• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura" pronađeno 14 089 nekretnina - prosečna cena 2.130 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • podrum
    • podno grejanje
    • parket
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cerak, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U zgradi vrhunske stare gradnje, izuzetno održavanoj, nalazi se ovaj odličan, funkcionalan četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 100m2, a poseduje i dodatnih 2m2 za lođu, a sama činjenica da je vlasnik stana prvi i jedini vlasnik ove nekretnine, govori u prilog kvaliteta stana i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 220.000 €, 90,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan troiposoban stan u novogradnji u mirnom delu Zvezdare. Blizina celokupne infrastrukture, svi važni sadržaji lako dostupni; odlična povezanost sa centrom i ostalim delovima grada, na samo 300 m od BEO Shopping centra. Stan se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade sa liftom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 220.000 €, 78,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u održavanoj zgradi. Stan je u solidnom stanju, u donjem delu nalazi se kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak, kupatilo i dve lođe od po 3,5 m² i spavaća soba. U gornjem delu nalazi se predsoblje i spavaća soba, koji su pod blagim kosinama. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 220000 eura'
220.000 €
220.000 €
220.000 €
  Stan, MAJUR, 220.000 €, 106,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 106m² + terasa, smešten na atraktivnoj lokaciji i porodičnom delu Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Stan je funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 56m2 na četvrtom spratu novogradnje u kompleksu Plato Bežanija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i idealan za porodični život ili kao investicija. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko - trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan / poslovni apartman u stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, površine 55m², savršeno pozicioniran na prvom spratu, sa orijentacijom ka dvorišnom delu kompleksa, što prostoru daje dodatnu tišinu i ugodnost za svakodnevni boravak ili miran rad. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju stan u u ulici Miloša Pocerca u blizini raskrsnice sa ulicom Kneza Miloša. U radijusu od 300 m nalazi se Slavija, Beograđanka, Urgentni centar, Generalštab, kao i dom zdravlja, vrtić, osnovna i srednja škola, marketi, banke Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nadomak centra Beograda, u najlepšem delu opštine Voždovac između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja nalazi se Charm Residences. Modernog eksterijera, ova zgrada je projektovana tako da sem estetskog ugođaja svojim stanarima pruži najnovije trendove i standarde arhitekture.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renoviran, komforan trosoban stan sa garažom, samo 5 minuta od centra grada. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve koji žele svoj kutak u lepom i urbanom okruženju na Žitnom trgu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 220.000 €, 88,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan u zgradi iz 2010. godine. U izvornom stanju. Krovni prozori u spavaćim sobama i blaže kosine. Ugrađen norveški radijator, ušteda na računima. Inače je priključen za cg. Potrebna uvećana kapara da bi se otkupio. Ima podrum, interfon, ktv. U blizini Lidl-a. Ulazni hodnik, manja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 97,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se sastoji od jednoiposobnog stana od 39 m2 u potkrovlju stambeno-poslovnog objekta i prava upotrebe pripadajućeg dela tavanskog prostora površine 58 m2 koji se sastoji od 3 sobe, hodnika i kupatila. Terasa na oba nivoa. Četvrti sprat, dva lifta. Grejanje na toplotne pumpe, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jako lep i funkcionalan trosoban stan na petom spratu u Bloku 28, koji je renoviran 2021.godine. Iz hodnika se ulazi u izuzetno svetao open-space prostor, koji čine dnevna soba, kuhinja i trepezarija iz kojih se izlazi na terasu. Iz dnevne sobe se ulazi u obe spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 220.000 €, 90,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude jako prostran, svetao i komforan 3.5 soban stan na odličnoj lokaciji na opštini Palilula u Višnjičkoj Banji u ulici Stojana Stoleta Aranđelovića Stan je površine 90m2 na 2. spratu sa liftom u novijoj zgradi od 5 spratova Odlična lokacija....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju porodične spratne kuće u Sremskoj Kamenici, kuća je pozicioniran na fenomenalnom placu od 1464m punom zelenila i velikog lepog drveća. Kuća je u osnovi 55m, totalno renovirana, u donjem delu kuće se nalaze dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 219.780 €, 84,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI.Prodaje se LUX 4 stan u Novom Sadu, SAJMISTE, površine 85 m² Stan se nalazi u extra kvalitetnoj novogradnji. Cena stana je sa pdv.Visoki energetski standard zgrade-kalorimetri. Odličan raspored prostorija. Dva kupatila sa tri kade, dve tuš i jedna ležeća.Roletne na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 219.750 €, 65,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 220.060 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 219.500 €, 102,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 102m2. Stan je Duplex. Nov i odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Prelep i otovoren pogled na Frušku goru. Odličan raspored prostorija. Izuzetno je funkcionalan. