• GoHome Professional
obrenovac podrum barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • obrenovac podrum barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac podrum barem 70 m2

  • Za upit "obrenovac podrum barem 70 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.401 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parket
    • renovirano
    • potkrovlje
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(), deljiv, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, moze zamena(), deljiv, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 65.000 €, 71,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Vikend kuca na 10 ari placa. Prvoklasno zemljiste pod vocem orah,lesnik,tresnja,visnja,sljive,jabuke,kruske,smokve,dunje. Plac ima svoj hidrofor,svoju vodu,ima i gradsku vodu,struju,gas je doveden do placa. Kuca ima 71m2,renovirana je pre 6 meseci sve je promenjeno. Donji nivo soba,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obrenovac podrum barem 70 m2'
110.000 €
110.000 €
127.500 €
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 152.000 €, 99,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu Prodaje se prostran dvoetažni stan od 99 m² u Topolicama, na III spratu stambene zgrade sa odličnim rasporedom prostorija i mogućnošću proširenja zahvaljujući tavanskom prostoru od oko 60 m² koji se prostire iznad prve etaže. Stan je idealan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Zabrežju povšine 64 m2 +10 m2, spratnosti Pr+PK, na građevinskom placu od 38,65 ari. Struktura: Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo se sastoji od dnevnog boravka sa leve strane i kuhinje i kupatila sa desne. Iz dnevnog boravka stepenice vode....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 85.000 €, 128,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dve kuće na prodaju, jedna 59m2, druga 54m2 plus podrum 24m2, odlične gradnje, veoma ugodnog enterijera na placu od 107 ari. Voda, struja, asfalt do placa, vlasništvo 1/1,Obrenovac, selo Trstenica. Cena 85 000 evra ag proviizja 2% Kuća, Beograd - Trstenica | Prodaja · 128m² · 85.000€.

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća u dva nivoa prizemlje i prvi sprat na placu velicine 4,5 ara. PROSTORIJE : 1. Prizemlje 80 m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo sa ostavom, dnevna soba sa izlazom na terasu, 2 spavace sobe i kupatilo. Sprat 80m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 130.000 € na 137.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, OBRENOVAC, 137.000 €, 294,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2023 - 170.000 €
07.06.2024 - 130.000 €
10.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo spratnu kuću na 4 ari placa u Belom Polju, 1000 m od Obrenovca. Kuća ima dve etaže i podrum. Osnovica kuće je 147m2. Unutrašnji deo kuće urađena vodo i elektro instalacija,cevi za grejanje,omalterisana spolja,nema fasade. Agencijska provizija 2% Za više....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>