• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što manji" pronađeno 1 612 nekretnina - prosečna cena 575 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 20 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • parking
    • interfon
    • za studente
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 170 €, 10,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se opremljena kancelarija kod Spensa u ul. Radničkoj Površina kancelarije je 10m2 nalazi se na 1 spratu Centralno grejanje, zajednički toalet i čajna kuhinja CENA ZAKUPA JE 170 eura SA SVIM TROŠKOVIMA Kontakt 0658888080 Radnička, Sprat, Namešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 46.350 €, 14,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera na Futoskom putu. Garsonjera se nalazi na 4.spratu bez lifta nije poslednji sprat u zgradi Garsonjera je potpuno renovirana, poseduje hodnik, kupatilo, sobu i kuhinju. Uknjizena je na 14m2. U prirodi ima 17m2. Garsonjera ne zahteva nikakva ulaganja. Ugradjena PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 70.000 €, 15,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi uknjižen apartman površine 33m², sa dodatnim tremom od 15m², na izuzetnoj lokaciji na Zlatiboru. Nalazi se na svega 300 metara od jezera i u neposrednoj blizini hotela Mona. Pozicioniran u prizemlju stambenog objekta sa ukupno tri sprata, orijentisan jugoistočno.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 110 m2 opremljen do 66000 eura što manji'
61.550 €
66.950 €
200 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 230 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera 15m2+8m2 (ostava) kompletno opremljena na duži vremenski period. Mali troškovi(oko 5 hiljade). Veš mašina,tv,klima,interfon,gradsko grejanje,lift,šesti sprat. U blizini riblja pijaca,taxi stajalište,autobuska stanica,kej. Depozit u visini kirije. Useljiv od 15.9.2025.Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 60.770 €, 19,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i kompletno renoviran stan u dvorišnom objektu, idealan za one koji traže komfornu životnu sredinu ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Evropre. Stan je uknjižen na 19m2 dok u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.230 €, 19,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 230 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renovirana garsonjera, nalazi se na odličnoj lokaciji preko puta Univerexporta i restorana Brka. Ispred zgrde se nalazi autobusko stajalište i ima dovoljno parking mesta. Garsonjera je potpuno opremljena i nameštena, u cenu zakupa ulazi i internet i kablovska. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divčibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 500 €, 20,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lokal u strogom centru grada,Zmaj Jovina ulica.Lokal je namenjen za tihu delatnost,opremljen je radnim stolom,klub stočićem,radna fotelja,tri fotelje za goste.Lokal raspolaže sa sopstvenim sanitarnim čvorom .Useljiv odmah. Zmaj Jovina, Prizemlje, Namešten, Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 355 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem garsonjeru u centru Beograda, poželjno zaposlenoj ženskoj osobi. Stan je u stambenoj zgradi, na trećem spratu, čist, renoviran, namešten, tehnički opremljen, sa terasom i grejanjem na struju. Moguć je dogovor o ceni. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera za izdavanje – širi centar, blizu Mašinskog fakulteta Lokacija: Blizina Mašinskog fakulteta / Poštanske štedionice, Tašmajdan Tip stana: Garsonjera Izdaje se: Namenjeno za jednu osobu, par ili studenta Opis: Izdaje se funkcionalna i prijatna garsonjera u mirnom i lepo povezanom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u suturenu manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima i posle renoviranja neuseljavan. Površina stana je 20 m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se pet-friendly garsonjera na LImanu 1. U potpunosti opremljena, nalazi se na desetom spratu u zgradi sa liftom, a prostire se na površini od 20m2. Odmah je useljiva, a Vi za više informacija pozovite naše agente. Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana lepo opremljena garsonjera na Grbavici Pet friendly Niski režijski troškovi Useljiva odma Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana lepo opremljena garsonjera na Grbavici Pet friendly Niski režijski troškovi Useljiva odma ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se petfriendly garsonjera na Salajci. Prostire se na površini od 20m2 i potpuno je opremljena svim potrebnim nameštajem. Grejanje je podno, na gas, što za Vas predstavlja uštedu novca. Za više informacija pozovite naše agente. Potreban depozit, Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 55.620 €, 21,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA MANJA GARSONJERA NA VIDOVDANSKOM NASEJU---Agencijska šifra 1000097Prodaje se odlična manja garsonjra na Vidovdanskom naselju u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na drugom spratu u manjoj zgradi. Prodaje se kompletno nameštena. Grejanje podno , niski režijski....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal koji ima zaseban ulaz, a sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju se nalazi jedna prostorija, a na spratu kupatilo i mala ostava. Lokal posluje kao frizerski salon i prodaje se potpuno opremljen. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo opremljena garsonjera u centru grada. Veoma niski troškovi, grejanje se plaća samo u sezoni. Useljiva od 01.04. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 21,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se ulični lokal – Rotkvarija, prometna lokacija 🏙️✨ 📏 Površina lokala: 21 m² 🚻 Toalet : 3 m² ❄️ Opremljen klima uređajem ✅ Funkcionalan prostor pogodan za različite delatnosti (trgovina, usluge, kancelarija i dr.) 