• GoHome Professional
nekretnine čačak što manji do 79000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine čačak što manji do 79000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine čačak što manji do 79000 eura

  • Za upit "nekretnine čačak što manji do 79000 eura" pronađeno 53 nekretnina - prosečna cena 344 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • 75000 eura (malo jeftiniji)
    • 82000 eura (malo skuplji)
    • do 220 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • potkrovlje
    • klima
    • pogodan
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAČAK, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Ljubić Keju, površine 35m2, po strukturi dvosoban, na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od spavaće i dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase koja ima površinu od 14 m2, kao i pripadajući podrum. Stan je adaptiran, i to spoljna stolarija,....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 19.000 €, 37,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vikendicu u Pakovraću kod Čačka. na placu od 14 ari, kuća je uknjižena na građevinsku površinu 55m2, korisnu 44m2, urađena fasada, novi oluci, krov, pvc stolarija, laminat. Na placu je zasađeno voće. Nalazi se na 2km od Auto-puta, a na 150m od vinograda manastira Sretenje.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća kod Vile Harmonike, površine 40m2, na 1 aru placa. Kuća ima svoju garažu. Urađena spoljna izolacija i stolarija. Potrebna dodatna ulaganja. Cena 36.000e Agencija KULA .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine čačak što manji do 79000 eura'
54.000 €
82.000 €
40.000 €
  Farma, ČAČAK, 29.500 €, 45,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u Rajcu kod Cacka..Nalazi se na 440m nadmorske visine i na 5km od Slatine sa 4 lekovite vode..Asfaltni put do kuće, sva infrastruktura , struja , bunarska voda, u neposrednoj blizini oko 300 metara autobuska stanica. Kuća od 45 m2 , 90ari obradive zemlje.....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 29.000 €, 50,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Loznici, površine oko 50m2, na 17 ari placa. Kuća poseduje priključke za vodu i struju, kao i osnovni priključak za gas. Kuća je u postupku legalizacije, po strukturi je dvosoban stan. Cena 33.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 43.000 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela sa kućom u sivoj fazi površine 60 m2 na 53 ara placa. Kuća se nalazi u Ljubiću, potez Matijine Livade. Kuća ima bunar Cena 43000eura + agencijska provizija Agencija KULA .

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Parmencu, na 600m od kružnog puta, na izuzetno mirnoj lokaciki. Smeštena na 8.3 ara placa, kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, i ima korisnu površinu oko 65m2. Na prizemlju se nalaze spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Na potrkovlju....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan, po strukturi dupleks, koji se nalazi u Balkanskoj ulici, preko puta Vrtića Mali Kapetan, savršen za udoban i moderan život. Osnovne informacije: Lokacija: Balkanska ulica, preko puta vrtića Mali Kapetan Tip: Dupleks Površina: 75 m2 Struktura: Dnevna soba, trpezarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 53.500 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji u centru Čačka, 500 metara od pošte. Pogodan za razne delatnosti (advokatske kancelarije, ordinacije, agencije). Poseduje izlog. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 57.500 €, 78,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 57.000 €, 80,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju seosko domaćinstvo u Banjici, i to kuća površine 80m2, pomoćni objekat 35m2 na 2.4 ha zemlje, 1 hektar okućnice pod zasadom šljive i 0.5 ha obradivog poljoprivrednog zemljišta, kao i 1 ha šume. Kuća je trosoban komforan stan, po strukturi p+1. Sastoji se od garaže i pomoćnih....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 68.000 €, 82,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Alvadzinici, vojna zgrada, fasadna cigla, potpuno renoviran, bez ulaganja. Menjam za manji stan star kvalitetne gradnje u okruzenju ili prodajem. Grejanje na struju , el. kotao, ima prikljucak na toplovod, V sprat, liftU okviru cene u stanu ostaje nova inverter....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 52.000 €, 83,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Beljini, površine 83m2 na 5.5 ari placa. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, koji imaju zasebne ulaze, a po strukturi je dvosoban stan, a na placu se nalazi i zidana garaža kao i pomoćni ekonomski objekat. Kuća poseduje priključke za struju vodu i kanalizaciju.....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 54.000 €, 86,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem vikend kucu 54000e. Zaočani kod Čačka ostale inf. na tel 064/0202021 Spratna 4 sobe 2 kupatila vlasnik 1/1 Uknjizena 70 ari dvorista Ogradjeno seosko domacinstvo .Ulaz na plac sa asvaltnog glavnog puta u Mestu Zaočani Put za Petnicu na pola puta Čačak Kraljevo . Voda Bunarska....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca na selu,starija gradnja,sitna cigla,ocuvana,100 kvadrata.Kuca ima kuhinju,dnevni boravak,spajz,kupatilo,dve spavace sobe,tavan i terasu.Voda,trofazna struja,telefon.55ari zemljista oko kuce,Na zemljistu ima dosta starog voca.Dvoriste je na brezuljku i okruzeno velikim....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća, Bresnica kod Čačka,sa 20 ari placa-uknjižena.Cena po dogovoru.Informacije na telefon 0631622007 Terasa, Parking, garaža, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Katrga, na 3 km od Mrčajevaca. Na imanju koje se sastoji od 50 ari okućnice i 50 ari livade u blizini aerodroma Lađevci, se nalaze dve kuće i pomoćni ekonomski objekti. Imanje se nalazi do asfaltnog puta, ima trofaznu struju, mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 73.000 €, 110,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Donjoj Gorevnici, na samoj Ibarske magistrale, površine 110 m2, po strukturi komforan trosoban stan. Urađena je spoljna stolarija kao i fasada sa izolacijom i krov. Potrebna ulaganja da se kuća adaptira unutra. Kuća se nalazi na 31 ar okućnice, kao i 60 ari pošumljenog....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je predivno seosko domaćinstvo u Ježevici, na 104 ara okućnice, idealno za ljubitelje mirnog života u prirodi. Ova nekretnina nudi jedinstvenu priliku za uživanje u ruralnom ambijentu, a opet sa svim potrebnim sadržajima. Detalji o Nekretnini: -Površina okućnice: 104 ara....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 27.000 €, 180,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Rakovi, na 3.5km od uključenja za autoput u Preljini. Smeštena do asfaltnog puta kuća ima površinu u osnovi oko 100m2, a ukupne površine oko 180m2, a sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća je ozidana i okrovljena, a prodaje se u sivoj fazi. Kuća nije....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 80.000 €, 209,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Borići, na 270 metara od centra Atomske banje u Trepči, površine 209 m2, na 3 ara placa. Kuća se sastoji od 4 zasebne stambene jedinice, apartmana, sa zasebnim ulazima, kupatilima i kuhinjama. Apartmani su povezani terasom, i nalaze se na tihom i prijatnom....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 15.000 €, 1200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Ljubić polju, površine 12 ari, idealan za gradnju porodične kuće. Put do placa, mogućnost priključka na struju, vodu, gas i kanalizaciju. Cena 15.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 10.000 €, 1278,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gučkom putu, kod Hrama, na 6 km od centra Čačka, površine 12.8 ari, pogodan za izgradnju vikendice. Plac se nalazi do samog asfaltnog puta. Cena 10000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 9.800 €, 1651,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com