• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što manji interfon do 600 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što manji interfon do 600 eura/m2" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 245 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 230 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera 15m2+8m2 (ostava) kompletno opremljena na duži vremenski period. Mali troškovi(oko 5 hiljade). Veš mašina,tv,klima,interfon,gradsko grejanje,lift,šesti sprat. U blizini riblja pijaca,taxi stajalište,autobuska stanica,kej. Depozit u visini kirije. Useljiv od 15.9.2025.Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera za izdavanje – širi centar, blizu Mašinskog fakulteta Lokacija: Blizina Mašinskog fakulteta / Poštanske štedionice, Tašmajdan Tip stana: Garsonjera Izdaje se: Namenjeno za jednu osobu, par ili studenta Opis: Izdaje se funkcionalna i prijatna garsonjera u mirnom i lepo povezanom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renovirana, potpuno opremljena garsonjera u Majevičkoj ulici (kod Sajma, u blizini Medicinskog fakulteta) u visokom suterenu. Garsonjera je veličine 22m2, ima parking ispred zgrade a udaljenost od velikog parkinga preko puta Sajma je 50m, udaljenost od gradskih autobuskih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što manji interfon do 600 eura/m2'
17.400 €
18.000 €
600 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kompletno opremljen, nalazi se u blizini Medicinskog fakulteta (kod NS sajma), okrecen, nova garnitura, tv, klima, ves masina, kompleto opremljena kuhinja sa novim priborom, kombinovani nov frizider sa zamrzivacem, interfon, video nadzor, toplovod, balkon Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 39m, 27/7, lift, EG, telefon, interfon, slobodan parking oko zgrade. Novogradnja Moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji u Prvomajskoj ulici, u Zemunu. Jednostrano orijentisan stan od 39m2 poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju i kupatilo. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 23.600 €, 40,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo sređen i održavan komforan jednosoban stan u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Miran, svetao, osunčan (jug-istok), orjentisan suprotno od ulice. Vrlo lepa zgrada, izuzetno čist ulaz (video nadzor, interfon, šifrovan ulaz). Namešten i opremljen, moguć dogovor sa vlasnikom stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opremljen stan u Centru Beograda. Kuhinja sa mašinom sa suđe, mašina za veš sa sušenjem, svi kuhinjski aparati. Peti sprat, lift. Plaćanje kvartalno. Klima, centralno grejanje. Interfon, optički internet. Mogućnost kućnih ljubimaca uz dupli depozit. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 800 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u jednoj od najboljih novoizgrađenih zgrada, kompletno namešten i opremljen potpuno novim uređajima. Stan ima interfon sa kamerom, dva lifta, grejanje na gas i vrhunsku izolaciju. U cenu su uključena dva parking mesta u garaži. Roletne se podižu i spuštaju na dugme,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux sređen stan od 50m2 u mirnom delu Vracara, na 50m peske od trga Slavija, na uglu sa Njegosevom ulicom. Nalazi se na 2/6 spratu. Zgrada ima interfon. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, velike terase, spavace sobe i kupatila. Grejanje po utrosku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv dvosoban stan površine 50 m², na 3. spratu, u luksuznoj novogradnji u mirnom okruženju u blizini Banjice i Banjičke šume. Osnovne karakteristike: stan je potpuno namešten sa svim potrebnim nameštajem i uređajima, klimatizovan, sa centralnim grejanjem, aluminijumska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 45, 600 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini TC Enjub izdaje se udoban i potpuno opremljen stan sa svim aparatima i nameštajem potrebnim za komforan život. Stan poseduje mašinu za veš, mašinu za sudove, klimu, frižider, šporet, internet, KATV i interfon. Posebnu pogodnost predstavlja terasa sa prelepim pogledom, kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je velicine 65m2 + 25m2 dvoriste u strogom centru Beograda na Kosancicevom vencu, ulica Srebrenicka . Sastoji se od recepcije, dve velike prostorije, kupatila, opremljene kuhinje, dvorista. Jedna prostorije je malo ukopana, pa dođe kao polusuteren, dok druga je u nivou i izlazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Košutnjaku – 70 m² Kompletno namešten stan u mirnom delu Košutnjaka. Stan ima tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, terasu i sve prostorije osim kupatila imaju prirodno osvetljenje. Opremljen je kablovskom, internetom, klimom, interfonom i mašinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran namešten stan, Kumodraž 2, 75m² – 600€ Idealno za porodicu ili 3 studenta Na 1. spratu kvalitetne zgrade (crvena fasadna cigla), izdaje se svetao, trostrano orijentisan stan od 75m². Poseduje 3 sobe (2 spavaće + velika dnevna), kompletno opremljen: nova klima (Midea), novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se komforan i moderno namešten trosoban stan u prestižnom naselju Belvil – jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u savremenoj zgradi, a sve u stanu je potpuno novo i pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor, funkcionalnost i estetiku. Raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lux stan kod PolitikeDvosoban stan u Centru grada Beograda kod Politike. Stan je smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalan, svetao, moderan i čine ga dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom. Kuhinja je opremljena na savremen način . Trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 1.200 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan na odličnoj lokaciji, kompletno opremljen i funkcionalan, idealan za porodice i one koji traže komfor i praktičnost. Struktura stana: uređena dnevna soba povezana sa trpezarijom, moderno opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnik sa....