• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 uknjižen što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 uknjižen što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 uknjižen što skuplji prizemlje

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 uknjižen što skuplji prizemlje" pronađeno 191 nekretnina - prosečna cena 1.479 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan stan na tri etaže, na mirnoj lokaciji na početku Grbavice, a u neposrednoj blizini Futoške pijace.Stan na prvoj etaži poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostavu,kupatilo sa tuš kabinom, hodnik i lepu terasu. Druga etaža su dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 122,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu spratnu kuću u Kaću, koja se prostire na 120m2 u osnovi i isto toliko na spratu, a poseduje i tavan u sivoj fazi koji ima prozore sa obe strane etaže. Podrum se proteže celom etažom kuće, a u sklopu podruma je garaža koja ima dvoje vrata i ulaz je sa....

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 uknjižen što skuplji prizemlje'
247.200 €
230.000 €
213.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.200 €, 121,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, odličan trosoban salonski stan u centru grada. Izuzetno svetao. Renoviran, ali sa sačuvanim autentičnim vratima, prozorima, kao i gipsanim detaljima na plafonima. Zbog lokacije i koncepcije stana, interesantan i za poslovni prostor! Prizemlje, ostava, IDS 81219. Terasa.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 222.500 €, 130,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, 195 m2, dvojne kuće +++ Agencijska oznaka 3045022, Telep, Oglašavamo prodaju dela kvalitetne dvojne kuće, sa propadajućim delom parcele od 170 m2. Oba dela kuće su identična. Kuca ima 4 etaze. Podrum odlicno izolovan sa prirodnim svetlom. Koristi se kao kuhinja i biblioteka.....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 210.000 €, 125,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novo izgradjena Kuca na prodaju nalazi se u Starim Ledincima na glavnom putu na placu od 377m2. Kuca povrsine u gabaritu 86m2. . Iskoricenog unutrasnjeg prostora 125m2. Gas, struja, voda, podno grejanje. Prizemlje +visoko potrkovlje. Plac i kuca 1/1. Uknjizeni. Zavrseni svi papiri....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 116,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. Višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I. Ovaj lokal je kompletno renoviran i čine ga dve etaže - prizemlje veličine 58m2 i suteren veličine 58m2. Prizemlje predstavlja radni prostor i toalet, visoki plafon 3m i izlog. Suteren čini....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen deo dvojne kuće na Klisi. Na prizemlju i spratu nalaze se četiri sobe, kuinja i dva kupatila. Grejanje na gas, manja terasa is pred ulaza u kuću, Iza kuće je uknjižena nusprostorija od 25m2. IDS - 3081332. .

 
 
 
  Stan, RALJA, 185.000 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122730, PR/PR, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvorište/bašta. Nudimo vam kuću,može za svakodnevni stanovanje ili za vikend varijantu, ,Ralja,opština Sopot,Veliko polje.Temelj su večni,od kamena. Renovirana 100% ,kriv,crepovi,fasada,PVC,struja,vodovodne....

 
 
