• GoHome Professional
obrenovac do 73000 eura prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • obrenovac do 73000 eura prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac do 73000 eura prizemlje

  • Za upit "obrenovac do 73000 eura prizemlje" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.037 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 72.500 €, 47,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 47m2 (+4m2) koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u Obrenovcu. Stan se nalazi na 400m udaljenosti od centra Obrenovca, u blizini osnovne škole, obdaništa, Lidla, Maxija, autobuske stanice. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 73.300 €, 37,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal površine 37 m², smešten na odličnoj lokaciji – svega 200 metara od glavne autobuske stanice i 30 metara od prometnog puta, u mirnoj stambenoj ulici sa lakim pristupom i vidljivošću. Prostor je kompletno završen, moderan i svetao, sa velikim staklenim površinama ka....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Konatice nadomak Obrenovca je idealna lokacija za porodičan život ili vikendicu. Kuća se nalazi na glavnom putu Obrenovac - Stepojevac, svega 10km od isključenja za autoput Miloš Veliki i 4 km od isključenja za ibarsku magistralu. Preko puta kuće je autobuska stanica, svega 800m....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obrenovac do 73000 eura prizemlje'
52.000 €
52.000 €
35.000 €
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 59.680 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 55.140 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....