• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 do 2200 eura/m2 kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs do 100 m2 do 2200 eura/m2 kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 do 2200 eura/m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 do 2200 eura/m2 kablovska" pronađeno 8 139 nekretnina - prosečna cena 1.537 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 118.450 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan dvosoban stan na potezu Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini se nalaze supermarketi, vrtić, škole, dom zdravlja kao i sve neophodno za život. Stan je dvorišno orijentisan, ima terasu 3m2 koja nije ušla u kvadraturu, parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 100.900 €, 46,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.11.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan, u lepom delu Borče. U blizini prevoza, pijace, škole i obdaništa, sređen, održavan...9112 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.500 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 114.000 €, 52,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra nekretnina kod Novosadske betanije u vojnoj kuli sa prelepim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu. Stan poseduje komforan dnevni boravak sa sjajnim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu, kuhinju odvojenu sa svojim prozorom, u spavaću sobu staje bračni ležaj i plakar. Iznad stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 111.800 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, DETELINARA površine 51m2. U pitanju je visoko prizemlje. Stan je odličnog rasporeda. Mogučnost adaptacije po želji kupca. Mirna ulica u blizni svih potrebnih sadržaja za život. Stan je moguče kupiti i putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.490 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan, kompletno opremljen stan sa jednom spavaćom sobom, smešten u mirnom delu Zlatibora, idealan za boravak tokom cele godine. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, udobne spavaće sobe, kupatila i terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.490 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

547964-U ponudi je moderan, kompletno opremljen stan sa jednom spavaćom sobom, smešten u mirnom delu Zlatibora, idealan za boravak tokom cele godine. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, udobne spavaće sobe, kupatila i terase sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 122.740 €, 56,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2. 5 stan u Novom Sadu, kod LIPOV GAJA, površine 64m² .Stan je u izgradnji. Cena stana sa uračunatim PDV-om. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Obezbeđen parking. Odlična komunijacija sa glavnim saobračajnicama. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – LUX STAN NA MIRNOJ LOKACIJI Zlatibor #nekretnine Rudine, Springs kompleks – elitna zona sa teniskim terenima i otvorenim pogledom na prirodu! TOP POGLED na Čigotu – uživajte u panorami svakog dana! Kvadratura: 73m² Južna orijentacija – maksimalna osvetljenost Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 47,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na dva minuta od centra, dvosoban stan, ostaju ugradni plakari, blizina keja, Riblje pijace, gradskog prevoza. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 47,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija! Kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, četvorosoban stan (94m2) na Grbavici. Stan se nalazi na 5. / 6 spratova. Zgrada poseduje lift. Ulica sa dosta zelenila. Uz stanarsku kartu imate regulisano parking mesto. Stan se sadrži iz velike dnevne sobe povezane sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru na sjajnoj lokaciji. Stan se nalazi na 800 m hoda od jezera i centra, pritom je pozicioniram u neposrednoj blizini prirode. Stan se nalazi na trećem spratu i prodaje se u potpunosti opremljen, sa svim stvarima koje se vide na fotografijama.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 92.000 €, 42,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam montažno - demontažni objekat novije gradnje na potezu Bocke/Sremska Kamenica. Prizemna kuća koja sadrži dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, trepezariju i spavaću sobu. Zidovi od izolacionog materijala debljine 18cm. Za sve ostale informacije pozovite naše agente....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu odličnu kuću na Sajlovu koja nema skoro nikakva ulaganja i odma je useljiva. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila na prizemlju i dve spavaće sobe na spratu. Poseduje lokal na placu koji je trenutno pod zakupom, a ima i parking ispred kuće. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1 Terasa, Parking,....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 85.866 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39.03m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se u prizemlju i na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.270 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.550 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na samom početku Telepa, izuzetna ponuda, zgrada preduseljenjem. Nekretnina gleda na dvorište, prema Dunavu, južna strana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Pozovite za sve informacije. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.540 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 194.690 €, 89,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Bulevaru Nemanjića koji se nalazi na šestom i sedmom spratu, po strukturi je troiposoban i orijentisan je Istočno. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini jedinstvenu celinu i direktno je povezan sa terasom, toalet i hodnik sa stepenicama koje vode na drugi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE (ŠONSI), 64m2, DVOSOBAN Prodaje se komforan dvosoban stan u zgradi sa liftom, na jednom od lepših delova Novog Naselja. Zgrada se nalazi u mirnoj i tihoj ulici, okružena zelenilom i slobodnim parkingom za stanare. U okolini se nalaze škola, vrtić, marketi, apoteke itd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Petrovaradinu. Stan se prodaje kompletno namešten i lociran je u centru Petrovaradina, u blizini vrtića, škole, Doma Zdravlja i gradskog prevoza, na 3 km od centra Novog Sada. Strukturu stana čini velika dečija soba sa mogućnošću pregrade....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je Penthouse. Prodaje se namešten. Odlična lokacija mirna za život. Svi dostupni sadržaji u blizini. Odlično je povezan sa glavnom saobraćajnicom Preradovićeva ulica. Mogučnost kupovine i garaže uz stan. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 111.500 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan, površine 51 m², smešten na 4 spratu kvalitetne stambene zgrade, u jednoj od najtraženijih ulica na Novom naselju – Bate Brkića. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 139.900 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Labudovom brdu! Cena: 139900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica, Labudovo brdo Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - hodnik - dnevni boravak - kuhinja - dve spavaće sobe - kupatilo OPIS: Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 64m2,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK) sa unutrašnjim stepeništem. Izgrađena 1972. god. po projektu i poseduje svu potrebnu dokumentaciju, građevinsku i upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 89.610 €, 41,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550794-Prodaje se stan u prizemlju stambene zgrade, smešten u jednoj od najlepših ulica Novog Naselja – Stevana Hristića. U pitanju je mirna i porodična lokacija, okružena zelenilom, idealna za sve koji žele udobnost gradskog života uz spokoj prirodnog okruženja. Stan ima 41 m² i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 66 m². Sve stvari su u ceni.Dobar i kvalitetan stan na traženoj lokaciji u blizini svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

537950-Predstavljamo vam komforan troiposoban stan u novogradnji! Odličan raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, kosine ne remete funkcionalnost. U blizini se nalaze marketi, autobuska stajališta za većinu delova grada. Kontaktirajte naše agente prodaje za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban, delimično namešten stan na četvrtom spratu u novogradnji u mirnoj ulici Pavla Ivića na Jugovićevom naselju. Lokacija stana je izuzetno povoljna, smeštena u mirnom delu grada, uvučena od Bulevara vojvode Stepe, tačnije na Novom Naselju. Ova pozicija omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.000 €, 103,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 103m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se potpuno nov četvorosoban stan u novoizgrađenom objektu. Stan je idealnog rasporeda, sve prostorije su odvojene hodnikom, a to su: prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i izlazom na terasu; tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep komforan trosoban stan koji se lako može prepraviti u četvorosoban. Odlično opremljen, izolovan od buke i odličnog rasporeda. Autobuska stajališta na minut, škole, vrtići, marketiGrejanje je na gas, što donosi vrlo niske troškove. Sve prostorije su veoma komforne, a takođe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju fantastičnog trosobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi na traženoj lokaciji sa puno zelenila. Zbog svog idealnog rasporeda stan vrlo jednostavno moze biti četvorosoban. Nekretnina bez ulaganja. Veoma kvalitetna gradnja gde se u ulazu nalaze samo dva stana na spratu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU,SOMBORSKI BULEVAR, površine 83m2.Prodaje se namešten.Dvostrana orijentacija.Zgrada od fasadne cigle odličnog rasporeda. Blizina svih sadržaja za porodični život,škole vrtići ,megamarketi,razne autobuske linije. Vredi pozvati i pogledati stan. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 194.380 €, 89,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Nemanjića, u stambeno poslovnom objektu PO1+PO2+P+8. Projektovana površina stana je 89.59m2. Po strukturi stan je četvorosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.700 €, 91,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen cetvorosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja. https://max-nekretnine.rs/property/511047 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>