• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što j - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što j - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen do 2300 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 3 214 nekretnina - prosečna cena 1.910 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • dvorište
    • parking
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 55.000 €, 115,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121323, 8.67a, spratna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikend kuća u izgradnji, u popularnom vikend naselju Mandjelos. U ponudi su dve parcele od po: 867m2 i 800m2, jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.120 €, 22,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan na vrlo traženoj lokaciji u gradu. Odvojena spavaća soba. Kuhinja uvučena sa svojom prirodnom ventilacijom. Prelep ambijent za život, blizina škola, vrtića, marketa, autobuskog stajališta, banke, marketa. Okolo zgrade dosta zelenila i parking prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.170 €, 28,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan uknjižen stan na Adicama. Stan je izuzetnog kvaliteta. Grejanje je na toplotne pumpe, troškovi su izuzetno niski. Slobodnog parking mesta ima uvek ispred zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećno sa kupovinom! https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/526023....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 55.200 €, 48,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nov dvosoban stan u Sremskoj Mitrovici ulica 16.Divizije na 4 spratu - nadogradnja bez kosina. Uknjižen na 30m2 u stvarnosti ima oko 50 kvadrata (može u svakom trenutku da se izmeri i uknjiži na 50m2). Kvalitetna gradnja,nije se štedelo na kvalitetu i materijalima.Ostalo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.600 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nov stan, spreman za useljenje+++Agencijska oznaka stana 1100710 , Petrovaradin, Sadovi, 31 m2, jednoiposoban, prizemlje. Lep, svetao stan u ganc novoj zgradi. Stan uknjižen jedan kroz jedan. Kontakt Aleksandra Krnajski 0642003153 Lift.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugostiteljska, pr/II, stan u novijoj, maloj zgradi, kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja, sa lepim pogledom, odlična lokacija, parking mesto, uknjižen. Agencijska provizija 2% Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 25,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Reg. broj posrednika: 1850 🏞️ Na prodaju apartman na Zlatiboru – Naselje Breza | 25 m² 📍 Lokacija: Naselje Breza, Zlatibor 📐 Površina: 25 m² 🛋️ Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa 🏷️ Status: Uknjižen 1/1 🔥 Grejanje: Etažno na....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 56.000 €, 29,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, nov, neuseljavan, kompletno namešten stan na Kopaoniku. Prostorije: -hodnik, -spavaća soba, -dnevni boravak sa kuhinjom, -kupatilo. Odličan pogled, uknjižen stan, u zgradi recepcija. Za svaku preporuku! Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 56.000 €, 36,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman se nalazi na Zlatiboru, naselje Zova, ulica Bele Vode 1. Aprtman je velicine 36m2, ima odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo i terasu. Uknjižen je 1/1( moze i na stambeni kredit). Cena je 56000 e Tel 062220469 Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 56.000 €, 47,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se suterenski poslovni prostor na vrhunskoj lokaciji, u ulici Doža Đerđa. Poslovni prostor je veoma funkcionalan i lepo raspoređen, takođe je pogodan za život kao i za izdavanje. Struktura: hodnik, dve prostorije, toalet i ostava. Grejanje na struju (Norveški radijatori) Uknjižen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 56.650 €, 37,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 8000140Prodaje se lokal površine 37m2, koji se nalazi u suterenu stambeno-poslovne zgrade locirane u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, Futoške pijace i samog centra grada. Sastoji se od 2 prostorije i toaleta, tako da je pogodan za razne delatnosti. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 56.650 €, 65,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo. Dnavna....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 25,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u novom delu Milmari Resorta na Kopaoniku. Studio apartman površine 25m² nalazi se na prvom spratu N bloka, potpuno je uknjižen i spreman za izdavanje. Prodaja se vrši direktno od vlasnika, bez posrednika . Apartman je moderno opremljen i prodaje se namešten, sa....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u hotelskom kompleksu Milmari resort. Apartman ima toplu vezu sa spa centrom, recepcijom i restoranom. Vlasnici kao i gosti apartmana imaju popust od 30% na korišćenje spa centra Apartman se sastoji se od kupatila, hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i terasom sa....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 57.000 €, 50,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Beočinu. Zgrada je građena od čvrstih materijala. Raspored je odličan, iz hodnika u sve prostorije. Grejanje je na struju. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BARIČ, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec dana. Sam splav je na pontonima,unutrasnjost je kombinacija drveta i metala. Konstrukcija drvo metal sa izloacijom izmedju od stiropora.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 57.165 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lokal - poslovni prostor u strogom centru grada, u poslovnoj zgradi . Pogodan je za kancelarijsku delatnost ili trgovinu. Idealan za turističku agenciju, specijalizovanu trgovinu ili kozmetički salon. Nalazi se na spratu. Uknjižen 1/1. Cena nije fiksna. Šifra oglasa 31124....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118125, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDV Na prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjiženi i spremni za useljenje. Moguća kupovina putem običnih....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 57.680 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

