• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura što skuplji" pronađeno 14 104 nekretnina - prosečna cena 2.130 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 242.000 €, 72,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SAJMISTE Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 71,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U toku je izgradnja višeporodičnog objekta u delu grada Nova Detelinara koja se nalazi u mirnoj ulici. Zgrada se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 87,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novoizgrađenu zgradu koja se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija, keramika 1.klase i hrastov parket. Objekat sadrži 23 stambene jedinice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura što skuplji'
241.970 €
241.930 €
241.230 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 241.999 €, 56,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva cena stana biće veća. 📌 Cena: 4.300 €/m² ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO – USKORO USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*** Velike spavaće sobe. Ogroman dnevni boravak. Kupatilo je dodatno rađeno. Posebno toalet. Dvostrano orijentisan. Ima i garažu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

78m2 CENTAR 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 241.000 €, 97,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Petrovaradin, Mišeluk. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan na dva nivoa, u naselju koje predstavlja sasvim novi koncept stanovanja. Bezbednost, energetska efikasnost, podno grejanje, privatna dvorišta i smart home sistem pametne kuće samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.970 €, 94,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! 021/21-00-690 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 240.460 €, 62,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.300 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 101m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Tri mokra čvora, odličan raspored prostorija. Porodičan stan. Blizina svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.210 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u kompleksu Delta Residence. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najlepših i najatraktivnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 81m2, sa odličnim rasporedom prostorija. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 240.000 €, 66,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u kući na tri nivoa. Kuća se nalazi u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i svih bitnih sadržaja. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila, tri terase kao i podruma od 10m2. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 96m 2 , TROIPOSOBAN Prodaje se lep, funkcionalan troiposoban stan u neposrednoj je blizini centra, pešačke zone, Saborne crkve, osnovne škole, dečijeg vrtića, Zmaj Jovine gimnazije, Riblje pijace i keja. Stan je pogodan za porodično stanovanje kao i za poslovnu delatnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531979 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte, na desetak minuta pešačke udaljenosti od Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj trosoban stan. Savršeno funkcionalan, odlične saobraćajne komunikacije sa svim delovima grada i svih infrastrukturnih sadržaja. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 240.000 €, 48,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u NOVOJ ZGRADI niže spratnosti sa liftom u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE. Dvosoban stan, ulično orijentisan. Sastoji se od pretsoblja (ugradni plakari), manje kuhinje sa dn.sobom i trpezarijom, kupatila i sp.sobe. Stan se prodaje KOMPLETNO OPREMLJEN (ostaje sve kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnici prodaju izuzetno lepu kuću od rustik opeke, sa krovom od trske. Sve rađeno od prirodnih materijala i po zamisli vlasnika. Bazen sa plažom pruža spas u vrelim danima. Na vidikovcu iznad kuće, sa kojeg je neverovatno lep pogled, nalazi se bunker iz prošlih vremena, koji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena stana iznosi 250.000 € i uključuje garažno mesto i kompletan nameštaj rađen po meri od najkvalitetnijih materijala. Struktura stana Prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 stan ulepom mirnom delu Vračara ,ispod DZ. Vračar, okružena zelenilom,kvalitetna novogradnja, na visokom prizemlju , koje je visine prvog sprata,. Ispod stana je u prizemlju je poslovni prostor. Svetao stan, dvostrano orjentisan, uknjiženih 61m2 plus 12m2 prelepe terase. Bez ulaganja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban salonski stan kod Hrama Sv. Save, u Nebojšinoj ulici. Stan se sastoji od 60m2 (57m2 grejne površine + 3m2 terasa) Nalazi se na 2. od 3 sprata u izuzetno urednoj i održavanoj zgradi. Struktura: velika dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izvanrednu priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog 4,0 stana površine 105m2, koji osvaja svojom sofisticiranom elegancijom i besprekornim dizajnom. Smješten na prestižnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između udobnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na odličnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i lođa. Prodaje se sa ugradnim nameštajem, kompletnom kuhinjom i spavaćom sobom. Preporuka. UknjiženAgencijska provizija 2% , Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Vracar , neposredna blizina Hrama Sv Save , 62m2 ( 57m2 + terasa ) , uknjizen bez kvadrature , 2 / 3 , bez lifta , cg , odlican , renoviran salonski stan , dvostrano orijentisan , svetao , sa otvorenim pogledom , visina plafona 3,3m , Pvc stolarija , Hrastov parket , uredna ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 240.000 €, 74,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetan trosoban stan od 61m² + 13m² terase na Vračaru. Nalazi se na prvom spratu, potpuno tih i ušuškan. Stan odlikuju hrastov parket kao nov, unutrašnja stolarija od punog drveta, PVC spoljašnja stolarija sa roletnama i blindirana vrata. Uknjižen 1/1, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 71,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kompletno namešten 3,0 stan od 71m2 Avenija Garden. Stan se nalazi na 2 spratu. +3 % Agencijska provizija. Pozovite nas za više informacija ili da zakažete razgledanje! AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cerak-Žitomislička Uknjižen 3.0 stan 96m2, na 1 spratu sa lepom terasom. Najlepša lokacija na Ceraku, Žitomislicka ulica. Izuzetno kvalitetne i održavane zgrade sa centralnim grejanjem. Stan je uknjižen i nalazi se na prvom spratu od tri , dvostran, renoviran pre par godina i lepo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 239.900 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.800 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan koji poseduje SMART SISTEM, žičani SMART SISTEM korišćenje i upravljanje preko aplikacije i monitora u dnevnom boravku. - Podešavanje temperature, spuštanje i podizanje roletni, nameštanje ambijetalne svetlosti, paljenje rasvete, sve ove funkcije su za svaku prostoriju....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 239.750 €, 92,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543109-Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 239.500 €, 60,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Dvosoban dvostran stan u Sarajevskoj koji ima visoke plafone -čist potencijal! Prodaje se ono što je retko na oglasima – stan sa centralnim grejanjem u srcu Beograda, kod Skyline-a, površine 60m² za renoviranje, 3. sprat od 4 u zgradi sa liftom, dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 239.500 €, 93,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Sve što vam je potrebno za život ova nekretnina će vam pružiti. Blizina škola, fakulteta, marketa, Štranda, Promenade. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, dva kupatila, tri spavaće sobe i dve ostave. U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 239.370 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan četvorosoban stan na izuzetnoj trazenoj lokaciji u gradu, u zgradi najboljeg kvaliteta u sastavu aktraktivnog kompleksa zgrada. Ovo je posebna nekretnina vredna vaše pažnje, dvostrano orijentisan na prvom spratu. Poseduje tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.240 €, 103,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan, luksuzan petosoban stan na Telepu! Visok kvalitet izgradnje, kao i opreme stana! Smart sistem, video nadzor.. Ovaj luksuzan petosoban stan pored 103m2 poseduje i terasu od 20m2 koja nije uključena u kvadraturu! Grejanje podno, na struju, visokokvalitetne tehnologije! Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 239.120 €, 68,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Blizina Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Stan u izgradnji. Kupovina od investitora. Mogućnost povrata pdv-a za kupce prve nekretnine. Ovaj stan funkcionalnog rasporeda čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 239.000 €, 94,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao, komforan i funkcionalan troiposoban stan u ulici Patrijarha Joanikija na Vidikovcu, useljiv po dogovoru, uknjižen 1/1 na ime vlasnika, bez tereta i zabeležbi, na 85m² korisnog prostora, a 94m²građevinske površine, tako da su osim keš kupaca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 239.000 €, 61,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo renoviran stan u jednoj od najlepših ulica Vračara – Borislava Pekića, tik uz Hram Svetog Save. Zgrada je smeštena u tihom delu centra, uredna i redovno održavana, sa renoviranom fasadom iz 2020. godine. Ono što se retko nalazi u ovom delu grada – stanarima je na raspolaganju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 604)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>