• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što v - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što v - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što veći" pronađeno 2 484 nekretnina - prosečna cena 1.770 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • useljiv
    • 3.sprat
    • pogodan
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 199.000 €, 110,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Četvorosoban stan, Grbavica, 110 m² Lokacija: Grbavica, Novi Sad Površina: 110 m² Broj soba: 4 Kupatila: 2 Opis nekretnine: Prodaje se prostran, funkcionalan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi u mirnoj ulici, idealnoj za porodičan život,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 198.000 €, 110,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odlicnoj lokaciji.Stara kvalitetna gradnja.Uknjizen na 110m2.Dnevna soba,4 spavace sobe,kuhinja,terasa o dva kupatila.Veliki broj autobusa sa svih krajeva Beograda.Stan koji ima potencijala na dobroj lokaciji koja ce biti jos bolja. Veliki Parking sa rampom samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 110,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja, u blizini Futoške pijace. Upisan je na 80 m2, mada u prirodi ima 110 m2. U ceni ostaje kupatilski nameštaj. Šesti sprat, lift, terasa dva mokra čvora, IDS 88909. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27576, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(dva stana uz doplatu), mogućnost proširenja, deljiv, horizontala. Parcela na kojoj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dva kupatila, dve spavaće sobe, još jedne manje kuhinje i ostave. U dvorištu je garaža površine 28m2 a pripadajući....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 110,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Stan, KONATICE, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99031, 5a, struja, uknjižen, renoviran. Kuća sa dvorištem u centru sela,800m udaljenosti od crkve Sv.apostola Tome,Konatice.Škola, dobro snadbevena prodavnica, crkva, autobuska stanica preko puta kuće, par km pošta, marketi, menjačnice, vrtić… Odlična lokacija, prevoz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 226.600 €, 109,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaja troiposobnog dupleksa – Sajam, 140m² korisne površine 🏡 Na odličnoj lokaciji u naselju Sajam , u ponudi je prostran troiposoban dupleks , idealan za porodičan život, sa upisanom površinom od 109m² , dok ukupna korisna površina iznosi čak 140m² . Ova nekretnina nudi komfor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.300 €, 109,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

~Nov, neuseljivan~ Uknjižen, komforan, 2 terase, 2 kupatila i ostava. Idealno za firme, ali i za život. Cena je sa pdv-om. Sve informacije možete dobiti na broj agencijska šifra 1000508 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 109,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život, a i za izdavanje. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 109m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, velike trpezarije sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.000 €, 109,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika! Na raspolaganju je retko dostupan stan na vrhunskoj lokaciji, posebno privlačan jer pruža mogućnost formiranja dve odvojene stambene jedinice. Ovaj prostrani stan obuhvata 4 spavaće sobe i 3 moderno opremljena kupatila, dok su 3 visokokvalitetne klime već ugrađene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Stan se prodaje komplet namešten kao na slikama. Perfektan petosoban porodični stan na odličnoj lokaciji. 525839 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 250.000 €, 109,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 109m uknjižen bez tereta Mogućnost proširenja krovne terase 50m Ulica kisačka Blizina škole,vrtić,ambulanta sve u krugu 400m Spratnost 4 Grejanje gas - kotlarnica Lift nema u toku je proces realizacije i ugradnje. 4,5 soban stan Soba u potkrovlju ima svoje kupatilo sa tuš kadom....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 17.000 €, 109,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara prizemna kuća u Nadalju od 109 m^2 i uknjiženog pomoćnog objekta od oko 40m^2. Pozicionirana je u veoma mirnoj ulici blizu centra Nadalja, a na 40 minuta vožnje do NS-a, 20 minuta do Bečeja, ili Srbobrana. Nalazi se na prostranom placu od 7.6 ari, na blagom uzvišenju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Mogu da budu 3 stambene jedinice. Odličan za hostel i za poslovni prostor. Vredi videti. Kontakt: 021/654-65-00 ID: 415985 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u Centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Odličan i za poslovni prostor. Vredi videti. 021/662-0001 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Mogu da budu 3 stambene jedinice. Odličan za hostel i za poslovni prostor. Vredi videti.. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 208.020 €, 108,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen petosoban stan u centru u poesackoj zoni, sastoji se od dve etase, dole: dva kupatila, kuhinja, dve ostave, tri sobe, dva odvojena ulaza, gore: tri sobe, kupatilo, terasa, ISD 72798. Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl.). Stan je po strukturi troiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 235.870 €, 108,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007128.Troiposoban dupleks stan koji se nalazi na 4.spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u centru Novog Sada. Stan je odlične strukture i renoviran je, tako da ne zahteva dodatna ulaganja. UKNJIŽEN, BEZ TERETA I ZABELEŽBI. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 159.000 €, 108,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 108,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan adaptiran od garažnih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja, kupatila sa kadom, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe. Uknjiženo na 53m, grejna površina 72m. U blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 91.800 €, 108,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju montažna kuća na 4 ara placa. Kuća je novije gradnje sa garažom. Sređena, ima struju, vodu, asfalt, protivpožarni sistem. Od prostorija ima veliku dnevnu i dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostava.. Plac uknjižen, kuća na ozakonjenju. Samo za keš kupce.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.400 €, 107,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 107,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz kojeg se izlazi na prostranu terasu, manje sobe i kupatila. U dnevnom boravku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 195.000 €, 107,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119946, 4.5a, prizemna, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 160.000 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan u najmirnijem delu Ceraka, jednoj od najboljih lokacija za porodični život! Stan se prostire na dva nivoa i nudi savršen balans komfora i funkcionalnosti. Donji nivo: - Prostran hodnik koji vodi ka svim prostorijama - Mokri čor - Prostrana dnevna soba s puno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 106,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji se od hodnika, stepenišnog prostora, višenamenske dnevne sobe, salona, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Očuvan i održavan, u izvornom stanju,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 106,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119604, 24.93a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Savremena seosko domaćinstvo, moderno opremljeno, uredjeno i održavano,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109151, VII/VII, lift, terasa(2), uknjižen, podrum, tavan, ostava. Na prodaju: Petosoban stan sa trostranom orijentacijom Stan je trostrano orijentisan, pružajući prirodni izvor svetlosti tokom čitavog dana. Detalji stana Lokacija: Širi centar grada, odlična lokacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 105,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 1007726. Novi Sad, centra grada – ulica Njegoševa. Zanimljiv stan koji traži adekvatnog kupca. 105m2 uknjižen, dvostrano orijentisan, III sprat u zgradi. Izuzetno svetao – za mljađe ljude za stanovanje u pešačkoj zoni, ili za tihu poslovnu delatnost.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u centru grada. Stan je većim delom renoviran. Promenjene su strujne i vodovodne instalacije i stolarija. Od renoviranja je ostalo da se završe kupatila i postavi parket. Stan se prodaje u ovom stanju, ali postoji mogućnost da vlasnik stana završi renoviranje za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor na fantastičnoj lokaciji. Može biti idealan za više namena, kancelariju, ordinaciju, pa čak i za život. Uknjižen 1/1. Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks na ukupnu kvadraturu od 105kvm, koji funkcioniše potpuno odvojeno kao dve zasebne stambene jedinice i to u prvom nivou stan od 60kvm, a gornji nivo 45kvm sa redukovanom kvadraturom zbog kosina. U stanu je zamenjena stolarija. Gornji stan je novije gradnje tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 230.000 €, 105,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se četvorosoban stan u najlepšem planski uredjenom gradskom kvartu, okružen zelenilom, idealan za miran porodični život. Stan je na 4. spratu, a sprat iznad su ostave koje pripadaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 157.500 €, 105,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 105m2, EG, lift, III/V, telefon, interfon,parking. Uknjižen. Lep,svetao stan, salonskog tipa na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve sobe, dnevnog boravka, antre, dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan, pripadajuće parking mesto. Kontakt 060/559-3691....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121457, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Moderno,zdravo,funkcionalno,udobno potkrovlje u stambenoj zgradi sa 4 sprata i liftom. Osim ​​​obilja dnevne ​svetlo​sti, ​zahvaljujući brojnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 105,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor na fantastičnoj lokaciji. Može biti idealan za više namena, kancelariju, ordinaciju, pa čak i za život. Uknjižen 1/1. Internet, Telefon, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 565)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>