📍 Nalazi se na Rotkvariji, na atraktivnoj i prometnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 64.375 €, 22,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljena garsonjera od 21m2, na izuzetnoj lokaciji na Bulevaru Oslobođenja. Odmah uz stan se nalazi i ostava od 4m2,koja ima police i ventilaciju i pripada stanu..Garsonjera je na 14.spratu kule od 18 spratova. Uknjižena je i bez tereta. Za više info pozvati....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera u Vrnjačkoj Banji. Nalazi se nedaleko od Mosta ljubavi u blizini Vrnjačkih termi i Slatine. Stan ima svoje parking mesto, terasu a zgrada je stara samo par godina. Prostor je klimatizovan a kuhinja savršeno opremljena. Savremeno kupatilo i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 22,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran opremljen, odličan, parking mesto+++Agencijska oznaka stana 1063011 Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, prvi sprat. Stan na jedinstvenoj lokaciji, blizina Univerziteta, Futoške pijace, centra grada…Pogodno smešten dnevni boravak, poseban kuhinjski prostor i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 56.660 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543522-Predstavljamo vam lepo opremljenu, renoviranu garsonjeru u samom centru Novog Sada. Garsonjera se prodaje potpuno nameštena, što je čini idealnim izborom kako za one koji žele odmah da se usele, tako i za one koji traže odličnu investicionu priliku kroz izdavanje. Sve je spremno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 56.650 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lepo opremljenu, renoviranu garsonjeru u samom centru Novog Sada. Garsonjera se prodaje potpuno nameštena, što je čini idealnim izborom kako za one koji žele odmah da se usele, tako i za one koji traže odličnu investicionu priliku kroz izdavanje. Sve je spremno za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.000 €, 22,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavana garsonjera , sa parking mestom.Garsonjera je opremljena kvalitetnom opremom .Nalazi se u prizemlju zgrade , ima 22 m2 .Opremljena za stanovanje , kao i izdavanje stan na dan . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam modernu garsonjeru od 22 kvadrata na prizemlju, u novoj zgradi koja je tek završena. Stan je spreman za useljenje i opremljen PVC stolarijom, keramičkim pločicama i sigurnosnim ulaznim vratima. Postoji mogućnost da se napravi terasica ispred samog stana. Uključeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bistrica, 46.350 €, 22,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 22 m², smeštena na petom spratu zgrade bez lifta u mirnom delu Novog Naselja. Stan je svetao i funkcionalan; u jednoj prostoriji spojeni su dnevni boravak i kuhinjski kutak, koji je opremljen keramikom i belom tehnikom. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.350 €, 22,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 22m2, zbog kosina ima više prostora u prirodi. Grejanje centralno. Garsonjera se prodaje potpuno opremljena i spremna za useljenje. U blizini svi potrebni sadržaji za komforan i udoban život. Idealna prilika kako za život tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.500 €, 22,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi na veoma popularnoj lokaciji u ulici Veselina Masleše. Aluminijumski portali, klima, opremljena kuhinja, niski računi. Idealno kako za život tako i kao investicija za izdavanje. *Uknjiženo kao poslovni apartman. Posrednička....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renovirana, potpuno opremljena garsonjera u Majevičkoj ulici (kod Sajma, u blizini Medicinskog fakulteta) u visokom suterenu. Garsonjera je veličine 22m2, ima parking ispred zgrade a udaljenost od velikog parkinga preko puta Sajma je 50m, udaljenost od gradskih autobuskih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 250 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u centru grada u ul. Kralja Aleksandra. Stan je kompletno renoviran i opremljen je novijim nameštajem i belom tehnikom. Površina stana je 22m2, nalazi se na 1 spratu Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima, SBB kablovska i internet, terasa Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 250 €, 22,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Lokacija: Stara Detelinara – mirna, ali prometna zona sa odličnom povezanošću. Izdaje se funkcionalan i potpuno opremljen lokal na odličnoj lokaciji u prizemlju stambene zgrade. Prostor je idealan za kancelariju, agenciju, kozmetički salon, studio, frizerski salon, radionicu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam simpatičan stan na Grbavici. Kompletno je opremljen, poseduje dnevni boravak kao primarnu prostoriju i kuhinju koja je fizički izdvojena sa svojim prozorom i kupatilo. Ova nekretnina se izdaje i na kraći vremenski period od mesec dana ili par meseci u zavisnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.860 €, 23,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastična garsonjera u Svetozara Miletića, stan je kompletno renoviran i prodaje se kompletno opremljen ! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 66.950 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA , NOV, NAMESTEN STAN +++Agencijska oznaka 1063421. Prodaj se nova garsonjera stara dve godine . Kompletno je opremljena i sve je u ceni. Trenutno se izdaje stan na dan , tako da je dobra investicija . Nalazi se u mirnoj ulici . Za više informacija pozvati na 0641709174 Mila....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 50.000 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam simpatičnu garsonjeru u zgradi koja je useljena pre par meseci a na svega 5-6 minuta do Dunavskog parka! Ova kompaktna garsonjera je kompletno opremljena a tako se i prodaje. Odlična je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 607)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>