Beograda na vodi, Kliničkog centar, tržnih centara , škola i vrtića. Sastoji se od predsoblja, 3 spavaće sobe,2 renovirana....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 63.690 €, 39,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman, novogradnja, na finoj lokaciji blizu hotela Sunce i poznate kafane Čikago u Sokobanji. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak šetačke zone, u atraktivnom novom naselju, sa fantastičnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 64.750 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Zlatibora u naselju Palisad Veoma atraktivna lokacija na par stotina metara od crkve i Kulturnog centra, na samo 5 minuta od jezera, a opet izdvojeno od gradske buke U blizini Luna parka i Titove vile, okruženo zelenilom sa prelepim pogledima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan jednoiposoban stan – Adice, Novi Sad Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, ukupne površine 35 m² (31 m² + 4 m² dobijenih zagrađivanjem zajedničkog hodnika). Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade novije gradnje i uknjižen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117409, PR/II, klima, uknjižen, parking. Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan od 35m² na Adicama. Stan se nalazi u prizemlju i ima obezbeđeno parking mesto koje pripada stanu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, predsoblja i....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju, gde se mnogi objekti i vile već godinama izdaju. Po strukturi je jednosoban, uknjižene površine 32m2. Nalazi se na visokom prizemlju u luksuznoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 65.000 €, 57,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120400, III/III, klima, uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se dvosoban stan u Novim Banovcima,u potkrovlju,57 m2,uknjizen,ima dnevnu sobu sa kuhinjom I trpezarijom, spavaća soba i kupatilo, stan....

 
 
 
  Stan, ALEKSINAC, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene trpezarije i kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Na podu je parket, stolarija drvena i PVC, grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, OPOVO, 65.000 €, 64,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Opova, na 30 km od Beograda, i 26 km od Pančeva, idealan za život u okruženju prirode, blizu bedema. Blizu svih neophodnih sadržaja(prodavnice,pošta, Dom zdravlja), 100 metara od reke Tamiš, 150 m od sportskih terena. Uz stan ide i ostava odmah....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen, trosoban komforan stan u lepoj zgradi od fasadne cigle na prvom spratu od četiri do koje se dolazi betonskom pešačkom stazom. Stan se nalazi na samo 3,4 minuta od autobuskog stajališta linije 106. Svetao i dvostran sa dve terase, etažnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 65.500 €, 39,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Borče. Jako blizu osnovne škole. U blizini staju autobusi 95, 85 i 104. Stan je renoviran i okrečen i nisu potrebna ulaganja. Uknjižen je na 39m2, a u osnovi ima 47m2. Mogućnost kupovine parking mesta ispred Prostorije: kuhinja, kupatilo, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BRUS, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95459, I/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzeću, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 66.000 €, 60,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Barajevo, Naselje Gaj, 20. oktobra, 60m2 .. 60m2, 2.5, 4/5, inverter klima, lođa, podrum, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi okruženoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 66.650 €, 31,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Petlovom brdu Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici, ali nadomak svih potrebnih sadržaja Garsonjera je površine 31m² i postoji mogućnost adaptacije Sadrži: Predsoblje Dnevni boravak sa kuhinjom Kupatilo Nalazi se u niskom prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 34,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007468.Jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene zgrade koja se nalazi nadomak Veterničke ulice. Parking mesto je obezbeđeno ispred zgrade. Stan je lepo održavan i u odličnom je stanju. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063313. Na prodaju komforan jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 31 m²+ 4 m² dobijenih zagrađivanjem hodnika. Veoma niski troškovi života zahvaljujući grejanju na toplotne pumpe, a parking mesto ispred zgrade je obeleženo i obezbeđeno. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 67.000 €, 37,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Pančevu Stan se nalazi u okviru Gornjeg grada, u blizini samog centra Stan ima 37m2 koji su izuzetno funkcionalno iskorišćeni Nalazi se na visokom prizemlju zgrade novije gradnje (sa 5 spratova) Po strukturi je 1.0 soban i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban konforan stan na Panteleju u neposrednoj blizini Pantelejske crkve.Stan je po strukturi dvosoban ,uknjižene površine 54,16m2 o terasa i osrava. Sastoji se od hodnika, kupatila,dnevne sobe, trpezarije са kuhinjom i špaizom, spavaće sobe i terase ,sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 54,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Panteleju, u suturenu kvalitetne, novije zgrade. Zgrada je zidana na blagoj kosini, tako da je ovaj stan u odnosu na teren prizemlje. Površina stana je 54m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 504)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>