• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što skuplji" pronađeno 3 224 nekretnina - prosečna cena 1.910 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • polunamešten
    • prizemlje
    • useljiv
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89497, V/V, dupleks, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo luksuzan duplex, na 5om spratu, u zgradi izuzetnog kvaliteta, sagradjenoj 2017 godine. Stan je dvostrano orjentisan: juzno i zapadno. Na prvom nivou se nalazi hodnik, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 120,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Ekskluzivna prodaja. - Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. - Prvi, jedini i isključivi vlasnici. - Izuzetno komforan stan. - Odličan raspored. - Dvostrano orijentisan (istok - zapad). - Sunčan i svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 296.640 €, 120,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih i najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj stambeni prostor na prvoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što skuplji'
283.250 €
283.250 €
278.100 €
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 285.000 €, 113,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114509, I/II, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. U maloj zgradi od 4 stana,fenomenalnog rasporeda kakav se retko sreće na tržištu,idealan za porodicu. Opremljen visokoko kvalitetnim nameštajem tehnikom. Prodaje se takav,spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 278.100 €, 115,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN 3, 115m2 sa prelepim pogledom i velikom terasom+++ Agencijska oznaka-1063886 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Limanu 3, u neposrednoj blizini Limanskog parka. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen je na 105m2 (terasa nije ušla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 278.100 €, 114,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno retku nekretninu na Limanu 4. U pitanju je nekretnina sa tri spavaće sobe. Stan poseduje fizički odvojenu kuhinju, dva toaleta i dve zastakljene lođe. Terasa je jednim delom natkrivena i izvučena je struja na terasu. Stan je uknjižen na 114m2 a uz njega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 278.100 €, 111,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj šarmantni stan nudi idealnu kombinaciju udobnosti i lokacije, smešten u centru grada. Uknjižen 1/1, pruža sigurnost i mir. U blizini su Trg Slobode, keja, tvrđava, univerzitet i Spens. Osnovna škola i vrtić su takođe u neposrednoj blizini. Na trećem spratu lepo održavane zgrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 278.000 €, 115,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Liman 3, prodaje se trosoban stan u novijoj zgradi, lift, terasa, uknjižen. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, wc -a i terase. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizina Limanskog parka, Dunava Za više informacija pozovite 060-6211-685....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 277.500 €, 111,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120377, III/. Prodaje se komforan dupleks stan površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom, sa odličnim rasporedom prostorija i minimalnim kosinama koje ne narušavaju funkcionalnost prostora. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, 120 m2 grejne površine + terasa, uknjižen na 89 m2, 31 m2 pripojeno stanu. Sa terase se pruža prelep pogled na panoramu Beograda. Stan je bez ikakvih ulaganja. U blizini osnovna škola, vrtić, pijaca, SC Voždovac, bazeni, Banjička šuma. Više linija gradskog prevoza povezanih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi sa liftom, na samo 1 min.od SUD-a, KEJ-a, SPENS-a, VRTIĆ, OŠ, FAKULTETA. Četvorosoban stan sa lepom velikom terasom sa dvorišne strane, dvostrano orijentisan. Nalazi se na poslednjem spratu zgrade i polovina stana (ulični deo) je pod kosinom dok je dvorišna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 270.000 €, 118,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Lekino brdo, Đorđa Kratovca, 106m2 .. 106m2, 3.0, 2/3, CG, terasa, garaža, interfon, telefon, internet, kablovska Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 270.000 €, 113,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 41689, II/II, klima, salonski, telefon, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. CENA NIJE FIKSNA. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114649, I/IX, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 108m2, u blizini centra, ugao Bulevara oslobodjenja i Novosadskog sajma. Stan je cetvorosoban, na I spratu sa 2 terase. Visina plafona 3.20 m. Osuncan i osvetljen stan. Terase okrenute....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 120,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094114 Trosoban stan salonskog tipa uknjižen u idealnim delovima, nalazi se u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka , dve prostrane sobe, dva mokra čvora, kuhinje sa trpezarijom, dve manje ostave i velike terase. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 267.800 €, 107,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantasitčan trosoban stan,na odličnoj lokacija. Raspored odličan. Uknjižen. Pozovite za više informacija. AGENCIJSKA ŠIFRA: 547618 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 116,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude stan na dva nivoa, u Bulevaru Kralja Aleksandra na Vračaru. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, na prvom nivou i tri spavaće sobe sa kupatilom i lođom na drugom nivou. Stan je uknjižen na 116m2 korisne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 265.000 €, 109,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Zemun, Centar, Svetosavska, 109m2 ------------------------------------------------ 109m2, 4.0, vp/3, TA, terasa, parking, podrum, telefon, renoviran, uknjižen Prodaje se lep, funkcionalan salonac u samom srcu Zemuna. Visina plafona 3.65m. Stan odličnog rasporeda. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 265.000 €, 106,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94351, V/, lift, terasa(3), uknjižen. Stan je na V i VI spratu, na dve etaže, bez kosina. Stan ima 106m2 (grejna površina) sa terasama 115m2. Uknjizen je 1/1, kao cetvorosoban. Ima 3 terase sa pogledom na Frusku Goru, tvrđavu i Telep, po projektu Panorama. Jedna terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 262.030 €, 106,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen cetvorosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi iz 2005. godine. Funkcionalan raspored, sa komfornim dnevnim boravkom i tri lepe spavace sobe. Drugi sprat, lift, tri terase, dva sanitarna cvora, IDS 72808. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 260.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103441, I/I, klima, francuski balkon, telefon, terasa(3), uknjižen, stara gradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 260.000 €, 106,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća-lokal u radu u centru Sremskih Karlovaca uknjižene površine 106 m2 Kategorizacija: stambeno-poslovna zgrada PRIVATNA SVOJINA 1/1 hipoteka Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) Šifra nekretnine: 8099 Šifra posrednika: 1338 AGENCIJA ZA NEKRETNINE GRAĐEVINSKI PLAC/POLJOPRIVREDNO....

