• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što skuplji prizemlje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što skuplji prizemlje zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor od 106m2 na trećem spratu, sa dva ulaza - što omogućava lakšu organizaciju rada. Sastoji se od tri zasebne prostorije, dve kuhinje i dva toaleta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je četvorosoban, uknjižen stan ukupne površine 94 m², od čega je 85 m² grejne površine, uz terasu i lođu. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle, u ulici Patrijarha Joanikija. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od hodnika sa....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 197.000 €, 111,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, velika kuhinja sa trepezarijskim delom, 2 lepe terase i galerija sa komfornom spavaćom sobom. Kompletno renoviran, namešten i odmah....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u TPC Radnički, površine 87 kvm, na visokom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Lokal ima dva ulaza, idealan za više namena. UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola). Trenutno izdat na 5.godina cena:174.000 eura .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Delimicno renoviran uknjizen stan sa dve velike spavace sobe,dva mokra cvora,prostran svetao dnevni boravak,zasebna kuhinja sa trpezarijom i lođa.Stan je delimicno renoviran i to zamenjena je kompletno spoljasnja stolarija,urađen parket,urađeno kupatilo i wc.Nekretnina je unjizena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na Bulevaru Nemanjića – lokacija koja se traži! Ako vam je važna dobra lokacija, funkcionalan raspored i stan bez dodatnih ulaganja – ovo može biti prava prilika. ✔️ 60m² (57m² grejne površine + terasa) ✔️ Visoko prizemlje ✔️ Renoviran stan ✔️ Komforna dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 67m2 od čega je trem/ terasa 9. 33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada, a u blizini stajališta gradskog prevoza, OŠ „14. oktobar”, kao i ostalih komunalnih i zdravstvenih ustanova, nalazi se porodična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjizen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodican zivot, tako i za izdavanje. Strukturu stana cine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.500 €, 68,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1099805. Cena stana 119.500eu +3% agencijske provizije. Na prodaju stan na idealnoj lokaciji na Adamovićevom naselju. Stan se nalazi na prizemlju, dvorišno orijentisan i ima svoj ulaz. Stan je uknjižen, površine 68m², grejanje je na gas, a prostorije uključuju dnevnu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što skuplji prizemlje zadnjih 14 dana (60)
  • oglasi.rs do 110 m2 do 2100 eura/m2 uknjižen što skuplji prizemlje (361)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>