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odličan kvalitet gradnje i opreme.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.440 €, 81,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo nov objekat sa 8 stambenih jedinica u izgradnji u prelepom delu Sremske Kamenica sa rokom završetka maj 2026. godine + 60 dana. Ono što je karakteristično i izdvaja ovu ponudu od drugih jeste izrazito visok kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.390 €, 98,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban dupleks na traženoj lokaciji. U prirodi ima oko 130m2, kosine koje ne remete funkcionalnost stana. Neposredna blizina Centra, Bulevara, Spensa, nekoliko škola, vrtića, pijaca. Za više informacija pozovite. Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.390 €, 98,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan, dupleks. Dole su dnevni boravak, kuhinja i wc, a na spratu 3 spavaće sobe i kupatilo. Ulično orijentisan. Vredi pogledati! Za više informacija pozovite agenta. Info nekretnine 021/526-633 ili 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 219.350 €, 88,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 88m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Blizina svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Mogučnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.340 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.130 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 219.000 €, 66,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan na Lionu, opština Zvezdara. Na veoma atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Cvetkove pijace, Bulevara, ulice Vojislava Ilića i na 10 minuta hoda od Beoshoping centra i sportskog centra Olimp Odlično povezan sa drugim delovima grada putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 219.000 €, 44,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini Botaničke bašte u Knez Danilovoj ulici. Stan je funkcionalan, sa optimalno iskorišćenim prostorom i prijatnim ambijentom za život. Stan se sastoji od dnevnog boravka koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 219.000 €, 79,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun je jedinstvena varoš na desnoj obali Dunava, nadomak beogradske prestoničke vreve. Ušuškan zelenilom, poseduje bogato istorijsko i kulturno nasleđe, kao i specifičan položaj, što Zemun čini jednim od najpoželjijih mesta za život. Zgrada je locirana u mirnom kraju, a nadomak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine Zvezdara i predstavlјa granicu sa opštinom Palilula. U tom mirnom kraju grada, u ulici Svetog Nikole, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Zgrada je novije gradnje, iz 2015. godine i uredna je i održavana. U neposrednoj blizini je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 218.850 €, 104,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 101 m², Stan je Duplex u izgradnj.Izuzetna lokacija. mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade.Vredi pogledati Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 218.816 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji na prodaju, projektovane površine 84,16 m2 na trećem spratu idealnog rasporeda sa pogledom na Frušku Goru. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju fasadnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 218.800 €, 94,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, BULEVAR EVROPE, površine 94 m². Stan je useljiv.U ceni je pDV Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 218.710 €, 92,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Objekat koji Vam predstavljamo prevazilazi sve standarde i pripada premium klasi urbanih vila. Namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Nalazi na izuzetnom gradskom lokalitetu u srcu Telepa, na kojem je predviđena izgradnja isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 218.700 €, 93,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 93m2. Stan je u izgradnji. Odličan raspored prostorija. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Dva mokra čvora, dvostrano orijentisan. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, marketi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 218.360 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 55m2 na najpoželjnijoj lokaciji u gradu kod Makijato Faksa. Neposredna blizina Keja, Štranda, Univerziteta, centra grada Sve što vam je potrebno nalazi se na dohvat ruke. Stan se nalazi na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne zgrade radjene po najvišim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 218.360 €, 66,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedan od najluksuznijih stanova u gradu, opremljen najsavremenijim materijalima i namještajem. Cijeli stan je u mermernim pločama, a parket je uvezen iz Njemačke. Za namještanje stana iskorišten je skupocjeni dizajnerski namještaj, a za poseban izgled plafona zaslužni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 218.220 €, 64,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 220.320 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 218.000 €, 92,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 218.000 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. Nalazi se na trećem spratu nove zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 218.000 €, 33,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs