• GoHome Professional
nekretnine nišavski okrug najnovije do 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine nišavski okrug najnovije do 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine nišavski okrug najnovije do 240 m2

  • Za upit "nekretnine nišavski okrug najnovije do 240 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 240,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetno građena novija kuća na Tatarskom brdu:,visoko prizemlje 95 m2,sprat 95m2,dole garaža sa kotlarnicom,vešernicom i manjom prostorijom I suterenom od 50m2 kao i veliki dnevni boravak sa kuhinjom šankom odvojenom ulaznim hodnikom iz koga se ide u sve prostorije,dve sobe,kupatilo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 246.500 €, 240,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuca u Sremskoj Kamenici sa malim placem, ususkana u mirnoj ulici. Kuca je viseetazna. Svaka etaza ima svoje kupatilo. Na poslednjem spratu je napravljena garsonjera koja moze samostalno da funkcionise. Grejanje je centralno na gas. Kuca je sa velikim potencijalom.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 190.000 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na 1.5 ar placa u strogom centru Niša.Su+sprat+potkrovlje .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 139.000 €, 240,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Nišu- Trošarina-Gabrovacka reka u neposrednoj blizini mašincevog igralista.Plac 137 kv. Kuca se sastoji iz prizemnog dela-lokal i dvosobni stan. Na spratu trosobna stgruktura. pot u grubim radovima. Prazna,odmah dostupna kuca. Ozakonjena, ispunjava sve uslove brze prodaje.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica, do kojih vodi spoljašnje stepenište. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 260.000 €, 240,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prilika za investitore – na prodaju funkcionalan smeštajni objekat sa 7 apartmanskih jedinica, kompletno opremljen i sa uhodanim poslovanjem. Ovaj objekat nudi siguran povraćaj investicije kroz turistički i poslovni najam, sa stalnim prilivom gostiju i odličnim rejtingom.....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 29.000 € na 38.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TRUPALE, 38.000 €, 240,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 29.000 €
03.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u sivoj gradnji ukupne površine 240m2 (osnova 80m2,PR+I+PK) na placu od 14ari. Do placa je asvaltni put i mogućnost priključka na el mrežu i vodovod. U postupku je ozakonjenja. Deo kuće je malterisan i izvedene instalacije Supovac se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 264.000 €, 240,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća na Panteleju, površine 240m2. Nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od Pantelejske crkve. Sastoji se od prizemlja, sprata i ima podrumsku prostoriju. Kuća ima komforni dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 289.900 €, 240,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA Porodična kuća Pr+1+Pk , 240m sa odvojena tri stana. Dva od 100m i jedan u prizemlju od 40m , u Sremskoj Kamenici na Čardaku, ulica Sremskih Partizana, plac 2000m, sa fenomenalnim pogledom na Dunav, i Novi Sad, dva stan od 100m na I i II su komplet sredjeni i useljivi,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.000 €, 240,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine nišavski okrug do 240 m2 (11676)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>