• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 1800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 1800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 1800 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 1800 eura/m2" pronađeno 5 126 nekretnina - prosečna cena 1.177 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 198.000 €, 110,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odlicnoj lokaciji.Stara kvalitetna gradnja.Uknjizen na 110m2.Dnevna soba,4 spavace sobe,kuhinja,terasa o dva kupatila.Veliki broj autobusa sa svih krajeva Beograda.Stan koji ima potencijala na dobroj lokaciji koja ce biti jos bolja. Veliki Parking sa rampom samo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 100 m2 kablovska do 1800 eura/m2'
136.800 €
129.600 €
117.000 €
  Kuća, ŽABALJ, 185.400 €, 103,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Žablju. Ima 2 lokala u prizemlju koja se izdaju za 500e. Kuća se nalazi na glavnoj ulici, nedaleko od puta za Novi Sad. Odlična investicija! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 57.600 €, 32,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na četvrtom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 54.000 €, 30,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, ulično orijentisan jednosoban stan sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, terasom, kuhinjom i kupatilom. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe kvalitetnim podnim oblogama. sprata je AB ploča. Na koju se postavlja Krov. Ugrađena je aluminijumska....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljam vam odlično pozicioniranu vikend kuću na Banstolu. Nalazi se na prelepom placu površine 2090m2, na kom se nalaze stabla oraha i lešnika starih preko 30 godina, višnje i raznog voća sa lepim otvorenim pogledom. Vikendica kvalitetno građena, poseduje tri sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u centru Zlatibora, u naselju Rujno Na samo 5min hoda od jezera i trga u neposrednoj blizini skijalitša Obudojevica, Gold gondole i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor. Stan se nalazi na 1. spratu u manjoj zgradi sa 2 sprata. Ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 194.400 €, 108,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 108 m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan, četvorosoban kancelarijsko - stambeni prostor na ekstra lokaciji u neposrednoj blizini suda. Sastoji se od 3 spavaće sobe, velikog dnevnog boravaka sa kuhinjom, velikog predsoblja, 2 kupatila i terase. Nalazi se na 11. od 12....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 147.600 €, 82,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini obale Save, parkova, restorana, najvećeg TC Galerija, šetališta Stan je opremljen posebnom pažnjom uz pomoć arhitekte gde se vodilo računa o odabiru nameštaja i materijala. Izuzetno prijatan,svetao i miran. Čine ga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban nov - povrat Pdv-a Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 162.000 €, 90,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na 2.spratu, projektovane površine 90 m2, kao jedinstvena stambena celina, jedini na ovom spratu, zgrade spratnosti prizemlje i tri sprata (treći je povučeni), sa po jednim parking mestom. Postoji i mogućnost lake deobe stana na dve manje stambene jedinice, po želji....

 
 
 
  Stan, BANJA, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan sa kompletnom infrastrukturom u najlepšem delu Višnjičke Banje. Stan je svetao, funkcionalan, dvostrano orejntisan. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Izuzetna prilika za stan za udobno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 127.720 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Klisi sa rokom mart 2025. Odličan kvalitet opreme. Za kupce prve nekretnine mogućnost povratka PDV. Moguća kupovina i preko stambenog kredita. Win nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770,064/8222-155,064/8222-154 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 127.720 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Izgradnja na Klisi sa rokom mart 2025. Odličan kvalitet opreme. Za kupce prve nekretnine mogućnost povratka PDV. Moguća kupovina i preko stambenog kredita. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-klisa-velikirit/527566 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.410 €, 38,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545139-Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi vam izdvajamo troiposoban stan u Futogu. Stan je funkcionalan i idealan za miran život sa porodicom. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasu i kupatilo. Ispred zgrade uvek ima mesta za parkiranje. Grejanje je podno na gas i takođe ima svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.850 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/539574 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 84.490 €, 47,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 544331 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 145.570 €, 81,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi projekat u blizini Lipovog gaja. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, sigurnosna ulazna vrata. Grejanje na toplotne pumpe, minimalni troškovi. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za kupce....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 64.680 €, 36,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 36.96 m2. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Objekat je izgrađen po svim aktuelnim standardima gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dupleks od 86m2 u odličnoj zgradi u blizini autobuske stanice. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Pozovite nas za ovu priliku! Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 86m2. Stan je u izgradnji, tipski duplex bez kosina sa parking mestom i dvorištem. Cena stana sa pdv. Manji objekat sa svega tri stambene jedinice. Nalazi se u blizini Najlon pijace. Svi ostali sadržaji su u blizini. Odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 116.760 €, 65,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u izgradnji sa maksimalno iskorištenim svakim kvadratom, idealnog rasporeda sa dva mokra čvora i parking mestom. U neposrednoj blizini je novi Dom Zdravlja, Vrtić, Osnovna Škola, autobuska stanica, marketi Cena je izražena sa PDV-om. Za više infomracija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.850 €, 89,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, preduseljenjem. Odličan porodičan stan sa izuzeznim rasporedom. Iz hodnika u sve prostorije. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Grejanje na toplotne pumpe. Cena sa pdv-om. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.000 €, 88,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 88m2, TROSOBAN Izuzetno povoljan trosoban stan od 88m2 (katastarskih), a stvarnih 92m2 nalazi se na Avijatičarskom naselju, u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nekretnina se sastoji od tri velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilom, toaletom i dve velike....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Palisad Na mirnoj lokaciji, okruženo zelenilom, na samo 15 minuta od centra, u blizini Titove vile Stan ima 39m2 Nalazi se na 1 spratu novije zgrade sa 4 sprata Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 118.450 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban uknjižen stan na Podbari,bez tereta i zabeležbi.Naša preporuka.Pozovite,064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 118.450 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u potkrovlju zgrade na Podbari na 7min od centra grada, keja i Riblje pijace. Nalazi se u redovno odrzavanoj zgradi staroj 20-ak godina.Mirna i tiha ulica sa dosta zelenila. Sa terase se pruza prelep pogled na grad i Frusku Goru. Uknjizen 1/1. Za vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 118.450 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan četvoroiposoban stan na Podbari, smešten u 66 kvadratnih metara. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.840 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitet izgradnje na visokom novou, vredi videtei. Konttaktirajte naše agente prtodaje za više informacija. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 55.620 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor u 31 m2 sa spavaćom sobom u novogradnji na Petrovaradinu. U postojećoj ceni stana ostaje kuhinja. Postoje 2 stepenika za silazak u stan ali je u pitanju prizemlje. Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.800 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.700 €, 45,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na odličnoj poziciji na Adicama! Stanovi svih struktura! Stanovi su veoma funkcionalni a rasporedi su perfektni. Visina plafona, kvalitet gradnje, izbor keramike, podnih obloga kao i PVC-a je ono što je na višem nivou od standarnih gradnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 132.700 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje 3.5 stan u NO,VOM SADU, KLISA površine 74m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Blizina škole, vrtića, marketa kao i ostalih sadržaja. Renomiran investitor. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 132.690 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran troiposoban stan površine 74 m², smešten na odličnoj lokaciji na Klisi. Ovaj stan nudi savršen spoj udobnosti i modernog dizajna, a izgrađen je od materijala vrhunskog kvaliteta. Planiran rok izgradnje je oktobar 2025. godine. U blizini se nalaze svi potrebni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.990 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.700 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 505)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>