• GoHome Professional
nekretnine nišavski okrug Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine nišavski okrug Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine nišavski okrug Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine nišavski okrug zadnjih 14 dana" pronađeno 210 nekretnina - prosečna cena 1.563 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 369,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2 i pomoćnim objektom, na placu površine 327m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, sa unutrašnjim stepeništem koje vodi do svih etaža, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine nišavski okrug zadnjih 14 dana'
199.999 €
180.000 €
140.000 €
  Plac, SIĆEVO, 11.000 €, 2305,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta -Ostrovica(Ostrovica)Prodaja zemljišta u okolini Niša-Ostrovica.parcela se nalazi u ataru sela Ostrtrovica, oko 20 km od Niša, izmenju vikend naselja i sela na putu ka Banjici. Lep pogled na okolinu,voda na placu(prikljucak na vodovod plus bunar)Struja u blizini.Vredi....

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 139.000 €, 240,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Nišu- Trošarina-Gabrovacka reka u neposrednoj blizini mašincevog igralista.Plac 137 kv. Kuca se sastoji iz prizemnog dela-lokal i dvosobni stan. Na spratu trosobna stgruktura. pot u grubim radovima. Prazna,odmah dostupna kuca. Ozakonjena, ispunjava sve uslove brze prodaje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.900 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru, u neposrednoj blizini parka Čair. Površine je 48m2 (43m2+5m2 terase), nalazi se na IV spratu (nije poslednji) stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, sobe,....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.000 €, 48,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan dvosoban stan površine 48m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji Palilula Stan je useljiv juna 2026 godine. funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Idealan je za pojedince ili parove koji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 438.000 €, 147,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan na veoma lepoj lokaciji sa predivnim pogledom na Dunav. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2, smešten na I spratu zgrade bez lifta. Stan je veoma prostran sa dobrim i funkcionalnim rasporedom koji zadovoljava sve zahteve jedne porodice i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 12.000 €, 23391,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta-Čečina(Doljevac)Na prodaju obradivo poljoprivredno zemljište u ataru sela Čečina. Sastoji se iz više parcela, ukupna površina 23391 kv.za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-1199 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 398.000 €, 134,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma lepom ravnom placu od 795 m2, nalazi se kuća od 134 m2, ( SU+Pr+Pk) sa pomoćnim objektom od 19 m2. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan – 50m² Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 50m², idealan za život pojedinca, para ili kao investicija za izdavanje. Stan ima odličan raspored prostorija: • dnevni boravak sa trpezarijom • kuhinja • spavaća soba • kupatilo •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 85,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Krive Livade, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - B. Krsmanovića, prodaje se 1.5 stan, 35m2, na 10 spratu od 10 u zgradi sa liftom(ide do 8.). Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Prodaje se se polunamešten. Trenutno je moguća kupovina samo za gotovinu.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe, grejanje je na struju U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole, vrtića, tržnog centra, Dunavskog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i prodaje se sa novim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i zastakljenoj terasi, pruža oko 45m2. Stan se nalazi na sedmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Struktura stana je veoma praktična – poseduje dve spavaće sobe, što ga čini pogodnim za porodicu, parove ili izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 16.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na međi između Palilule i D. Vlasa. Ukupna povšina placa je 16a, ulazni front placa je 35m2, pravougaonog oblika. Nije na glavnoj sobraćajnici, ali je odlično lociran u neposrednom okruženju brojnih objekata različitih namena. Prelep prirodni ambijent, izolovan od....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 499.000 €, 348,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen poslovno-stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji - u neposrednoj blizini Velike pijace i centra grada Niša. Retka prilika na tržištu, spoj vrhunske lokacije, funkcionalnosti i komfora! Objekat predstavlja idealnu priliku za kombinaciju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨ Luksuzan 3-soban stan – kompletno renoviran i opremljen .

 
 
 
  Plac, VINIK, 20.000 €, 685,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na prodaju - Podvinik(Vinik)Prodaje se pripadajući udeo 1/6 placa površine 685kvm od placa ukupne površine 41 ar na Podviniku.Plac je ograđen i nalazi se u Muštarskoj ulici, upisan je sa privatnom svojinom kao gradsko građevinsko zemljište u katastru nepokretnosti. Odlična lokacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 27,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran 1.5 stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Funkcionalnog je rasporeda i lako iskoristivog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Bulevaru Nemanjića – lokacija koja se traži! Ako vam je važna dobra lokacija, funkcionalan raspored i stan bez dodatnih ulaganja – ovo može biti prava prilika. ✔️ 60m² (57m² grejne površine + terasa) ✔️ Visoko prizemlje ✔️ Renoviran stan ✔️ Komforna dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 96.970 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine 55,41m2, nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je klasičan dvosoban stan na jednoj od traženijh lokacija na Bulevaru Nemanjiića kod Zone I. Površine je 58m2 (52m2+6m2 terase), nalazi se na VIII spratu (nije poslednji) stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 206)

<< <1 2 3 4 5> >>