• GoHome Professional
obrenovac do 66000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • obrenovac do 66000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obrenovac do 66000 eura što skuplji

  • Za upit "obrenovac do 66000 eura što skuplji" pronađeno 47 nekretnina - prosečna cena 981 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 72.500 €, 47,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 47m2 (+4m2) koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u Obrenovcu. Stan se nalazi na 400m udaljenosti od centra Obrenovca, u blizini osnovne škole, obdaništa, Lidla, Maxija, autobuske stanice. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok svojim enterijerom stanarima....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obrenovac do 66000 eura što skuplji'
60.000 €
54.400 €
69.000 €
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 69.840 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost za život. Struktura stana: • dnevna soba • kuhinja • kupatilo • hodnik • terasa Stan predstavlja jednu....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 69.339 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. U neposrednoj blizini nalaze se brojni sadržaji neophodni za sve životne potrebe (osnovna škola,....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 65.000 €, 71,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Vikend kuca na 10 ari placa. Prvoklasno zemljiste pod vocem orah,lesnik,tresnja,visnja,sljive,jabuke,kruske,smokve,dunje. Plac ima svoj hidrofor,svoju vodu,ima i gradsku vodu,struju,gas je doveden do placa. Kuca ima 71m2,renovirana je pre 6 meseci sve je promenjeno. Donji nivo soba,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 64.878 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 39.32m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 64.350 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. ✅ Planirani završetak radova - septembar 2027. godine ✅ Mirno porodično naselje, u blizini škole, prodavnica i gradskog prevoza....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 62.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac površine 11 ari sa kompletnom infrastrukturom, priključcima za gradsku vodu, struju, kanalizaciju i toplovod za grejanje. Plac se nalazi u Selenića kraju, Belo polje. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1039,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 70.000 €
05.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća površine 55 m2 i pomoćnim objektom od 26 m2 na građevinskom placu površine 50ari + njiva površine 40ari. Kuća - terasa, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i ostava. Drvena i PVC stolarija, trofazna struja, gradska voda. Kilometar od centra Skele (škola,....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Konatice nadomak Obrenovca je idealna lokacija za porodičan život ili vikendicu. Kuća se nalazi na glavnom putu Obrenovac - Stepojevac, svega 10km od isključenja za autoput Miloš Veliki i 4 km od isključenja za ibarsku magistralu. Preko puta kuće je autobuska stanica, svega 800m....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 59.680 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 46.400 € na 58.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, OBRENOVAC, 58.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 46.400 €
22.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinski plac na prodaju u Zvečkoj ,ukupne površine 58 ari ,koji se nalazi neposredno uz saobraćajnicu Obrenovac-Šabac. Sastoji se iz dve parcele međusobno povezane,obe sa sopstvenim prilaznim putem. Postoji mogućnost kupovine i manjih placeva. Tehničke mogućnosti za priključenje....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 55.140 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju stambeno – poslovnog objekta i odlično je organizovan kako bi prostor bio maksimalno iskorišćen. Stan se sastoji od: • hodnika • kupatila....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda. Lokacija je idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske gužve, a opet da budu relativno blizu grada. Kuća je za renoviranje ili....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova nezavrsena kuca, prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja… Sprat = decja soba i spavaca soba sa izlazom na terasu, ukupno oko 80 m2 + garaza ( radionica) 25m2....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 52.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2024.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju dvosoban svetao, udoban stan u strogom centaru Obrenovca u ulici Vojvode Mišića, prekoputa centralnog parka. Korisna površina [telefon] m&sup [telefon] ;. Stan na drugom spratu u zgradi sa tri sprata. Na raspolaganju telefon, interfon, kablovska, centralno grejanje i podrum.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Rojkovac, 48.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2020.,

www.klikdooglasa.com

Dvosoban stan u naselju Rojkovac [telefon] kvm sa terasom koja nije uracunata u kvadraturu, posebnom podrumskom prostorijom i zajednickom prostorijom za susenje vesa. Stan je prostran, svetao i na istocnoj je strani. Sastoji se od dnevne sobe, spavace sobe, hodnika, kupatila, kuhinje,....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 48.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem zasad lešnika starog [telefon] godina, u punom rodu na [telefon] . [telefon] ha. Vlasništvo [telefon] / [telefon] . Odlično održavan po principima organske proizvodnje. Parcela ogradjena pletenom žicom, ima bušen bunar, put, struja na [telefon] m. Uz zasad gratis prateća....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 47.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2021.,

www.klikdooglasa.com

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova neuseljena kuca, , , prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja, , Sprat = decja soba sa namestajem i spavaca soba sa namestajem i izlazom na terasu, ukupno oko....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 47.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2022.,

www.klikdooglasa.com

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova nezavrsena kuca, , , prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja, , Sprat = decja soba i spavaca soba sa i izlazom na terasu, ukupno oko 80 m2 + garaza ( radionica)....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, Centar, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.klikdooglasa.com

