• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2400 eura/m2 oprem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2400 eura/m2 oprem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2400 eura/m2 opremljen

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2400 eura/m2 opremljen" pronađeno 207 nekretnina - prosečna cena 2.025 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Namenjen je za boravak do 4 odrasle....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno opremljen lokal 65m2 (caffe-pizzeria). Vredi pogledati !!! Kontakt 063 202 647 Zeljko Internet, Parking, garaža, Klima, Novogradnja, Uknjižen, Telefon, Vladike Cirica 37.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2400 eura/m2 opremljen'
155.000 €
92.800 €
169.990 €
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 74.250 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544309-Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 27,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Zlatiboru iza Hotela Mona, kod Tria i Pepco, par min pesaka do centra. Uknjizen 1/1. Podno ima preko 30m2, uknjizen na 27. Komplet opremljen. Atraktivna lokacija za izdavanje. Zgrada ima parking. Moguća zamena za Novi Sad. Vlasnik Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112009, VPR/, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Veliki trosoban stan, 84 m² + 26 m² terasa, VP/6, CG, potpuno namešten, uknjižen. Moderna zgrada iz 1995. godine sa velikim javnim parkiralištem u hladu drveća za neograničen broj automobila. Dva prazna parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE , ODLIČAN STAN , NAMEŠTEN, DVE GARAŽE Agencijska oznaka 1099173 U prodaji je prelep četvorosoban stan na Bulevaru evrope . Stan je kvalitetno zidanoj zgradi. Nalazi se u dve etaže, sa malim kosinama . U donjem nivou je prostran dnevni boravak sa kuhinjom , wc . Gore....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderno opremljen četvorosoban dupleks-stan u blizini Bulevara Evrope, škole, vrtića, doma zdravlja, prodavnica i svih drugih ključnih gradskih sadržaja. Opis stana: Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem rađenim po meri, izrađenim od visokokvalitetnih materijala,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen, uknjižen troiposoban stan površine 64m2 sa 30m2 privatnog dvorišta na atraktivnoj lokaciji u održavanoj zgradi novije gradnje, nadomak svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u suterenu zgrade, na samo nekoliko minuta....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Na odličnoj lokaciji, u planski rađenom stambenom delu Zemuna, sa objektima tipa porodičnih kuća sa svojim ograđenim i uređenim dvorištem, prodaju se dva stana sa garažom i podrumom kao i korišćenjem dvorišta. Veći stan po strukturi četvoroiposoban, korisne površine....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.580 €, 38,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se nedaleko od naselja Palisad, na 400m od Centra. Stan se prodaje opremljen novim stvarima i pogodan je kako za boravak tako i za izdavanje. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozvati naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan, spratne kuce,od ukupno 3 stana u mirnom delu grada, od 34 m2, na izuzetno atraktivnoj lokaciji, Adamovicevo naselje, ulica Olge Petrov, sa izlaskom na Bulevar Evrope. Stan je potpuno renoviran, poseduje,kuhinju sa trpezarijom novu opremljenu kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.000 €, 50,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u Privatnom kompleksu u Vikend naselju “Vidik Residence Apartmani“ prodaje se ovaj, luksuzan, dvoiposoban stan. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, igraonica za decu, a u objektu Vidik Residence pored....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja, prodaje se kompletno renovirana garsonjera, idealna kako za život, tako i za investiciju. Ovaj funkcionalan stan odiše modernošću i udobnošću, a zahvaljujući pažljivo osmišljenom rasporedu, svaki kvadratni metar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1064260 Na prodaju uknjižen dupleks stan na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan je smešten u prometnoj ulici ali je dvorišno orjentisan , što omogućava mir i tišinu. U dvorištu zgrade je obezbeđen parking za stanare,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 25,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u novom delu Milmari Resorta na Kopaoniku. Studio apartman površine 25m² nalazi se na prvom spratu N bloka, potpuno je uknjižen i spreman za izdavanje. Prodaja se vrši direktno od vlasnika, bez posrednika . Apartman je moderno opremljen i prodaje se namešten, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.000 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepo opremljen stan na Adicama. Mirno naselje idealno za porodice. U stanu je apsolutno sve novo, fantastično očuvano. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju. Opremljena Beko belom tehnikom. Stan sadrži tri spvaće sobe od kojih dve imaju izlaz na terasu. Stan uknjižen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 43 m², u urbanoj vili novije gradnje (2025), na mirnoj lokaciji u Adicama, u blizini naselja Kamenjar i svega nekoliko stotina metara od Dunava. Stan se nalazi na drugom spratu (iznad su stanovi u potkrovlju), u okviru zatvorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam izuzetnu nekretninu na mirnoj lokaciji! U pitanje je dvosoban stan na Adicama. Bez trunke ulaganja, prodaje se kompletno opremljen. Parking mesto u ceni. Grejanje podno na toplotne pumpe. Uknjizen. Za vise informacija i gledanje pozovite nase agente prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 84.000 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov kompletno opremljen apartman 37m2 uknjizen sa vlasnickim udelom u SPA centru koji se nalazi u prizemlju zgrade. Apartman je na cetvrtom spratu, zgrada poseduje lift. Apartman se nalazi u mirnom delu Zlatibora, desetak minuta hoda do jezera. Idealan za odmor i investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.560 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan dupleks od 66m², uknjižen 1/1, koji se nalazi u mirnom delu Salajke, na trećem spratu zgrade bez lifta. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, idealno za porodični život. U donjem nivou stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Odlična porodična kuća sa kapacitetom i tradicijom bavljenja seoskim - banjskim turizmom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 187.000 €, 83,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108223, III/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Zgrada u mirnom delu Beograda,u Lisicijem potoku (podnozje Dedinja) . Okruzena zelenilom. Dobra saobracajna povezanost. Odlican stan na lepoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan lokal u centru, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Pogodan je za razne uslužne delatnosti, kao što su razna predstavništva, advokatura, knjigovodstvo, kozmetički salon, stomatološka ili specijalistička ordinacija, i dr., . Nalazi se u stambeno- poslovnoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Reg. broj posrednika: 1850 🏞️ Na prodaju apartman na Zlatiboru – Naselje Breza | 25 m² 📍 Lokacija: Naselje Breza, Zlatibor 📐 Površina: 25 m² 🛋️ Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa 🏷️ Status: Uknjižen 1/1 🔥 Grejanje: Etažno na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 94,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno renoviran i opremljen stan na početku Bulevara Nemanjića. Stan ima 94m2 (87m2 korisne površine), po strukturi je komforan trosoban. Nalazi se na 15.-om od 17 spratova, istočno orijentisan. Renoviran po visokim standardima: spoljna PVC stolarija (antracit i bele....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 148.400 €, 67,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104839, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Prodaje se luxuzno opremljen potpuno namešten stan.Nalazi se u novoj zgradi zidanoj 2015.godine....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 155.000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban nov stan na Prozivci, centralno grejanje, parket, terasa, komplet opremljen modernim nameštajem koji je rađen po meri. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terase, dve odvojene spavaće sobe, kupatila i toaleta. U neposrednoj blizini stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121390, I/I, dupleks, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, Adaptibilanu u 3, dvorišna zgrada. Izuzetna prilika, stan sa garzom, zapocetim potkrovljem (grubi radovi: stolarija, struja,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARANTOVANI PRIHOD! Lux Apartman 25m2 u Zonedu Spa 4* na Kopaoniku ispod staze Sunčana dolina, kompletno lux opremljen, sopstveni kotao na struju, wi-fi, kablovska, telefon povezan sa recepcijom, posteljina, peskiri, sef, bazen, skijasnica! Apartman povezan toplom vezom sa Spa centrom,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 207)

<< <1 2 3 4 5> >>