531790- Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 57.700 €, 52,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u Durlanu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti zbog svoje strukture i komfonih prostorija. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 52m2. Sastoji ulaznog dela, dve sobe i kupatila. Nalazi se u prizemlju. Prostorije su komforne....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 57.810 €, 50,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Beočinu. Zgrada je građena od čvrstih materijala. Raspored je odličan, iz hodnika u sve prostorije. Grejanje je na struju. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/beocin-centar/521183....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 58.000 €, 26,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan. Jugoistočno orijentisan, svetao stan sa prelepim pogledom. Novogradnja sa odličnom izolacijom, dobrom stolarijom i kvalitetnom keramikom. (Agencijska provizija 2%) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 58.000 €, 26,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119726, II/, terasa, uknjižen, novogradnja. Klisa, 26m2, stan, ima terasu 4m, II sprat, uknjižen, vlasnik 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 62, 58.000 €, 23,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal je u prizemlju stambene zgrade u ul.Jurija Gagarina br.84, okrenut severozapadno, prema parkiću. Uknjižen, građevinske površine 23,5kvm, izuzetno prijatan. Poseduje mokri čvor. Poslednjih 10 godina namena lokala je učionica. Ranija namena lokala bila je frizerski salon. Okvirni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks stan kod Pravnog fakulteta. Ukupne površine je 116m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Donji deo stana je uknjižen površine 62m2, gornji deo stana je 54m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.350 €, 32,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan jednoiposoban stan. Uknjižen 1/1. Svetao,prostran. Prodaje se namešten. Idealan kako za život ,tako i za izdavanje. Pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.710 €, 38,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam uknjižen suterenski stan na fantastičnoj lokaciji na samo par minuta hoda od strogog centra grada i šetališta na Keju. Nekretnina ima 38m2, poseduje spavaću sobu odličnih dimenzija, kuhinju i terpezarijski deo, kupatilo sa prirodnom ventilacijom kao i ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 58.710 €, 50,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Beočinu. Zgrada je građena od čvrstih materijala. Raspored je odličan, iz hodnika u sve prostorije. Grejanje je na struju. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Šifra: 521183 .

 
 
 
  Apartman, BRUS, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 0.5, 33m2, V sprat od V, sa blagim kosinama (najniža tačka na 1,87m), lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. Okrenut ka planini, 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 59.000 €, 39,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107901, PK/PK, terasa, uknjižen, dvorišna zgrada. Prodaje se jednosoban, dvorišni stan na 5 minuta od centra grada. U stan se ulazi iz dvorišta, ima jednu odvojenu sobu od kuhinje, kupatilo i terasu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 59.000 €, 40,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza i prodavnice je, oko, 300m. Stan je suv , očuvan i nije uknjižen. Označena je približna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, ostave, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa čajnom kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća je useljiva, ali je starije....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.500 €, 35,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Objekat je uknjižen i građen po najnovijim standardima koji su propisani u građevinarstvu. Svi apartmani su oko 35 m2. Zgrada ima lift za 8 osoba. Nalazi se na kilometar od centra Zlatibora, u naselju Sloboda. Dobra zvučna i toplotna izolacija. Podne obloge Tarket 1. klase, sa 30....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.655 €, 27,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju atipski stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 59.740 €, 26,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog jednosobnog stana u blizini Temerinskog puta. Stan poseduje hodnik,sobu sa kuhinjom,kupatilo i terasu. Što se prodaje stvari u stanu tiče,kupac se direktno dogovara sa prodavcem. Grejanje na toplotne pumpe,niski režijski troškovi. Uknjižen bez tereta. Za više....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 59.740 €, 26,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola.. Manji stambeni objekat, 7 stanova različitih struktura. Grejanje po potrošnji(gas). Uknjiženi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.740 €, 35,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1097130 - Uknjižen jednoiposoban stan na Adicama u blizini osnovne škole Jožef Atila. Stan se nalazi u potkrovlju u vidu dupleksa, ali sa uspravnim prozorima. Sastoji de iz dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila na donjem nivou. Na gornjem nivou je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 24,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100901, Bulevar Evrope, garsonjera, 24m2, odlična garsonjera na odličnoj lokaciji između dva bulevara. Dobro je povezan sa gradom, u blizini je autobuska stanica, marketi,škola,vrtićGrejanje je podno na toplotne pumpe. Prodaje sa svim nameštajem sa slike.....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 59.740 €, 89,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, komforan stan odličnog rasporeda. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.800 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u naselju Adice, ima odličan raspored tako da ima i odvojenu spavaću sobu. Stan ima podno grejanje na toplotne pumpe tako da su računi jako niski. Ispred zgrade imamo prostor za parkiranje, obeležen i ima svoju rampicu . Stan dobijate u potpunosti namešten, 95% nameštaja....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 59.900 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, ulica Vojvode Mišića, uknjižen 37m2, merenjem utvrđeno 41m2. Dvosoban stan, na petom, poslednjem spratu u zgradi bez lifta. Stan bez ulaganja, izuzetna lokacija sa pogledom na Dunav. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje na gas po utrošku (troškovi grejanja samo u sezoni).....