• GoHome Professional
nekretnine nišavski okrug Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine nišavski okrug Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine nišavski okrug Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "nekretnine nišavski okrug oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 51,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u mirnom kraju, u Donjoj Vrežini, na 4 spratu, u zgradi bez lifta. Strukture je ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Iznad stana je ploča pa krov i odlična je izolcija. Na podovima je laminat a grejanje je na struju. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 126.000 €, 3662,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac 3662 m2 u Prvoj Kutini. Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu. .

 
 
 
  Plac, ALEKSINAC, 11.000 €, 3200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac od 32 ara -gradsko gradjevinsko zemljiste u selu Moravica koje je udaljeno 1 km od mesta Zitkovac i 4 km od Aleksince.Ima dva ulaza sa gornje i dojne strane placa , gde su prilazi sa puta. Lokacijski blizu skole i Peka stovarista. .Plac je u jednom delu siri u drugom gde je nekada....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 2.020.000 €, 26902,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Industrijsko građevinsko zemljište na izuzetnom mestu, na obodu Niša. Zemljište se nalazi severno od autoputa Beograd-Sofija i zapadno od Čamurlijskog puta. Sa ove lokacije se može odmah uključiti na autoput prema Beogradu, Solunu ili Sofiji. Takođe, nalazi se u blizini niškog aerodroma....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 230.000 €, 400,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi je stambeni objekat-kuća ukupne površine 328 m², sa dodatnom pomoćnom zgradom od 72 m², smešten na uređenom placu sa popločanim dvorištem. Nekretnina se nalazi na lokaciji koja beleži kontinuiran rast i predstavlja investicionu priliku u zoni intenzivnog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 70.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u inidustrijskoj zoni u ul. Ivana Milutinovića. Površina placa je 57 ari i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljište. Plac je ravan, pravougaonog oblika dimenzije 22x273m. Prostor po urbanističkom planu je predvidjen za poslovno-proizvodnu-trgovinsku delatanost. Odlična....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan trosoban stan, u potkrovlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 155.500 €, 68,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat sa puno pozitivnih karakteristika. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna stanova, pametnih sistema kontrole, eksluzivne stolarije i keramike, savremene....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 105.000 € na 120.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Zaklopača, 120.500 €, 53,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.01.2025 - 83.500 €
16.10.2025 - 105.000 €
10.03.2026 - 120.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, 120.500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine nišavski okrug (17544)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>