 
 
 
  Stan, BAČ, 260.000 €, 105,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kao jedna od najvećih, a ujedno i najprogresivnijih opština, Novi Beograd je mesto relaksacije, ambicioznosti i zdravog života. Svi blokovi na Novom Beogradu su organizovani kao celine, u kojima se nalaze svi sadržaji koji su neophodni za svakodnevni život. Ovaj komforan, četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 260.000 €, 105,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 4.0 stan sa prelepim panoramskim pogledom. Stan je uknjižen na korisnu površinu od 95m2 a sa terasama ukupno ima 105m2. Prostor iznad stana je u potpunosti zatvoren i natkriven. U stanu postoji veliki broj ugradnih plakata kao i mesta za odlaganje stvari. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 259.000 €, 118,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93249, III/IV, dupleks, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Atraktivan stan sa još atraktivnijim pogledom. Novija zgrada. Dva kupatila. Dve terase. U cenu je uračunato garažno mesto. Sa stvarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112009, VPR/, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Veliki trosoban stan, 84 m² + 26 m² terasa, VP/6, CG, potpuno namešten, uknjižen. Moderna zgrada iz 1995. godine sa velikim javnim parkiralištem u hladu drveća za neograničen broj automobila. Dva prazna parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 109,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 84m2 + terasa 26m2, PR/6, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen na 84m2. Renoviran, svetao stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten. Izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Stan ima i pripadajuću, lepo uređenu terasu od 26m2. Izuzetno mirno i tiho. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN ČETVOROSOBAN STAN, PARKING MESTO +++Agencijska oznaka 1062627. Prodaje se prelep stan duplex od 108m. Nalazi se na Bul.Partrijarha Pavla . Stan je kompletno moderno opremenjen, bela tehnika, klime. Poseduje parking mestom u dvoristu zgrade. . . tri spavace sobe i gardarober(velika....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 106,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 8089620 - Uknjižen lokal u centru Sremskih Karlovaca ne daleko od Gimnazije. Кompletno renoviran , PVC stolarija, zamenjena vodo i elektro instalacija. Italijanska keramika, Dva mokra čvora, glavna i pomoćna kuhinja. 100 m2 dvorista, 25m2 terase i podruma 30m2. Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 105,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor na fantastičnoj lokaciji. Može biti idealan za više namena, kancelariju, ordinaciju, pa čak i za život. Uknjižen 1/1. Monika Kukučka 064/80-333-14 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 257.500 €, 102,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR , PEŠAČKA ZONA , ČETVOROSAOBAN, NOVIJA GRADNJE . Agencijsaka oznaka 1100880. Retko u prodaji četvorosaoban u samom centru grada. Stan je na trećem spratu bez lita , nije poslednja etaža. Renoviran je pre par godina . Potrebno je samohigijensko krečenje satana . Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 257.500 €, 102,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, pešačka zona, četvorosoban, novija gradnja ! Retka prilika! +++Agencijsaka oznaka 1064032, Novi Sad, Centar. Retko u prodaji, četvorosoban u samom centru grada. Stan je na drugom spratu zgrade sa liftom , nije poslednja etaža. Renoviran je pre par godina . Potrebno je samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 256.470 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1094134 Uknjižen četvorosoban duplex, na odličnoj lokaciji u centru, u delu koji gravitira ka pozorištu. Zgrada je novije gradnje, lepo održavana. Prostor za ostavljanje bicikala. Lift. Terasa. Centralno gradsko grejanje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 254.900 €, 121,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zasovoljstvom prezentuje stan na fenomenalnoj gradskoj lokaciji-Savamaloj! Neverovatna gradska mikrolokacija obogacena BW kao novijim dodatkom! Sam stan je u izvornom stanju sto omogucava adaptaciju po afinitetu. Sastoji se iz velikog open space koncepta dnevne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan zapadne osunčane orjentacije. Krov izolovan kamenom vunom od 30cm, 40cm debeli zidovi, ispod poda betonska ploča od 60cm. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini a škola na 350m. Samo 150m od reke i 700m od Trga republike. Kao vlasnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 252.350 €, 108,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosoban stan 108m2 sa parking mestom.Fenomenalan petosoban duplex od 108m2 u produžetku Bulevara Patrijarha Pavla.Izuzetno svetao i dobro organizovan stan koji u donjoj etaži ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i veliku zastakljenu terasu. Druga etaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 250.000 €, 109,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 109m uknjižen bez tereta Mogućnost proširenja krovne terase 50m Ulica kisačka Blizina škole,vrtić,ambulanta sve u krugu 400m Spratnost 4 Grejanje gas - kotlarnica Lift nema u toku je proces realizacije i ugradnje. 4,5 soban stan Soba u potkrovlju ima svoje kupatilo sa tuš kadom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78048, V/, lift, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84716, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjižen, nov. Izlog, alu niskoemisioni sa klizačima,. Dva brojila, jedno za podno grejanje (ušteda). Lokal u zakupu od 2016. od ozbiljnog lanca (kladionica). Mogućnost preuzimanja ugovora. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu spratnu kuću u Kaću, koja se prostire na 120m2 u osnovi i isto toliko na spratu, a poseduje i tavan u sivoj fazi koji ima prozore sa obe strane etaže. Podrum se proteže celom etažom kuće, a u sklopu podruma je garaža koja ima dvoje vrata i ulaz je sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 551)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>