• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eura do 2200 eura/m2 pala cena

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eura do 2200 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 128.000 € na 122.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 128.000 €
03.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
01.08.2025 - 90.000 €
23.01.2026 - 87.000 €
06.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 46m2 u strogom centru Subotice, u ulici Vladimira Nazora, na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji – idealno za život, ali i kao investicija za izdavanje. -....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
19.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 65.000 € na 63.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, ZLATIBOR, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.11.2024 - 67.000 €
16.02.2025 - 65.000 €
06.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.advantagebg.net

Prodajemo apartman u super komfornoj zgradi sa SPA centrom. Stan se nalazi na drugom spratu, dvostrano je orijentisan i kompeltno je namešten. Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom i izlaskom na terasu koja gleda na breze i borovu šumu, spavaća....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 130.000 € na 115.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 115.000+ 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog stana . Drugi sprat bez lifta . Stan poseduje veliku dnevnu sobu , kuhinju i trpezariju, kupatilo, ulaz hodnik i malu terasu. Na galeriji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 68.000 € na 64.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 64.900 €, 61,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 68.000 €
22.05.2026 - 64.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 102.500 € na 98.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 102.500 €
06.05.2026 - 98.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Ovaj stan je na drugom spratu, sa kosinama samo u jednom delu dnevnog boravka .Izuzetno funkcionalan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eura do 2200 eura/m2 pala cena (28)
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eura do 2200 eura/m2 (173)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>