• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eura do 2200 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eura do 2200 eura/m2" pronađeno 111 nekretnina - prosečna cena 1.751 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.940 €, 46,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA*.Prodajemo u srcu Južnog Telepa Uknjižen Jednoiposoban stan 46 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je svetao i funkcionalan kompletno je Renoviran nalazi se na Drugom spratu u manjoj zgradi ulične orijentacije,poseduje Dnevnu sobu sa odvojenom kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat do 210000 eura do 2200 eura/m2'
135.000 €
26.000 €
190.550 €
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007169.Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan površine 66m2 na drugom spratu zgrade na Novom naselju. Stan je savršenom rasporeda iz hodnika se ulazi u sve trostorije. Sastoji se iz dnevne sobe u čijem sklopu se nalazi trpezarija i kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.550 €, 88,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096301. Na prodaju uknjižen odličan, komplet opremljen stan u nov ijoj zgradi na Salajci na drugom spratu. Stan se sastoji od izdvojene kuhinje i ostave sa svojim prozorom, trpezarije sa dnevnim boravkom iz kojeg se ide na terasu, 2 velike spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 34,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam za Beograd apartman na Zlatiboru, vila Gomax II Rujanska 40. Uknjizen, 1/1, prvi vlasnik, drugi sprat, 34m2. Poseduje spa centar u prizemlju zgrade, parking sa rampom na daljinski, video nadzor na parkingu i po hodnicima zgrade, interfon, lift, smart sistem. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.530 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006389. Stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji, i brzo je useljiv po kupovini. Uknjižen je 1/1. Poseduje 2 terase, hladnu ostavu na balkonu, u dvorištu je zajednički parking za stanare. Za više informacija pozovite 0600779668.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep uknjižen dvosoban stan 60m2 na Detelinari. Stan je na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Ima dve komforne sobe, trpezariju , kuhinja sa ostavom , dve terase i kupatilo. Takodje poseduje i podrumsku prostoriju. PVC je svuda postavljen osim u trpezariji. Dobar raspored....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 117.000 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan od 53 m2 na Grbavici. Odlična lokacija, Bulevar Cara Lazara 96, stan je na 2 spratu od 5. Cena povoljna! Uknjižen 1/1. Gleda na prodavnicu Maxi.U blizini su skole, vrtici, pijaca, TC, centar. Moze se pregraditi spavaca soba zidom, sada je pregradjena staklenim zidom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 189.520 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007184.Prodaje se porodičan, lepo sređen stan na vrhunskoj lokaciji, kod Socijalnog, u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi na 2. spratu, u pitanju je stan koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 189.500 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja porodičnog, lepo organizovanog četvorosobnog stana na dve etaže. Stan se nalazi u širem Centru,u mirnoj ulici na par minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.Pozicioniran je u manjoj stambenoj zgradi na drugom spratu. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama , novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava.Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na 200 m udaljenosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 53,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Stare Detelinare, idealan kako za porodični život, tako i kao investicija. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. U pitanju je komforan dvosoban stan, sa izuzetnim potencijalom – uz određena ulaganja moguće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100855 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može dobiti jedna dečija soba). Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, klasičan dvosoban stan koji se lako može adaptirati u dvoiposoban, 53m2 +6m2 terase+++ Agencijska oznaka-1064007 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 83,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan troiposoban stan, dvostrano orijentisan površine 83m2. Stan je pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, sastoji se iz vrlo prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kuhinjom kao i izlazom na terasu koja je ulično orijentisana, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120162, II/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan namešten dvosoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom i uknjižen je. Zgrada je novija i stan ima dve terase. U blizini je Lidl kao i autobuske linije. Odličan za život. Telefon. Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 111.250 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana koji se nalazi u mirnom kvartu, bogatom zelenilom i sa dosta parking mesta. Izuzetno svetao stan, sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, prostrane spavaće sobe, kupatila, hodnika i ostave. Stan poseduje terasu površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Doma Zdravlja. U blizini nekretnine se nalazi i tržni centar Delta Planet, Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 184.000 €, 88,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjižen, renoviran. Prodaje se lepo sređen četverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu bez lifta i u pitanju je duplex. Na prvoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.900 €, 47,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!POVOLJNO!!! Predivno očuvan dvosoban stan starije gradnje na Detelinari.U stanu je kompletno zamenjena i postavljena nova PVC stolarija.Stan je na drugom spratu kvalitetno građene stare zgrade i do njega je dovoljno lagano popeti se i bez lifta, nije poslednji sprat, okružen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top stan, novogradnja, na samo par minuta od centra grada, u srcu Petrovaradina+++ Agencijska oznaka stana 1059876. Novi Sad, Petrovaradin, 80m2, drugi sprat.uknjižen stan sa PDV-om. Savrsen stan za udoban porodični život. Ovaj stan će vas oduševiti svojom lokacijom i odlicno organizovanim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep nov stan, do sada neuseljavan sa parkingom u dvorištu. Stan se nalazi u potezu ulice Kopernikova. Stan se nalazi na drugom spratu i deo stana je pod kosinama, te ima površinu poda od 56m2, a uknjižen je na 43m2. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 58.000 €, 26,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119726, II/, terasa, uknjižen, novogradnja. Klisa, 26m2, stan, ima terasu 4m, II sprat, uknjižen, vlasnik 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u samom centru Zlatiboru u okviru naselja Đurkovac Na samo 500m od jezera ili 5 minuta laganog hoda, u blizini hotela Palisad, hotela Golija, Gondole, parka i mnogih drugih sadržaja Zlatibora Stan ima 34,50m2 Po strukturi je 1.0 soban i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom srcu Zlatibora Na izvanrednoj poziciji na samo 200m od jezera i trga, u neposrednoj blizini početne stanice Gondole, Avantura parka, skijališta Obudojevica i niza drugih sadržaja u ponudi Zlatibora Lokacija stana predstavlja dodatnu prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 109.560 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan, Novo Naselje. Šarengrad. Uknjižen. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada nema lift. Cena je 1900eur/m2 + 3% agencijske posredničke naknade. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću, kupatilo i terasu. Za više informacija pozovite: 0668442233.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 163.770 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1095373 Na prodaju uknjižen trosoban stan na Novom Naselju-Šarengrad. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN pre dve godine, sve je rađeno "po meri" i prodaje se NAMEŠTEN. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa sopstvenim prozorom, hodnika, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. NOVOGRADNJA SA POVRATOM PDVa ,TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Stan se nalazi u novoizgrađenoj stambenoj zgradi niže spratnosti, na 1/2 spratu. Površine je 66m2 i u osnovi je trosoban, a sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom (oko 5m2), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju,dvostrano je orijentisan,svetao je i funkcionalan,stan ima odvojenu kuhinju,terasu,grejanje je centralno gradsko.OBAVEZNO POGLEDAJTE. više....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 111)

<< <1 2 3> >>