 
  Stan, PRNJAVOR, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi na Liparu,posle Šuplje Stene,blizu Prnjavora a pre Trešnje. Gradnja je 2009,završeno 2010. U prizemlju je oko 100 kvm neto,a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 179.000 €, 130,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119047, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, garaza, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Na samom uglu Milana Rakića i Mite Ružićaobjekat ima dve etažeprizemlje ima poslovni prostor od 59m2(garaža,radionica,magacin,m.čna....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 178.000 €, 131,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan, cetvorosoban, odmah useljiv u blizini kulturnog centra i setalista, vlasnik 1/1 uknjizen. Poseduje parking mesto, dvoriste i podrumsku prostoriju 7mkv., dve terase. U prizemlju stana hodnik dnevni boravak, odvojena trpezarija i kuhinja, terasa kao i kupatilo sa tus kabinom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 175.000 €, 95,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji uknjizen lokal, Višnjička Banja, Sunnyville, prizemlje, površine od 95m2. Spratna visina iznosi 4,5m. . Naselje koje je progresivno sa prilivom stanovnistva,tako da lokal predstavlja sjajnu investiciju sa povećanjem potencijala iz godine u godinu zbog razvoja naselja. Lokal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 166.350 €, 85,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIZEN lokal u blizini Bulevara oslobodjenja. Ulicni lokal u dva nivoa - prizemni deo 65.37m 2 i 20.30m2 u suterenu, IDS 70477. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 125,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, u neposrednoj blizini Bežanijske i Glavne ulice, kao i zemunskog parka, nalazi se ovaj petosoban stan. U blizini je sportski centar, kao i više predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola, Poljoprivredni fakultet, Gardoš, razni marketi - veći i manji. Za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.000 €, 87,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan četvorosoban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Zone 2 i osnovne škole Ćele kula. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju, idealnom za stanovanje, ali i izdavanje. Pored prethodno navedenih nalaze se park Svetog Save, vrtić, brojne trgovinske radnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.000 €, 115,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119766, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, tavan. ✨ Renovirana 5-osobna kuća na Telepu, u veoma lepoj, mirnoj ulici, sa malo saobraćaja, na par minuta od bul. Patrijarha P. Pavla, osnovne škole i crkve. Bruto površina je 148m2, a korisne, stambene površine 115m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 157.590 €, 90,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stambeni objekat sa dva stana na prodaju ( nije garažni prostor i nije uknjižen kao takav ) Objekat se nalazi u dvoristu zgrade koje ne pripada zgradi. Dvoriste pripada stanu u prizemlju zgrade i stambenom objektu u dvoristu. ( stanari su se odrekli prilikom kupovine stanova,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Rakovcu , novija kuća na placu od oko 2000m2, sa fantastičnim pogledom ! Agencijska oznaka nekretnine 3045281 , Rakovac , Dumbovo . Prodajemo trosobnu kuću novije gradnje , koja se nalazi na velikom placu , na uzvišenju sa kojeg je pogled fantastičan. Prilaz do placa je asfaltni put....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 151.200 €, 84,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113438, VPR/, izlog, uknjižen, novogradnja. Sjajan poslovni prostor/lokal u visokom prizemlju i delom u suterenu. Poseduje odvojenu kancelariju, kuhinju, kupatilo, velik prostor za dodatnu delatnost i prostor u suterenu. Poseduje i izlog. 84 kvadrata, sprovedena struja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - uknjižen dupleks sa zasebnim ulazom i dvorištem. Prodajemo četvorosoban dupleks, uknjižen na 82m², mereno 90m², u izvorno očuvanom stanju. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa četiri stana. Prednost ove nekretnine je pripadajuće dvorište površine 1a, koje....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor, na šetalištu, u prizemlju stambene zgrade, u okruženju brojnih važnih trgovina i ustanova. Ukupnu površinu od 100 m2 korisnog unutrašnjeg prostora čini 70 m2 u prizemlju i 30 m2 na galeriji. Nalazi se na prometnoj ulici, na atraktivnom mestu, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dva kupatila, dve spavaće sobe, još jedne manje kuhinje i ostave. U dvorištu je garaža površine 28m2 a pripadajući....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji za porodičan život u Bomanskoj ulici na Telepu prodaje se troipisoban stan a nalazi u prizemlju spratne kuće sa dve stambene jedinice. Kuća sadrži dva stana, jedan na prizemlju a drugi na spratu, fizički su odvojeni spoljnim stapenicama a i papirološki su nezavisni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan je u prizemlju u kući koja ima četiri stana. Zaseban ulaz, prelepu terasu, dva parking mesta. Bez ulaganja.Plac ispred kuće 200m2,i dva parking mesta. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kopletno nameštenog trosobnog stana bez ulaganja. Stan je u prizemlju u kući koja ima četiri stana. Stan je uknjižen 1/1. Ima zaseban ulaz, prelepu terasu od 16m2, plac ispred kuće oko 200m2 i dva parking mesta. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjižen, parking, dvorište/bašta, cela. Prodajemo drvene kuće u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvadrata, od najkvalitetnije austrijske gradnje. proizvodi "Norica Timber", zaštićena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.050 €, 72,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dupleks stan u dvorištu koji se deli samo sa još jednim vlasnikom. Pored uknjiženih 72m2 stambenog prostora poseduje i ostavu, deo dvorišta i parking u dvorištu. Sve je zidano čvrstim materijalom i odlično je održavano. Grejanje je na gas, pa su računi izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 139.000 €, 72,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 10 minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na Karaburmi, u ulici Marijane Gregoran 1.prolaz, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na prizemlju uredne i održavane zgrade okružene zelenilom, sa velikim parkingom ispred, blizu stare okretnice. U blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 83,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan funkcionalan duplex, u stambenoj zgradi sa tri stana. Renoviran. Prizemlje: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i toalet. I sprat: odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. Stanu pripada podrum i parking mesto. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 136.000 €, 122,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81837, 10a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Prelepa kuca,na odlicnoj lokaciji,u zavrsnoj fazi gradnje,zidana na gradjevinsku dozvolu,uknjizba se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 89,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov troiposoban Stan u stambeno porodičnoj zgradi u naselju Čalije. . Stan se nalazi na visokom prizemlju, poseban ulaz, sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, veće i manje spavaće sobe, kupatilo, ostava, dnevna soba sa terasom, kuhinja i trpezarija. U stanu je urađena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u kertvarošu, potpuno opremljena, poseduje prizemlje i dva sprata. Podovi parket i pločice, vrata i prozori pvc, grejanje centralno na gas. Kuća poseduje veliki balkon sa koga se izlazi u dvorište gde se nalazi zidani roštilj i šupa, kuća ukupno ima 160 m2 s balkonom koji je....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121192, 16a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, cela. Uknjižena kuća u centru Progara, 114m2, na 16 ari placa. U prizemlju su: velika dnevna soba sa kaminom i terasom, trpezarija, nova kuhinja, dve ostave, veliki hodnik i kupatilo. Na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 69,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne velike celine koja se može pregraditi u dve nezavisne, zavisno od potrebe budućeg kupca. Lokal ima dva ulaza i dva mokra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan dupleks sa tri spavaće sobe na Salajci, jednoj od traženih lokacija u gradu. Uknjižen je na 54m2, a podno stan ima 80m2. Sastoji se od dve etaže, na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i ostava, na gornjoj....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 191)

<< <1 2 3 4 5> >>