• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2500 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2500 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2500 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2500 eura/m2" pronađeno 4 139 nekretnina - prosečna cena 2.058 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.620 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.180 €, 78,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, useljiv stan, vrhunskog kvaliteta +++Agencijska oznaka stana 1063556, Novi Sad, Telep, 78 m2, četvorosoban, prizemlje ( sa svojom terasa dvorištem). Odlična četvorosobna nekretnina. Idealnog rasporeda gde je Dnevni deo stana lepo odvojen od spavaćeg dela. Jedna od soba je master....

 
 
 
  Stan, BAČ, 260.000 €, 105,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kao jedna od najvećih, a ujedno i najprogresivnijih opština, Novi Beograd je mesto relaksacije, ambicioznosti i zdravog života. Svi blokovi na Novom Beogradu su organizovani kao celine, u kojima se nalaze svi sadržaji koji su neophodni za svakodnevni život. Ovaj komforan, četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 260.000 €, 105,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 4.0 stan sa prelepim panoramskim pogledom. Stan je uknjižen na korisnu površinu od 95m2 a sa terasama ukupno ima 105m2. Prostor iznad stana je u potpunosti zatvoren i natkriven. U stanu postoji veliki broj ugradnih plakata kao i mesta za odlaganje stvari. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.000 €, 63,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76920, I/IV, uknjižen. Novo naselje, 63m2, namešten dvosoban stan, pored ambulante, blizina autobuske stanice, banaka, marketa, I sprat, odličan, bez ulaganja, uknjižen, moguće preurediti u dvoiposoban. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.820 €, 46,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari.Stan je uknjižen.U blizini stana svega neophodnog za svakodnevne životne aktivnosti.U ceni stana je i parking mesto u dvorištu stambene zgrade.Stan je bez ulaganja i useljiv po isplati.Grejanje i topla protočna voda je iz gradske toplane.Pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 94.000 €, 38,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 38m2, podno grejanje, lift, PR/III. Građevinska dozvola. Biće uknjižen kao poslovni prostor. U prilici smo da Vam ponudimo stan u zgradi visokog kvaliteta u blizini Beo Shopping centra i Cvetkove pijace. U izgradnji su korišćeni visoko kvalitetni materijali: - prvoklasna granitna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 138.500 €, 56,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen,namešten 3 soban stan u Novom Sadu, PODBARA, površine 56 m². Dnevni prostor sa kuhinjom i trpezarijom,2 spavaće sobe,2 terase,kupatilo i predsoblje, stvari ostaju u ceni ako neko želi. Blizina svih sadržaja za život. Zgrada novije gradnje. Pozovite da pogledate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.100 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan bez ulaganja na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu u blizini Futoške pijace. Prodaje se kompletno namešten, uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. Lift.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 36,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen jednoiposoban 36m2 stan Kategorizovan kao apartman za četvoro nalazi se u ulici Milića Terzića Vila Pino Silvestre četvrti sprat, zgrada ima lift, parking obezbeđen rampom prodaje se namešten smart zgrada Registered one and a half bedroom 36m2 apartment Categorized as an....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 155.750 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 8000146.Prodaje se ulični lokal u prometnom delu Bulevara, idealan za tihe delatnosti (kancelarije, ordinacije, ateljee i slično). Lokal se prostire na dva nivoa: nisko prizemlje (33 m2) i visoko prizemlje ( 30m2) što omogućava funkcionalnu organizaciju prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 178.000 €, 72,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ODLIČAN,uknjižen 3 stan u Novom Sadu, na granici TELEP-LIMAN 4, površine 72 m². Stan je nov useljiv. Cena je sa PDV-om. EXTRA KVALITET. Vredi pogledati. Pozovite.Video nadzor,devetokomorna stolarija punjena argonom,inverter klima,grejanje na gas sa kalorimetrima,spanska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063558 - Uknjižen dvosoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100406 - Uknjižen dvoiposoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu u veoma traženom delu Novog Sada. U pitanju je trosoban stan od 75m2 idealnog rasporeda (iz hodinka se ulazi u sve prostorije). Sastoji se od komfornog dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 296.640 €, 120,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih i najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj stambeni prostor na prvoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 148.320 €, 60,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine. Na korak od Izvršnog veća+++Agencijska oznaka stana 1064079, Novi Sad, Centar ( BANOVINA), 60 m2, dvoiposoban, treći sprat ( ne i poslednji). Stan fizički podeljen na dva, tako da u 60 m2, imate i dva kuparila i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1, bez tereta. Dvostrano orijentisan. Blizu škola, vrtić, pijaca, marketi. Tel: 021/662-0001 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 111.240 €, 45,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan na Podbari. Odlično je održavan i useljiv je odmah po isplati. Nalazi se na samo 10 minuta hoda od centra grada, a u blizini su prodavnice, restorani, škola i vrtić. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Za više informacija i gledanje ove nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 222.480 €, 90,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, trosoban stan fenomenalnog rasporeda na Jugovićevu, nadomak Novog Naselja. Stan je u 90m2 trosoban po strukturi te je svaka prostorija ovog stana većih površina u odnosu na prosečne kvadrature na koje možete nailaziti u ponudi. Pored dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 50,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaje se stan na Detelinari – 50 m², 2.5-soban Na prodaju stan površine 50 m² , strukturno dvojiposoban , smešten u mirnom delu Detelinare . Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. ✨ Karakteristike: Struktura: dnevna soba, spavaća soba, manja soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija – ima odvojen dnevni boravak, zasebnu trpezariju i izdvojenu kuhinju, kao i kupatilo i dodatni WC. Stan poseduje tri terase, sve dvorišno orijentisane, što obezbeđuje mir i privatnost bez gradske buke. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 111.240 €, 45,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007325.Komforan jednoiposoban stan (45m2) koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez lifta na Podbari. Stan se prodaje prazan sa plakarom u spavaćoj sobi. Idealnog je rasporeda i iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar,uknjižen 2. 5 stan u Novom Sadu, BULEVAR, površine 75 m²,ima 80 m2. I pored manjih ulaganja ipak su potrebna izvesna ulaganja.Zgrada od fasadne cigle na atrakivnoj lokaciji u blizini svih sadržaja. Dva mokra čvora, ostava na terasi ,3 terase,ispred zgrade biciklana,veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 50,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 50m2. Stan je Renoviran. Odlična lokacija u blizini svih sadržaja. Uknjižen i useljiv po isplati. Pozovite da pogledate. Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, TELEP, Bulevar patrijarha Pavla, TROSOBAN STAN, 65 m2 - uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Komforan dnevni boravak sa kuhinjom koja ima svoj prozor i trpezarija čine jedan deo stana, dok je spavaći deo u potpunosti odvojen degažmanom. Odlično je doržavan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan dvoiposoban stan na Limanu 3. +++ Agencijska oznaka - 1062882 - Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan je u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.320 €, 60,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine. Na korak od Izvršnog veća. Agencijska oznaka stana 1100927, Novi Sad, Centar ( BANOVINA), 60 m2, dvoiposoban, treći sprat ( ne i poslednji). Stan fizički podeljen na dva, tako da u 60 m2, imate i dva kuparila i dve kuhinje,što....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan koji je uknjižen 1/1, bez ikakvih tereta ili ograničenja. Ovaj stan je dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti i svežeg vazduha. Nalazi se u neposrednoj blizini škola, vrtića, pijace i marketa, čineći ga idealnim KING NEKRETNINE - Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 123.600 €, 50,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Rotkvariji, blizina Bulevara oslobođenja. Na 10 minuta hoda od centra Novog Sada. Stan je uknjižen. Prodaje se prazan. Svetao je. Lep i miran kraj, sve neophodno za život u blizini. Sastoji se: dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 262.030 €, 106,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen cetvorosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi iz 2005. godine. Funkcionalan raspored, sa komfornim dnevnim boravkom i tri lepe spavace sobe. Drugi sprat, lift, tri terase, dva sanitarna cvora, IDS 72808. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 138.430 €, 56,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093179- Uknjižen trosoban, lep stan u novijoj zgradi na Podbari. U ceni ostaje kuhinja sa šankom i kreveti bez dušeka ako nekom trebaju. Prvi sprat, dve terase jedna ispred dnevne sobe a jedna ispred veće spavaće. ZA VIŠE INFORMACIJA POZVATI SANDRA 064-231-1602....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 126.070 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 1007725. Novi Sad, Grbavica. Dvosoban stan. Uknjižen. 51m2. useljiv po isplati. Odvojena kuhinja, komforne sobe. Kvalitetna gradnja. Bez ulaganja. Lokacija koja svima odgovara – atraktivan za život zbog blizine svih bitnih sadržaja, a opet zanimljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.600 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lepo namešten, troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji iz dve etaže. Na prvoj etaži nalazi se hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa i jedan sanitarni čvor. Na drugoj etaži nalaze se dve komforne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 126.000 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan i jako ušuškan dvosoban stan, u srcu zbivanja, a pozicija zgrade i samog stana pruža neverovatan mir. Visina plafona 340 cm i prodaje se komplet opremljen+++Agencijska oznaka stana 1100726, Novi Sad, Grbavica, 51 m2, dvosoban, prizemlje sprat. Prodaje se izuzetno komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra, idealan za sve koji žele da uživaju u udobnosti života na prestižnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 83m², ali ima stvarnih 93m². Savršen je za porodice sa decom, parove, kao i za strane kupce, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Julino brdo, u neposrednoj blizini Trgovačke ulice nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na četvrtom spratu u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom. U prilog lokaciji doprinosi blizina "beogradskog mora" - Ade Ciganlije, najposećenijeg ekološkog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 79.000 €, 32,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93596, VPR/, lift, telefon, podrum, ostava. Prodaje se jednosoban stan na Novom Naselju, u blizini crkve. Nalazi se na četvrtom spratu dobro održavane zgrade, sa liftom. Stan je uknjižen na 30 m², što je ujedno i grejna površina. Dvorišno je orijentisan, svetao i miran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.450 €, 48,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Uknjižen, neuseljavan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škole, pijace, marketa. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran na II spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednosoban stan odličnog rasporeda, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Uz određena ulaganja dobijate fantastičnu nekretninu, pogodnu kako za život tako i za izdavanje. Mogućnost prepravke u funkcionalan stan sa spavaćom sobom. U neposrednoj blizini nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan na odličnoj lokaciji, mir zelenilo, parking. Sa terasama ima 86 m2. Sobe velike komforne, odličan stan! uz stan ide i tavanski prostor oko 15 m2, koji je preuređen u atelje i pripada ovom stanu! Vredi pogledati! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....