• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 2100 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 2100 eura/m2" pronađeno 102 nekretnina - prosečna cena 1.711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u Vrdniku 62m2. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri. Uknjižen je 1/1 i moguća je prodaja putem kredita. Kompletno je renoviran i potpuno spreman za život ili izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na 100-200 metara od centra, parka, prodavnica, ambulante,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 86.000 €, 62,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban namešten stan od 62m2 na drugom spratu. Može zamena za manji stan u Pančevu Terasa, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju,dvostrano je orijentisan,svetao je i funkcionalan,stan ima odvojenu kuhinju,terasu,grejanje je centralno gradsko.OBAVEZNO POGLEDAJTE. više....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvostrano orijentisan dvoiposoban stan od 65 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru grada. Stan je veoma osvetljen i poseduje dva ulaza, što pruža dodatnu fleksibilnost u korišćenju prostora. Raspored prostorija: Odvojena....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 57.680 €, 65,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

531790- Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 56.650 €, 65,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu. Uknjižen je na 65m2 na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda i pruža izuzetan komfor, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo. Dnavna....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 54.100 €, 65,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. NOVOGRADNJA SA POVRATOM PDVa ,TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Stan se nalazi u novoizgrađenoj stambenoj zgradi niže spratnosti, na 1/2 spratu. Površine je 66m2 i u osnovi je trosoban, a sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom (oko 5m2), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007169.Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan površine 66m2 na drugom spratu zgrade na Novom naselju. Stan je savršenom rasporeda iz hodnika se ulazi u sve trostorije. Sastoji se iz dnevne sobe u čijem sklopu se nalazi trpezarija i kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, RUMA, 98.000 €, 69,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan od 69 m² u srcu Rume, na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan ima odličan raspored i dodatni komfor zahvaljujući dvema terasama – jedna je orijentisana ka mirnom dvorištu, a druga ka rumskom trgu. Raspored prostorija: predsoblje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KLISA, trosoban stan sa parking mestom 71m2+++ Agencijska oznaka-1062798 Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 98.000 €, 71,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat u kući koja ima četiri odvojene stambene jedinice međusobno su spojene unutrašnjim stepeništem, 92 m2. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Doma Zdravlja. U blizini nekretnine se nalazi i tržni centar Delta Planet, Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.200 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na Trgu kralja Aleksandra. Stan se nalazi na drugom spratu u starijoj, očuvanoj zgradi bez lifta. Sastoji se od hodnika, trpezarije koja ima izlaz na manju terasu, odvojene kuhinje, prostrane i osvetljene dnevne sobe sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 163.770 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1095373 Na prodaju uknjižen trosoban stan na Novom Naselju-Šarengrad. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN pre dve godine, sve je rađeno "po meri" i prodaje se NAMEŠTEN. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa sopstvenim prozorom, hodnika, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamšten trosoban stan kao poslovni prostor preko puta Doma zdravlja, u ulici Vojvode Tankosića u zgradi novije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 73m2. Stan se sastoji iz hodnika do kog se dolazi do svih prostorija, komforne dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 74,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. Terasa.

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top stan, novogradnja, na samo par minuta od centra grada, u srcu Petrovaradina+++ Agencijska oznaka stana 1059876. Novi Sad, Petrovaradin, 80m2, drugi sprat.uknjižen stan sa PDV-om. Savrsen stan za udoban porodični život. Ovaj stan će vas oduševiti svojom lokacijom i odlicno organizovanim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 127.000 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan dvosoban stan na Paliluli. Nalazi se u neposrednoj blizini hotela Marica. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu. Površina stana je 82m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, izdvojene spavaće sobe koja ima izlaz na terasu i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 83,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan troiposoban stan, dvostrano orijentisan površine 83m2. Stan je pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, sastoji se iz vrlo prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kuhinjom kao i izlazom na terasu koja je ulično orijentisana, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.530 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006389. Stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji, i brzo je useljiv po kupovini. Uknjižen je 1/1. Poseduje 2 terase, hladnu ostavu na balkonu, u dvorištu je zajednički parking za stanare. Za više informacija pozovite 0600779668.....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan koji je takođe na prodaju. Nalazi se u blizini osnovne i srednje škole, dečijeg vrtića, pijace, tržnog centara. Stan ima hodnik, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.900 €, 85,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u blizini OŠ "Sveti Sava", uknjižene površine 76m2, sa terasama 85 m2.. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i dve terase. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.250 €, 85,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve komforne spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Stan je u izvornom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan nalazi se na drugom spratu zgrade u mirnoj ulici, dvostrano orjentisan. Nova elektro i vodovodna instalacija, izolacija, fasada. Ulazna vrata sigurnosna. U stanu je granitna keramika iz Španije – I klase. Kupatila nova sanitarija sa bojlerom i sušačom za veš. PODNO GREJANJE....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 184.000 €, 88,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjižen, renoviran. Prodaje se lepo sređen četverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu bez lifta i u pitanju je duplex. Na prvoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 102)

<< <1 2 3> >>