Odličan građevinski plac, površine 40 ari. Na samom magistralnom putu Šabac - Obrenovac - Beograd. CENA: 45.000 EUR. Udaljenost važnih destinacija u minutima autom i kilometrima: reka Sava 4 km, 4 min. Opština Vladimirci 5 km, 5 min. Šabac 15 km, 15 min. Koceljeva 20 km, 20 min. Valjevo....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 44.000 €, 44,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111140, struja, uknjizen, zidani. U ponudi je garaza u nivou prizemlja u novo izgradjenoj zgradi u Obrenovcu, preko puta stadionoca. S obzirom da je garaza 44m2 i ima sopstveni ulaz iz hodnika zgrade, odlicna je investicija za preuredjivanje u stambeni prostor ,odnosno....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 40.500 €, 5473,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Potes Lug do puta Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 35.000 € na 40.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, OBRENOVAC, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 40.000 €
04.08.2025 - 35.000 €
11.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 28255 m2 u Trstenici kod Obrenovca. Sastoji se od 3 parcele. Udaljenost od asfaltnog puta 500m, od Obrenovca 17km. Parcele se redovno obrađuju i klasifikovane su kao njive 3 klase i voćnjak 4 klase. Uknjižen! .

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća u Obrenovcu(Skela) površine 75m2, koja se nalazi na placu pravilnog oblika površine 8ari. Kuća se nalazi na 14km udaljenosti od Obrenovca, u blizini glavnog puta Obrenovac-Šabac, i do nje vodi asfaltni put. Kuća je zidana čvrstim materijalom, sastoji se od prizemnog....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 33.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan u prizemlju, svetao, sa sopstvenim dvoristem. [telefon] .

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 31.000 €, 2521,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Vladimira Markovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Plac je ravan, pravougaonog oblika, površine 25,78 ari, dimenzija 35 x 75 metara. Zemljište pogodno za različite poljoprivredne kulture, kao I izgradnju porodične kuće (uz odgovarajuću prenamenu i dozvole). Lokacija: Udaljen 900m od Valjevskog puta, na kružnom Rankovića putu, od čega....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 22.000 €, 2450,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo plac u građevinskom reonu površine 24.5a. Sa placa se pruža pogled ka Avali, potencijalna investicija za izgradnju vikednice. Pored placa se nalazi sporedni put kao i asfaltni put. Na metar od placa se nalazi voda, struja, telefon. Plac je sa kosinom.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se kuca u Brovicu [telefon] km od Obrenovca. Pored kuce asfalt ulicna rasveta gradski autobus telefonski priključak. U sklopu domaćinstva imaju [telefon] kuce kompletno sredjene sa nameštajem za stanovanje. Takodje postoje i pomocni objekti supe cardak i [telefon] ari placa....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 16.000 €, 20,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih metara i sastoji se od trem terase, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje i kupatila. Izborom kvalitetne i funkcionalne opreme, naš model pružiće....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 15.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.klikdooglasa.com

Odličan plac, praugaonog oblika, površine 37,07 ari udaljeno 150 m od autobuske stanice. Pogodno za vikendicu, voćnjak, vinograd…. Uz parcelu prolazi struja, voda, telefon i asfaltni put. Moguća prenamena u građevinsko zemljište. Moguća deoba na dva placa. Cena nije fiksna. .

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 14.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele . Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli. .

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 14.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Placevi se nalaze na najlepšoj lokaciji sela Trstenica, obasjani suncem tokom celog dana. Najbliža kuća je udaljena oko 100 metara. Pored placeva prolazi asfaltni put. Do Obrenovca ima 15km a do Uba 8km. U pitanju su dva placa na dve katastarske parcele. Veći plac je površine 27 ari....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 9.000 € na 12.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, OBRENOVAC, 12.000 €, 15,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 9.000 €
24.04.2026 - 12.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10 b u Obrenovcu, na samo nekoliko minuta od centra grada. U svojoj neposrednoj blizini nalaze se brojni sadržaji neophodni za sve životne potrebe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 44)

<< <1 2> >>