• GoHome Professional
mojoglas pogodan klima 140 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • mojoglas pogodan klima 140 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - mojoglas pogodan klima 140 m2 što skuplji

  • Za upit "mojoglas pogodan klima 140 m2 što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 549.926 €, 143,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119108, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji, idealni za porodičan život. Useljivi za samo mesec dana! Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 535.600 €, 150,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

467551-Odličan poslovni prostor, pogodan za ordinacije ili kancelarije. Nalazi se u blizini pešačke zone. Uknjižena nekretnina pa je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite! Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 490.400 €, 147,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111752, II/II, dupleks, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 5, stambena zgrada. Jedinstvena ponuda stana za perfekcioniste koji cene luxus i vole retro stil. Svaka....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 472.000 €, 135,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 PRODAJA POSLOVNOG PROSTORA - CENTAR, VUKOV SPOMENIK Moderna investicija na atraktivnoj lokaciji! Na prodaju je multifunkcionalan poslovni prostor u novogradnji, smešten na frekventnoj i lako pristupačnoj lokaciji u centru grada, kod Vukovog spomenika.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 480.000 € na 468.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 468.000 €, 129,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 449.000 €
07.05.2026 - 480.000 €
21.05.2026 - 468.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 452.120 €, 127,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji stan broj 24, površine 127 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu i jugoistoku, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 441.000 €, 147,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119109, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. pent. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 441.000 €, 147,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119109, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. pent. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119109, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. pent. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 420.000 €, 144,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 6 dvoetažni stan u NOVOM SADU, kod SPENSA površine 144m2. Prelep i jedinstven Penthouse. Savršena lokacija za život. Svi potebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, megamekreti, pijaca, Promenada. Stan je izuzetno osvetljen i prijatan. Prelep i otvoren pogled iz svih prostorija.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan klima 140 m2 što skuplji (83)
  • mojoglas pogodan 140 m2 što skuplji (3)
  • mojoglas pogodan klima što skuplji (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>