• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 podno grejanje opremljen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 podno grejanje opremljen" pronađeno 68 nekretnina - prosečna cena 1.620 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 119.380 €, 63,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 115.130 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.130 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 do 1900 eura/m2 podno grejanje opremljen'
181.050 €
158.480 €
137.260 €
  Stan, MAJUR, 129.370 €, 68,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 107.430 €, 58,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 96.200 €, 52,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.400 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 145.050 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 120.450 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 122.420 €, 67,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.850 €, 70,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 172.280 €, 90,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 2027. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 155.050 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni dvoetažni četvorosoban stan bez kosina nudi savršen balans elegancije, komfora i funkcionalnosti. Prostire se na dve etaže sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, idealnim za porodičan život.Stan se nalazi u mirnom, a istovremeno urbanom okruženju, sa odličnom infrastrukturnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.330 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan pogodan za porodično stanovanje. Nalazi se na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostroija: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Veoma lep raspored. Stanovi su energetski efikasni, toplotno i zvučno izolovani,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.930 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, BRUS, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 0.5, 33m2, V sprat od V, sa blagim kosinama (najniža tačka na 1,87m), lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. Okrenut ka planini, 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 100.000 €, 56,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Yolly kop apartmansko naselje, 3 km od žičare sunčana dolina. Kompletno opremljen i namešten u viđenom stanju. Gleda na planinu, podno grejanje.Zastakljena terasa. Može zamena. Agencijska provizija 2% Terasa, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.840 €, 89,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u istoj takvoj zgradi! Poželjna lokacija u slepoj ulici okruženoj zelenilom. Samo nekoliko minuta hoda do škola, velikih trgovina i ostalih pogodnosti. Zgrada ima dvorište od oko 300m2, prekriveno zelenilom, koje je dostupno samo stanarima zgrade. Ukupno u zgradi ima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 43,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi U vili Marina lux,u lepom i mirnom kraju Zlatibora,na samo 750m od kraljevog trga! U blizini pocetne stanice gondole,u samoj zgradi se nalazi gomex market a u blizini stana se takodje nalazi aroma market,restoran koliba kod Milunke,Talija ketering, na manje od 5minuta....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 119.380 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 107.430 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 129.370 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 122.420 €, 72,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 191.470 €, 113,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni troiposoban stan u zgradi od samo 3 stana što omogućava intimu i život u miru i komforu. Površine je 112,63m2, nalazi se na II spratu i čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, wc, kupatilo i terasa. Projekat ima za cilj da ponudi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.130 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 163.820 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 121.280 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.700 €, 49,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 1000032. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 160.810 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Odličan, kompletno namešten, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj veoma svetao stambeni prostor luksuznih nota dizajniran je po najsavremenijim kriterijumima organizacije prostora. Odlikuju ga funkcionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s542 Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 57,46 m² u jednom od najpoželjnijih porodičnih naselja – 25. maj, koje obiluje parkovima, sportskim terenima i kompletnom infrastrukturom, a udaljeno je svega 10 minuta lagane šetnje od centra grada. Ovaj pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122196, SUT/IV, uknjižen, stambena zgrada. Odlicna suterenska garsonjera, dvorisno orjentisana, novija zgrada (2019) Podno grejanje, mali troskovi. Opremljena novim namestajem. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 68)

<< <1 2> >>