• GoHome Professional
nekretnine valjevo što jeftiniji Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine valjevo što jeftiniji Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine valjevo što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine valjevo što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VALJEVO, 106.000 €, 240,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u Valjevu od 240m2 i 3 ara placa u blizini OŠ Andra Savčić .

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 2.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.klikdooglasa.com

Više pojedinačnih placeva na prodaju, osam parcela, veličine su od 6 do 9 ari. Bliža lokacija: u zoni Obnica-park Pećina, prilog, foto. Informacija o lokaciji RGZ: gradsko građevinsko zemljište, dozvoljena gradnja objekata do četiri stambene jedinice, P+1+Pk. Struja, voda, TT, kanalizacija....

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 3.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem plac od 11 ari na Belegu u Valjevu.Čisti papiri,vlasnistvo 1/1.Cena je 3000evra po aru.Telefon +381612458157 .

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.klikdooglasa.com

CENA DOGOVOR Na prodaju plac površine oko 3 ara, na skretanju pre Borine kafane u Sedlarima. Asfalt do placa, cena po dogovoru. Plac je ograđen. U blizini placa se nalaze priključci za vodu i struju. Za više informacija pozovite 064/069-4480 ili pošaljite poruku na Viber. .

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 13.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Plac 5ari.Kontakt: 0603273468 .

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 13.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.klikdooglasa.com

Više pojedinačnih placeva na prodaju, osam parcela, veličina od 6 do 9 ari. Bliža lokacija u zoni Obnica-park Pećina, prilog, foto. Informacija o lokaciji: gradsko građevinsko zemljište, dozvoljena gradnja objekata do četiri stambene jedinice, P+1+Pk. Struja, voda, TT, kanalizacija....