• GoHome Professional
mojoglas pogodan barem 150 m2 1.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • mojoglas pogodan barem 150 m2 1.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - mojoglas pogodan barem 150 m2 1.sprat pala cena

  • Za upit "mojoglas pogodan barem 150 m2 1.sprat pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-26%

Promena cene sa 250.000 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 250.000 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, kvalitetno građenu kuću sa placem od 12 ari na prodaju, na najboljoj lokaciji na Kosmaju, tačno prekoputa manastira Tresije, sa asvaltnim prilazom, kapijom za ulaz vozila i odvojenim pešačkim ulazom, uličnom rasvetom kao i strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 270,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća, prostrana, kvalitetne gradnje sa dva garažna mesta u prizemlju kuće, koja je smeštena u lepo održavanom dvorištu, punom zelenila. Kuća je uknjižena na 172m2 a zapravo je osnova objekta 9x10 m u tri etaže, sastoji se od prizemlja, prvog, drugog sprata i tavanskog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LESKOVAC, 239.000 €, 380,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2024 - 0 €
04.12.2024 - 760.000 €
21.03.2025 - 260.000 €
29.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU OBJEKAT U CENTRU GRADA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI MLINSKE ULICE I KOMPLEKSA "SAJAM", NA PLACU OD 4,20 ARI. KUĆA SE SASTOJI OD TRI ETAŽE. U PRIZEMLJU OBJEKTA NALAZI SE GARAŽA, PROSTORIJE U KOME JE SMEŠTEN SISTEM ZA GREJANJE, OSTAVE, VEŠERNICA, RADIONICA. UNUTRAŠNJE....

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan barem 150 m2 1.sprat pala cena (13)
  • mojoglas pogodan barem 150 m2 1.sprat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>