• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što veći" pronađeno 2 481 nekretnina - prosečna cena 1.770 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 4.sprat
    • podrum
    • dvorište
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 254.900 €, 121,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zasovoljstvom prezentuje stan na fenomenalnoj gradskoj lokaciji-Savamaloj! Neverovatna gradska mikrolokacija obogacena BW kao novijim dodatkom! Sam stan je u izvornom stanju sto omogucava adaptaciju po afinitetu. Sastoji se iz velikog open space koncepta dnevne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan zapadne osunčane orjentacije. Krov izolovan kamenom vunom od 30cm, 40cm debeli zidovi, ispod poda betonska ploča od 60cm. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini a škola na 350m. Samo 150m od reke i 700m od Trga republike. Kao vlasnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.200 €, 121,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, odličan trosoban salonski stan u centru grada. Izuzetno svetao. Renoviran, ali sa sačuvanim autentičnim vratima, prozorima, kao i gipsanim detaljima na plafonima. Zbog lokacije i koncepcije stana, interesantan i za poslovni prostor! Prizemlje, ostava, IDS 81219. Terasa.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što veći'
154.500 €
154.500 €
145.000 €
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 247.200 €, 121,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan, izuzetno visokih plafona sa originalnom stolarijom i ornamentima na plafonima. Stan za ulaganje, sa velikim potencijalom.+++Agencijska oznaka stana 1055839, Novi Sad, Centar, 121 m2, trosoban, prizemlje. Stan uvučen od ulice, u neverovatnom miru, visoki plafoni, ukrasi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 121,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodna je kako za život tako i za izdavanje, zbog blizine tehničkih fakulteta, OŠ Stefan Nemanja, OŠ Njegoš, Nitex,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 92.700 €, 121,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća od 121m2 na placu od 400m2 u mirnom delu Rakovca. Kuća je trenutno u sivoj fazi izgradnje, pod krovom, nedovršena. Na placu su struja, voda, gas i iskopana septička jama. Front placa je 26m, a dubina 15,70m. Prilaz je asfaltni i veoma je lepo i mirno okruženje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78048, V/, lift, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu spratnu kuću u Kaću, koja se prostire na 120m2 u osnovi i isto toliko na spratu, a poseduje i tavan u sivoj fazi koji ima prozore sa obe strane etaže. Podrum se proteže celom etažom kuće, a u sklopu podruma je garaža koja ima dvoje vrata i ulaz je sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex, uknjižen kao idealni deo kuće. Stan se nalazi na lokaciji Stari Cerak. U izvornom stanju. Odmah useljiv. Mogućnost grejanja na gas, struju ili čvrsto gorivo. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 120,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094114 Trosoban stan salonskog tipa uknjižen u idealnim delovima, nalazi se u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka , dve prostrane sobe, dva mokra čvora, kuhinje sa trpezarijom, dve manje ostave i velike terase. Stan je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća na Čardaku , tri etaže.+++Agencijska oznaka je 3044830. Sremska Kamenica, Čardak, oglašavamo prodaju vikend kuće bruto površine 120m2 , uknjižene u osnovi 56 m2 na placu površine 580 m2, kuća PR i Pk . U prizemnom delu dnevni boravak, kuhinja , na spratu dve sobe i u potkrovlju....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 44730, II/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u samom centru Pančeva. Dvosoban, renoviran i uređen sa velikom pažnjom na sve detalje. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, 120 m2 grejne površine + terasa, uknjižen na 89 m2, 31 m2 pripojeno stanu. Sa terase se pruža prelep pogled na panoramu Beograda. Stan je bez ikakvih ulaganja. U blizini osnovna škola, vrtić, pijaca, SC Voždovac, bazeni, Banjička šuma. Više linija gradskog prevoza povezanih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 105.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja - FOR SALE Beograd, Resnik Prodaje se stan ukupne površine 120m2 (uknjiženo kao stan na 81m2) Nalazi se u sklopu tržnog centra Avala grad Prostor se može iskoristiti i kao poslovni prostor Visoko kvalitetan i višenamenski prostor! Grejanje: Struja Nalazi se na 1. spratu, bez....

 
 
 
  Stan, RALJA, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92941, 28a, spratna, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 99.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89118, 14a, struja, uknjižen, dvorište/bašta, cela. ZONA TURISTIČKO SPORTSKO-REKREATIVNOG KARAKTERA Gradsko građevinsko zemljište površine 1380m2 i to: Zemljište pod zgradom i drugim objektom površine 77m2 uknjiženih sa porodičnom stambenom zgradom, zemljište pod zgradom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220.600 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan sa tri spavaće sobe površine 119m2 na Novoj Detelinari. Odlična lokacija. U stanu je rađeno sve po meri. Dva mokra čvora. Uknjižen je 1/1 na vlasnika, bez terata i zabeležbi. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Agencijska provizija od 3% uključena u cenu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 214.200 €, 119,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 119m2, ČETVOTOSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan komforan, svetao, četvorosoban dupleks sa lepim pogledom na ceo Novi Sad. Odličnog je strukturnog rasporeda, od prostorija poseduje: ulazni hodnik, dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, ostavu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 209.000 €, 119,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 39261, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se DUPLEX, 119m2, u centru. Uknjizen, bez tereta i hipoteke. Cetvorosoban. 2 terase i 2 kupatila. Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa trpezarijom, spavaca soba, kuhinja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 207.000 €, 119,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Petlovom brdu nudimo vam u nivou prizemlja lokal od 60m2 i u ravni sa njim stan 59m2 koji su uknjiženi kao garaža 119m2 u jednoj celini. Stan je kompletno renoviran, urađen najkvalitetniji parket, PVC stolarija. U stanu ostaje kompletna kuhinja i klima. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 200.000 €, 119,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće (62 m2 + 57 m2) u dvorištu sa placem ukupne površine 7,61 ar i 4 pomoćna objekta (garaža i šupe) u Aranđelovcu u naselju Kolonija sa izlazom na dve ulice - Nikole Pašića i Kosovska, na samo 150 m od luksuznog naselja Bekatown. - Prva (veća) kuća poseduje dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 175.000 €, 119,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu kuću u jednom od najlepših delova Divčibara! Kuća koja omogućava da uživate u jednom od najlepših prirodnih krajolika koja Srbija može da ponudi! Kuća je dvojna, a ovaj njen deo uknjižen na 61m2, a u prirodi ima 119m2, kao i predivnu terasu od skoro 25m2,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 160.000 €, 119,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Raskošan stan na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici, nekoliko stotina metara od semafora kod Poljoprivredne škole. U zgradi iz 2000 te, upravo završena legalizacija (pravosnažna) i etažiranje. Stan je uknjižen 1/1 podoban za kupovinu preko kredita. Na zadnjem, drugom nivou, nalazi se....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 143.220 €, 119,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 86.000 €, 119,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući, Duvanište. U blizini osnovne škole Ćele Kula, obdaništa, trošarinske pijace. Bruto površine 119m2. Stan se nalazi na 2. spratu kuće i sastoji od ulaznog hodnika, predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 219.500 €, 118,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela centra naselja, 118m2 korisne površine. Stan je odmah useljiv. Okružen zelenilom, svetao, dvostruko orijentisan. Stan poseduje veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 259.000 €, 118,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93249, III/IV, dupleks, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Atraktivan stan sa još atraktivnijim pogledom. Novija zgrada. Dva kupatila. Dve terase. U cenu je uračunato garažno mesto. Sa stvarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 123.600 €, 118,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforna kuća uknjižene površine 118 m², dok u stvarnosti ima 160m2, smeštena na mirnoj lokaciji u Elemiru, idealna za porodični život. Kuća se nalazi na placu od 534 m², na kojem se pored glavne kuće nalazi i pomoćni objekat koji može služiti kao radionica ili ostava.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 270.000 €, 118,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Lekino brdo, Đorđa Kratovca, 106m2 .. 106m2, 3.0, 2/3, CG, terasa, garaža, interfon, telefon, internet, kablovska Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 235.000 €, 117,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***EKSKLUZIVNA PRODAJA*** Prodaje se dupleks od 117 m² (uknjižen), sa 20 m² krovne terase koja pruža fantastičan panoramski pogled na Frušku goru i grad. - Struktura stana: • Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom • 3 spavaće sobe • 2 kupatila • Velika terasa sa podnim grejanjem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.900 €, 117,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep četvorosoba stan na Novoj Detelinari.Stan se sastoji od ogromnog dnevnog boravka, odvojene kuhinje i tri odvojene spavaće sobe, kupatila i dve terase.Stan se nalazi na petom spratu u zgradi koja poseduje lift.Uknjižen 1/1.Za više informacija pozovite! Kontakt: Ag.šifra: 1008212.....

 
 
 
  Farma, LAZAREVAC, 35.000 €, 117,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno vlasništvo u selu Dren: kuća, okućnica, plac oko objekata sa pomoćnim objektima , na placu voda i struja, ukupno plac sa objektima na njemu iznosi 2786 m2, od koga su uknjiženi objekti 117m2, u selu i oko sela Dren takođe je u ceni i više parcela njive i šume....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 116m2, LOKAL Lokal se nalazi u novijoj zgradi sa parkingom ispred i unutar zgrade za stanare. Obezbedjen je rešetkama i nema ulaganja u samom lokalu, stanje je novo. Grejanje je na gas sa kalorimetrima po potrošnji. U prizemlju lokala se nalazi open space prostor odmah sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 213.000 €, 116,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na Salajci između Temerinske i Kisačke ulice. Lokal je po strukturi ima tri prostorije. Veliki portal u prizemlju, sa ulice, ima i ulaz iz dvorišta. u suterenu ima još dve prostorije. Odličan je za tihe delatnosti. Prometna ulica. Uknjižen na vlasnika 1/1 kontakt: 065/3858-888....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 116,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. Višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I. Ovaj lokal je kompletno renoviran i čine ga dve etaže - prizemlje veličine 58m2 i suteren veličine 58m2. Prizemlje predstavlja radni prostor i toalet, visoki plafon 3m i izlog. Suteren čini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 128.000 €, 116,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za komfornim porodičnim stanom na odličnoj lokaciji? Mi imamo pravu ponudu za Vas. Prodaje se dupleks stan kod Pravnog fakulteta. Ukupne površine je 116m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Donji deo stana je uknjižen površine 62m2, gornji deo stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 114.330 €, 116,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban stan u kući sa tri stana u Petrovardinu. Objekat se nalazi na vrlo lepom mestu sa pogledom na grad. Dolazi u obzir i zamena za dva manja stana, ili za jedan stan uz doplatu. Prizemlje, grejanje na gas, IDS 72712. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 116,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude stan na dva nivoa, u Bulevaru Kralja Aleksandra na Vračaru. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, na prvom nivou i tri spavaće sobe sa kupatilom i lođom na drugom nivou. Stan je uknjižen na 116m2 korisne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 562)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>